Okładka wydania

Wyłącz Geny Nowotworowe. Bądź Dobry Dla Siebie I Bezwzględny Dla Raka

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Ulrich Strunz
 • Tytuł Oryginału: Das Neue Anti-Krebs-Programm: Dem Krebs Keine Chance Geben: So Schalten Sie Die Tumor-Gene Ab
 • Gatunek: PoradnikiZdrowieChoroby I Schorzenia
 • Język Oryginału: Niemiecki
 • Przekład: Monika Rodziewicz
 • Liczba Stron: 272
 • Rok Wydania: 2017
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145x205 mm
 • ISBN: 9788365404534
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 3 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wyłącz Geny Nowotworowe. Bądź Dobry Dla Siebie I Bezwzględny Dla Raka | Autor: Ulrich Strunz

Wybierz opinię:

Olkuszanka76

Połowa dorosłej populacji ludzkości musi się liczyć z tym, że zachoruje na raka. Możesz temu zapobiec stosując holistyczny program, dzięki któremu zdołasz zmniejszyć ryzyko zachorowania...

 

Co drugi mężczyzna i niemal połowa kobiet musi się liczyć z tym, że zachoruje na raka. Nikt nie musi jednak czekać na diagnozę jak na wyrok. Najbardziej rewolucyjnym odkryciem medycznym w ostatnich latach jest to, że geny powodujące raka mogą być przez nas kontrolowane. Zastosowanie programu opisanego w tej książce może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka o około 35%. Do tego celu wykorzystasz produkty spożywcze, które wykazują aktywność przeciwnowotworową. Wystarczy, że do tradycyjnych potraw dodasz czosnek, kapustę, kurkumę czy pomidory. Poznasz zasady diety antyrakowej doktora Johannesa Coya. Autor do swojego programu włącza aktywność fizyczną, a także pozytywne myślenie i relaks, jako nieodłączny element zdrowego życia. Już dziś zabezpiecz się przed rakiem.

 

Ta książka to dla mnie zaskoczenie. Sam autor twierdzi, że nie pisze o niczym odkrywczym. Publikacja porusza wszystkie tematy - nawet te na pozór niezwiązane z rakiem. Autor w sposób szczegółowy wyjaśnia nie tylko, dlaczego rak stał się chorobą cywilizacyjną, ale co najważniejsze, wyjaśnia jak zminimalizować wystąpienie nowotworu. A wbrew pozorom nie jest to takie trudne. Wystarczy tylko chcieć.
Autor posługuje się bardzo przystępnym i czytelnym stylem popularno-naukowym, co powoduje, że książkę pochłania się w kilka chwil. Mimo, iż książka, oprócz okładki, jest czarno biała, została opatrzona wieloma ilustracjami, ukazującymi ważne informacje oraz pięknymi zdjęciami. Czytelnik otrzymuje podane na tacy najważniejsze informacje. Autor zadbał o każdy szczegół - od wyjaśnienia, jak powstaje rak, przez to, jak powinna wyglądać dieta, ćwiczenia, na suplementacji i relaksie kończąc. Dlaczego warto zainteresować się tą publikacją?

 

Otóż autor porusza w niej kwestię dość kontrowersyjną, jaką jest dieta bez węglowodanowa. Powołując się na rzetelne naukowe badania, autor w sposób zrozumiały dla większości wyjaśnia, jaki związek ma rak z węglowodanami i przekonuje, dlaczego człowiek nie powinien spożywać węglowodanów.

 

Ta książka to dla mnie spore odkrycie. Nie sądziłam, że o rzeczy tak okropnej, można pisać w tak przystępny sposób, a tym bardziej, że zapobieganie jest takie proste. Wniosek jest jeden: nie jesteśmy skazani na raka;)·Wszystko leży w naszych rękach! Autor publikacji zadbał o wszystkie aspekty - od wyjaśnienia, jak powstaje rak, przez to, jak powinna wyglądać dieta, ćwiczenia, na suplementacji i relaksie kończąc.

 

Mimo, że może być to pozycja kontrowersyjna - dieta bez węglowodanowa, ja polecam są z całego serca.

 

Zainteresowały mnie również i inne zagadnienia poruszane przez autora. Nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad tym, że nie wystarczy oczyścić ciało. Również problemy duszy mają wpływ na zdrowie organizmu. Dzięki tej książce poważnie zacząłem traktować odżywianie i relaks. Między innymi przestałem kupować i jeść gotowe dania. Myślę, że to dobry początek. Polecam. Porady autora wzięłam sobie głęboko do serca. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak prostym przekazem i opisem tak trudnego tematu. Teraz już wiem, co to jest rak. Dzięki tej lekturze przestałam się go bać. Myślę, że wiele osób paraliżuje samo słowo, a co dopiero zetknięcie się z chorobą. Jednak wszystko jest wytłumaczalne i na wszystko są sposoby. Wystarczy chcieć i zrobić wreszcie coś dla własnego zdrowia. Książka dla każdego i bardzo ją polecam.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto