Okładka wydania

Spinner Power Najlepsze Sztuczki Ze Spinnerem

Kup Taniej - Promocja

Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Spinner Power Najlepsze Sztuczki Ze Spinnerem | Autor:

Wybierz opinię:

Linda

Najwyższy czas żebyś skorzystał ze świeżego powietrza, nacieszył towarzystwem przyjaciół i został Mistrzem Spinnera! ”

 

Spinneromania ogarnęła świat! Myślę, że każde pokolenie ma takie hobby, taką modę na posiadania czy robienie czegoś, by łatwiej zintegrować się ze swoim otoczeniem, by mieć wrażenie należenia do większej społeczności, do pewnej grupy osób, z którą chce się czuć związany. Co jakiś czas ta „moda” przemija, robi miejsce na kolejne, wywołujące młodzieńczy szał ciekawostki, lub po latach powracają te zapomniane. Podobnie było z wymienianiem się karteczkami, wpisywaniem do pamiętników czy podbijaniem „zośki”. Teraz przyszło spinneromaniactwo, które również po jakimś czasie zniknie, a na razie daje radość i skłania do zabawy dzieci, młodzież, a nawet dorosłych.

 

Spinner czyli okręcająca się zabaweczka, zbudowana z łożyska – ma przeróżne kształty, formy bywają czasami naprawdę zadziwiające, można ją nawet wykonać samemu. Od czasów jej stworzenia pojawiło się mnóstwo pomysłów na to, jak nią okręcać, by zrobić największe wrażenie na innych. W książce „Spinner Power” znajdziecie aż 29 takich sztuczek, rozpoczynając od pierwszego poziomu trudności do trzeciego, który wymaga już sporo wprawy, refleksu i umiejętności, a nade wszystko wielu minut ćwiczeń w ich doskonaleniu. Każda taka umiejętność opatrzona jest opisem, pokazującym krok po kroku jak dana czynność ze spinnerem wykonać i ze zdjęciami, które w dokładny sposób obrazują, jak to wszystko ma wyglądać. Takie objaśnienia są w miarę łatwe i przystępne, na pewno pomagają w opanowaniu takich sztuczek, ale nie ukrywajmy, że im dalej, tym trudniej i kiedy stopień trudności jest już na najwyższym poziomie, to wymagane są wielokrotne ćwiczenia i spora dawka cierpliwości.

 

Świetnym pomysłem są dołączenie do książeczki karty do gry. Przedstawiają one wszystkie umiejętności ze spinnerem opisane w tekście. Zabawa polega na tym, żeby po przyswojeniu sobie ich wszystkich urządzić ze znajomymi zawody – każdy uczestnik losuje po jednej karcie z zadaniem, po jego wykonaniu otrzymuje punkty, w zależności od stopnia zaawansowania i trudności – 1,2 lub 3. To doskonały pretekst do ruchowej rozrywki na świeżym powietrzu w gronie rówieśników, czyli alternatywa dla gier komputerowych i bezczynnego siedzenia w domu.

 

Ponadto, na końcu książeczki można znaleźć spis najlepszych spinnerów – zdjęcia wraz z krótkim opisem, gdzie dany egzemplarz można nabyć i za jaką cenę. Sądzę, że to interesująca ciekawostka dla każdego maniaka łożyskowej zabawki, a i mnie zaintrygowały niektóre z nich. Kształty są przeróżne, od prostych, klasycznych po zupełnie nietypowe i fantazyjne. Urzekł mnie zwłaszcza Dragon Eye Spinner ze skrzydełkami smoka oraz Spinner Cthulhu z pięknym zdobieniem. Prezentują się ładnie i zachęcająco, zwłaszcza dla fanów fantastyki. Ceny także robią wrażenie, tym bardziej że podawane są w euro, a adresy sklepów internetowych są zagraniczne, ale myślę, że dałoby radę znaleźć takie cudeńka w bardziej przystępnych kwotach.

 

„Spinner Power” to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika kręcenia – można tutaj znaleźć sporą dawkę ciekawych sztuczek, którymi można później brylować wśród rówieśników, stać się profesjonalistą i zadziwiać wszystkich opanowanymi już umiejętnościami. To doskonały pomysł na zabawę i spędzanie wolnego czasu – ćwiczenie refleksu i cierpliwości. Dodatkowy atut wydania to niewątpliwie 30 kart do gry, które są doskonałym pretekstem do spędzania czasu ze znajomymi, najlepiej na świeżym powietrzu.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial