Okładka wydania

Miłość Z Niebios Anielskie Wsparcie W Życiu

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Miłość Z Niebios Anielskie Wsparcie W Życiu | Autor: Lorna Byrne

Wybierz opinię:

Książkojady

Nie zastanawiamy się na co dzień czy anioły istnieją, czy rzeczywiście ktoś nad nami czuwa i wspiera w każdej chwili naszego życia. Człowiek wierzący traktuje anielską obecność jako coś naturalnego, integralnego z prawdami wiary. Tajemnicę roli aniołów, opiekunów ludzi próbuje opisać i przekazać Lorna Byrne. Ta współczesna mistyczka, jak twierdzi, jest obdarzona niezwykłym darem – widzi anioły, rozmawia z nimi, a także doświadcza niezwykłych obrazów siły miłości jaka w nas drzemie. Lorna już jako dziecko dostrzegała anielską obecność, uświadomiła sobie, że jest pewnego rodzaju łączniczką aniołów ze światem ludzi. Wielokrotnie pomogła obcym ludziom rozwiązać ich problemy, okazując wsparcie i przekazując słowa ich aniołów stróżów. Jej dar całkowicie zdominował dalsze życie, postanowiła pisać o anielskiej miłość oraz potrzebie dobra, która tak ważna jest we współczesnym świecie. Książka „Miłość z Niebios. Anielskie wsparcie w życiu” jest próbą zobrazowania jak wielką siłą jest miłość, która najczystszą postać w istocie ludzkiej prezentuje niemowlę. Przez cierpienie, zranienia innych ludzi zamykamy swoją miłość, a tym samym mniej jej okazujemy innym. Głównym przesłaniem irlandzkiej mistyczki, ambasadorki pokoju jest pokochanie samego siebie. Nie chodzi tu o egoizm, bezkrytycyzm wobec siebie czy idealizowanie własnej osoby – ale samoakceptację:

 

„Miłość do samego siebie jest o cenieniu i kochaniu siebie takim, jakim się jest. Nikt nie jest idealny, ani ja, ani ty, ale gdybyśmy kochali samych siebie, to moglibyśmy skupić się na tym, co lubimy, w czym jesteśmy dobrzy i nie martwić się wtedy o rzeczy, w których nie jesteśmy dobrzy lub czujemy się nieodpowiedni względem nich. Bylibyśmy mniej krytyczni wobec siebie i innych, a także prawdopodobnie mniej wyrażali się źle o ludziach. Byłoby wtedy znacznie mniej zazdrości, samolubstwa czy też chciwości. Nasze życia byłyby prostsze i radośniejsze.” (s. 22)

 

Przyznaję, że w tym fragmencie jest dużo prawdy – równowaga psychiczna, wewnętrzny pokój, zgoda z własnym „ja” to recepta na bycie szczęśliwym, spełnionym. Wsłuchanie się w samego siebie, poczucie wsparcia – to niezbędne elementy w budowaniu miłości do siebie. Autorka publikacji zaprasza czytelników do tygodniowego wyzwania, w którym przez wykonywanie codziennie konkretnych zadań każdy z nas będzie mógł wyzwolić miłość, która pozostaje w nas zamknięta. Lorna Byrne natchniona przez bezimiennego anioła, czyli jej anioła stróża, stworzyła ścieżkę miłości, wypełniając ją inspirującymi myślami, medytacjami, wizualizacjami, które mają wzbudzić w nas miłość do samych siebie. Jest to podróż w głąb własnej osobowości, psychiki, próba uświadomienia sobie jak ważna jest akceptacja i miłość, która źródło bierze w głębi każdego z nas. Autorka powtarza, że jesteśmy stworzeni do miłości, jej siła podkreśla nasze wewnętrzne piękno. Anioły jako nasi niewidzialni opiekunowie mają za zadanie wspierać i rozwijać w nas dążenie do miłości, kochania, dzielenia się dobrem. Lorna Byrne wierzy w siłę miłości, pokazując jej barwy i różne rodzaje. Potrafi ją zobaczyć, opisać, stawiając równocześnie diagnozę osoby, od której ona pochodzi lub gdy jest ukryta.

 

Przesłanie płynące z książki „Miłość z niebios” wydaje się być czymś naturalnym, ale w pogoni za materialnym szczęściem często o nim zapominamy. Miłość rodzi się w każdym z nas, uczymy się jej od innych, dzielimy się nią, podarowujemy drugiej osobie, obdarzamy nią również zwierzęta i naszą planetę. Zamykając ją w sobie unieszczęśliwiamy siebie i innych, oddalamy się od boskiego odbicia dobra, stajemy się głusi na anielskie wołanie. Wiele myśli Lorny Byrne zasługuje na zapisanie, przepisanie do zeszytu, przyklejenie w formie cytatu motywacyjnego nad biurkiem, a przede wszystkim wcielenie w życie. Miłość jako wartość jest fundamentem ludzkiej egzystencji, dlatego jest tak ważna w naszych osobistych relacjach. Nawet jeżeli nie wierzymy w anioły, nigdy nie doświadczyliśmy ich obecności, to nie oznacza, że one zrezygnowały z nas. Owszem nie mogą one ingerować w nasze wybory, ale jako opiekunowie wspierają miłość, próbując wydobyć z nas jej światło. Wiele osobistych historii, o których opowiada autorka, rozmów z nieznajomymi ludźmi pokazuje jak bardzo głusi i zamknięci jesteśmy na wewnętrzny głos swojego Anioła Stróża. Być może nie trzeba mieć takiego daru jak Byrne aby posłuchać, co chce przekazać nam nasz anioł. „Miłość z Niebios” jest sygnałem, że anielskie wsparcie jest silniejsze niż mogłoby się nam wydawać.

Olkuszanka76

Przychodząc na świat jesteśmy otoczeni czystą miłością, wiemy że jesteśmy doskonali, gdyż mamy w sobie boską cząstkę. Jednak z czasem przejmujemy energię środowiska, w którym się wychowujemy i różne negatywne czynniki sprawiają, że siła miłości gaśnie. Zamykamy ją w sobie i nie umiemy obdarzać nią innych. „Gdy nie pozwalamy na odczuwanie takich emocji jak współczucie i miłość względem bliskich, nawet nieznajomych, stajemy się mniej ludzcy, a to pozwala na rozwijanie negatywnych emocji, takich jak nienawiść i gniew.”

 

W książce Lorna Byrne opowiada o sobie i swoim życiu z aniołami, które przekazały jej wiele nauk dotyczących miłości. Pragnie w ten sposób uzmysłowić, że zawsze mamy przy sobie anielskich pomocników, które zawsze obdarzają nas Miłością są anioły. Anioły nie są związane z żadną religią, więc każdy może korzystać z ich wsparcia i miłości. Opiekują się nami, towarzyszą w każdym momencie, zjawiają się, gdy tylko je poprosimy o pomoc. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z ich obecności.

 

Książka jest pełna głębokich, duchowych przesłań pochodzących od aniołów i Boga. Zawiera wiele przykładów z praktyki autorki, dzięki czemu możemy zrozumieć w jaki sposób działają boscy pomocnicy, jak się objawiają i współpracują z człowiekiem i zwierzętami.

 

Trzynaście rozdziałów to trzynaście inspirujących opowieści, które dodają otuchy, niosą nadzieję i podpowiadają w jaki sposób wprowadzić miłość do swojego życia bez względu na okoliczności. Każda z nich ukazuje inne oblicze miłości, która najczęściej rozumiana jest jako uczucie między dwojgiem ludzi, zakochanych w sobie i pragnących spędzić ze sobą życie. Miłość to także miłość między rodzicami, rodzicami i dziećmi, miłość do zwierząt i Matki Ziemi. Spośród nich najważniejsza jest miłość do samego siebie, pokochanie siebie i otworzenie naszych serc, by wypuścić miłość do otoczenia. Od tego należy zacząć, szukając romantycznej miłości, prawdziwej przyjaźni, oczekując dobrych relacji międzyludzkich czy rodzinnych. W tym celu powstała siedmiodniowa ścieżka do głębokiego pokochania siebie, która została podyktowana autorce przez anioła.

 

Każdy dzień poświęcony jest innemu tematowi i składa się z części tekstowej, ćwiczeń i wizualizacji oraz myśli dnia. Każda z tych myśli została wydrukowana na kolorowej wkładce znajdującej się na końcu książki. Są to dwie strony z ośmioma kartami, które trzeba wyciąć i używać wraz z poznawaniem kolejnych kroków programu. Siedem z nich zawiera myśl dnia a na ósmej karcie znajduje się modlitwa pomocna w uwalnianiu miłości, gdyż „miłość jest połączona z duszą”. Uzupełnieniem całości jest modlitwa do uzdrawiających aniołów, której nauczył autorkę Archanioł Michał.

 

Uwielbiam publikacje o aniołach, gdyż zawsze wnoszą nadzieję, miłość i pozytywną energię w nasze życie. Niesie ona przesłanie dla nas wszystkich, byśmy zaczęli działać z poziomu serca, gdyż otworzenie się na miłość stwarza niewyobrażalne możliwości nie tylko dla pojedynczej osoby, lecz całej ludzkiej populacji oraz natury. Szczególnie wzruszający był dla mnie rozdział o miłości do zwierząt i ziemi, w których anioły pokazały jak ważni są nasi „młodsi bracia” oraz zadbanie o naturę. Lorna miała okazję zobaczyć wizję świata zniszczonego przez człowieka i wizję świata, gdy zadbamy o nasze otoczenie. Jest przekonana, że nie zobaczyła ich bez powodu, gdyby nie było możliwe stworzenie czystego, pełnego zieleni, życia świata. Lorna pisze z miłością, czułością i zaangażowaniem. Pokazuje w jaki sposób możemy stworzyć wokół siebie więcej miłości, pokochać siebie i wysyłać tę miłość do innych. Pomaga zrozumieć, że miłość jest energią życia, nadaje mu sens, motywuje do działania, sprawia, że stajemy się lepsi. Uzmysławia jak mógłby wyglądać nasz świat, gdyby wszyscy ludzie kierowali się sercem. Mając miłość w sercu nie jesteśmy w stanie wyrządzić komukolwiek krzywdy, pragniemy obdarzać wszystkich radością, cieszymy się z sukcesów innych, nie oceniamy, nie atakujemy, promieniujemy życzliwością i szczęściem. Autorka uświadamia, że anioły robią wszystko, byśmy otworzyli swoje serca i wypuścili miłość, którą wiele osób zamyka w sobie wskutek różnych wydarzeń życiowych. Szukając miłości, musimy najpierw poszukać jej w sobie, pokochać siebie, by emanowała ona na nasze otoczenie i przyciągała szczęście do naszego życia.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial