Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Droga Ku Wdzięczności Współczesny Przewodnik Odnajdywania Radości W Zwykłym Życiu

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:


Podziel się!

Droga Ku Wdzięczności Współczesny Przewodnik Odnajdywania Radości W Zwykłym Życiu | Autor: Timber Hawkeye

Wybierz opinię:

Pani M

Wydawca tej publikacji zapewnia nas, że dzięki niej uświadomimy sobie, jak możemy być szczęśliwi nawet wtedy, gdy nie mamy zbyt wiele. Mamy dowiedzieć się tego, w czym tkwi tajemnica udanego związku. Według autora przywiązanie do rzeczy materialnych ogranicza nas. Czego chce nas nauczyć? Technik radzenia sobie z gniewem, niepewnością i lękiem. Trzeba zostawić za sobą przeszłość, by móc żyć pełnią życia.

 

Rozdziały publikacji są krótkie, i jak przekonuje autor, łatwe do zrozumienia. Można też je czytać w dowolnej kolejności. Nie trzeba czytać tej książki po kolei. To znacznie ułatwi sprawę osobom, które nie mają zbyt wiele czasu na lekturę, a chcą przekonać się, co Timber Hawkeye ma im do zaoferowania.

 

Książkę czyta się szybko, można właściwie przeczytać ją w kilka godzin, ale lepiej tego nie robić. Dlaczego? Moim zdaniem lepiej przetrawić sobie to, co się właśnie przeczytało. Na początku nieco obawiałam się tego, że nie będę w stanie zrozumieć przekazu autora i szybko zapomnę o tym, co przeczytałam. Nie byłam pewna, czy to będzie publikacja dla mnie, ale to, co przeczytałam na temat sukcesu, przemówiło do mnie. Dało do myślenia i żałuję, że ta publikacja nie trafiła w moje ręce kilka miesięcy wcześniej. Byłam na życiowym zakręcie, przechodziłam kryzys. Może łatwiej byłoby mi wtedy przez to przejść. Nie przeżyłabym tak bardzo niepowodzeń. Dzisiaj już wiem, że nie ma sensu wypruwać z siebie żył. Zdrowie jest ważniejsze. Zwłaszcza to psychiczne. Stres potrafi wyrządzić człowiekowi wiele krzywdy. Nie ma nic gorszego niż życie w ciągłym stresie. Człowiek wtedy traci na wagę i właściwie jest cieniem samego siebie. Mówię to z własnego doświadczenia. Timber Hawkeye podpowiada, co można zrobić, by wyzbyć się stresu.

 

Nie mam zbyt wiele wspólnego z buddyzmem. Mam na jego temat podstawową wiedzę i nigdy nie myślałam o tym, żeby wprowadzić jego zasady w życie. Nie ciągnęło mnie do tego. Po publikacje o buddyjskich mądrościach życiowych sięgam tylko z ciekawości. Podobnie było z tą. Autor nie namawiał mnie na zmianę religii, ale pokazał, co mogę z niej przejąć, by moje życie zmieniło się na lepsze. Czy wprowadzę te innowacje? Czas pokaże, lecz część z nich na pewno by mi się przydało. Może byłoby łatwiej w końcu ruszyć z miejsca i zacząć wiele rzeczy od nowa.

 

Trudno jest mi powiedzieć, czy przewodnik autorstwa Timbera Hawkeye’a faktycznie jest w stanie zmienić czyjeś życie. Na pewno daje do myślenia i otwiera oczy na wiele spraw. Każe zastanowić się nad tym, czy pogoń za pieniądzem faktycznie jest w życiu najważniejsza. Pokazuje, że nie musimy posiadać wielu rzeczy, by być szczęśliwym człowiekiem. To książka, na którą warto zwrócić uwagę. Polecałabym ją wszystkim osobom, które pracują w korporacji. Myślę, że znajdą tutaj najwięcej wskazówek do siebie, chociaż nie mam zamiaru nikogo namawiać do lektury. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszyscy będą zainteresowani tą publikacją i doskonale to rozumiem. Musicie sami w głębi siebie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy chcecie przekonać się, co Timber Hawkeye ma wam do powiedzenia. Moim zdaniem dobrze mówi i warto go posłuchać. Jego rady na długo zostaną w mojej pamięci.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial