Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Uzdrawiające Symbole Praktyczne Zastosowanie

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 3 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 5 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 3 votes
Klimat: 100% - 3 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Uzdrawiające Symbole Praktyczne Zastosowanie | Autor: Petra NeumayerRoswitha Stark

Wybierz opinię:

Wisienka

Tajemne moce = nasze codzienne życie

 

Symbole są nieodłącznymi elementami naszego codziennego życia. Stykamy się z nimi w wielu miejscach, jednakże niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, iż symbole mają siły uzdrawiające. Żeby lepiej zrozumieć istotę symboli i ich możliwości należy sięgnąć po ostatnią książkę Petry Neumayer i Roswithy Stark pt. Uzdrawiające symbole Praktyczne zastosowanie.

 

Autorki podzieliły książkę na dwie części. W pierwszej, ,,Wprowadzenie w świat symboli’’, poznajemy: trzy światy symboli (na które składają się kody kreskowe nowej homeopatii, symbole świętej geometrii oraz symbole z całego świata), siłę symboli, uczymy się zastosowania symboli jako energii uzdrawiających, wybieramy ,,swój’’ symbol (tu mamy możliwość wybrania symbolu z książki) oraz dowiadujemy się jak zastosować symbole (istnieje możliwość: nanoszenia symboli na ciało, przenoszenia informacji za pomocą symboli, malowania symboli, umieszczania symboli w wybranym miejscu oraz wizualizacji symboli). W drugiej zaś części, ,,Symbole i ich informacje’’, czytamy dokładniej o kodach kreskowych nowej homeopatii, symbolach świętej geometrii oraz symbolach z całego świata (w pierwszej części mamy do czynienia jedynie z zarysem każdego z tych podrozdziałów).

 

Przy wyborze symbolu nie możemy ograniczać się jedynie do tego, co przeczytamy przy danym znaku. Nie możemy pozwolić, aby to rozum nami kierował i aby to on dokonał wyboru tego właściwego, albowiem to nasza podświadomość lub nasze ,,wyższe ja’’ wie, co będzie dla nas najlepsze w danym momencie. Ważne jest, abyśmy wiedzieli do czego potrzebujemy symbolu, albo chociaż do czego chcemy go wykorzystać np. w jakiejś cielesnej lub emocjonalnej sprawie, albo jako wskazówkę, jaka energia będzie dla nas w danym dniu przydatna do zrównoważenia lub aktywizacji naszych czakr (centrów energetycznych) albo po prostu dla wsparcia jakiegoś pragnienia. Jeżeli to, czego pragniemy jest w zgodzie z naszym planem życiowym, to symbol najprawdopodobniej może nas wesprzeć w realizacji życzenia i wówczas kosmiczne energie będą skierowane we właściwym kierunku (nawet jeżeli z początku wcale się na to nie zapowiada).

 

Symbole można malować na bolących miejscach, przenosić energię na wodę, malować na zdjęciach rentgenowskich – ich zastosowanie nie ma żadnych granic. Jedynie musimy pozwolić symbolowi, by działał sam z siebie.

 

Istnieje wiele różnych symboli i każdy z nich, w zależności od tego, czego w danym momencie potrzebujemy lub szukamy, może mieć różne znaczenie. Możemy wyróżnić m.in. sinus, ipsylon, podwójny ipsylon, znak elektrosmogu, punkt, punkt w okręgu, ziarno życia, jajo życia, owoc życia, kwiat życia, drzewo życia (swoją drogą wiele jest znaków powiązanych z życiem), kostkę, ośmiościan gwiaździsty, torus,om, oko Horusa, księżyc, serce, pokój,yin i yang, oko Boga, śri jantra, kwiat lotosu i wiele, wiele innych.
Przy każdym symbolu umieszczonym w książce możemy odnaleźć jego znaczenie, rysunek, który go przedstawia, jego przesłanie, dokładny opis oraz duchową wiadomość. I tak np. przy księżycu dowiadujemy się, iż oznacza kobiecą, pierwotna siłę, nakazuje nam obudzić w sobie boginię. Zaś czytając dokładny opis okazuje się, że księżyc widziany z Ziemi wydaje się największym ciałem niebieskim i prawdopodobnie właśnie to, przyciągało od zawsze ludzi. Widzimy jego wypływ na rytm życia oraz w zjawisku przypływów i odpływów. Wiele osób jest w stanie odczuć siłę faz księżyca poprzez mniej lub bardziej przyjemne cielesne lub duchowe odczucia (takie jak lunatykowanie, bezsenność w czasie pełni). Cykl menstruacyjny wielu kobiet często jest zsynchronizowany z pełnią. W większość języków księżyc jest rodzaju żeńskiego (oczywiście język polski oraz niemiecki stanowią wyjątki od tej reguły). Fazy księżyca świadczą o nierozerwalności księżyca z rytmem natury – nów, przybywający księżyc, pełnia oraz ubywający księżyc. W duchowej wiadomości siła księżyca przypomina nam o tym, iż nasze życie jest ukształtowane przez rytm natury i kosmosu. Istnieje noc i dzień, starzenie się i przemijanie, wschód i zachód oraz fazy pośrednie, kiedy odnosimy wrażenie, że wszystko płynie, zanim odnajdzie swoje miejsce na nowo.

 

Jak sami widzicie książka jest niezwykle interesująca i zawiera naprawdę masę informacji, i to informacji, które nie tylko się ciekawe, ale również przydatne w naszym codziennym życiu. Zatem nie pozostaje mi nic innego, jak gorąco zachęcić Was do sięgnięcia po Uzdrawiające symbole Praktyczne zastosowanie.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial