Okładka wydania

Radiestezja W Praktyce

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Radiestezja W Praktyce | Autor: Janina Lampert Smak

Wybierz opinię:

Pani M

Janina Lampert-Smak stara się pokazać czytelnikom, jak zbawienny wpływ na ich życie może mieć radiestezja. Z lektury dowiecie się między innymi tego, jakie są typy wahadeł, jak diagnozuje się choroby metodą radiestezyjną, jakie są metody badania stopnia polaryzacji ciała oraz techniki radiestezyjnego badania roślin i ich wzajemnych zależności. Oprócz tego poznacie chromoterapię i ziołolecznictwo, teleradiestezję, energię kształtów i symboli, oddziaływanie wszechświata oraz wpływ tańca na naszą polaryzację i witalność.

 

Temat radiestezji nie jest mi obcy. Nie to, że jakoś specjalnie się nim interesuję, ale znam ludzi, którzy robią to zawodowo. Byłam dzieckiem, gdy zabrali mnie do jednego takiego człowieka. Niewiele pamiętam z tej wizyty, chodziłam do przedszkola. Pamiętam tylko to wahadełko. Byłam nim zafascynowana i też chciałam takie mieć, ale szybko mi przeszło. Dlaczego więc przeczytałam książkę o radiestezji? Z ciekawości. Chciałam przekonać się o tym, co na jej temat ma mi do powiedzenia Janina Lampert-Smak.

 

Czym właściwie jest radiestezja? To dziedzina zajmująca się badaniem promieniowania fal elektrycznych i magnetycznych w przyrodzie, ich szkodliwością lub pozytywnym oddziaływaniem w zależności od ich częstotliwości. Dawniej wykorzystywano ją do poszukiwania wody za pomocą rozwidlonej różdżki. Z czasem radiestezja objęła szerszy zakres badań. Nie wiedziałam, czy to, co autorka ma mi do powiedzenia. Jestem dość sceptyczna, jeśli chodzi o tego typu zjawiska. Dopóki nie zobaczę, że to działa, nie uwierzę w to. Tamto wydarzenie z dzieciństwa, o którym wspomniałam, nie miało zbyt dużego wpływu na moje zdrowie, więc trudno mi uwierzyć w zbawienną moc radiestezji. Nie mogę też powiedzieć, że autorka specjalnie mnie do niej przekonała, choć jej książka nie jest zła i czytało się ją dość szybko.

 

Autorka starała się usystematyzować wiedzę, którą zdobyła, by podzielić się nią z czytelnikami. Na początku wyjaśnia podstawowe terminy, później stopniowo wprowadza w radiestezję. Przekonuje, jak ważne jest własnoręczne robienie przetworów, które mają wartości odżywcze, w przeciwieństwie do produktów kupowanych przez nas w sklepie. One są naszpikowane chemią i nie wpływają korzystnie na nasze zdrowie. Nieco rozbawił mnie rozdział o używaniu telefonów komórkowych i telewizorów. Niespecjalnie w to uwierzyłam, chociaż Janina Lampert-Smak dość konkretnie tłumaczy swoje racje. Zainteresowały mnie za to rozdziały dotyczące miejsc mocy znajdujących się w Polsce (spotkałam się z tym po raz pierwszy w literaturze) oraz dotyczące wpływu tańca na polaryzację i witalność (o tym też nikt mi wcześniej nie powiedział). To było ciekawe i dowiedziałam się czegoś nowego. Co prawda wątpię, że zainteresuję się radiestezją, ale przynajmniej w miarę wiem, z czym się ją je.

 

To publikacja dla osób, które interesują się tymi zagadnieniami. Dla sceptyków takich jak ja może być jedynie ciekawostką, jaka po kilku tygodniach wyparuje z pamięci. Podkreślę jeszcze raz – nie uważam, że jest to zła książka. Janina Lampert-Smak dołożyła wszelkich starań, by pokazać, czym właściwie jest radiestezja i jaki może mieć wpływ na nasze życie. Przyłożyła się do tej publikacji i to widać. Jedynie żałuję tego, że zdjęcia są czarno-białe. Nie wszystkie niestety były wyraźne. Poza tym nie mam większych zarzutów do publikacji. Jeśli interesują was te zagadnienia, możecie spokojnie przeczytać tę książkę. Nie powinniście czuć się nią rozczarowani.

Uleczkaa38

"RADIESTEZJA - dziedzina wiedzy i nauki, zajmująca się badaniem oraz wykorzystywaniem fal elektrycznych i magnetycznych w przyrodzie". To encyklopedyczna definicja tej fascynującej dziedziny życia, która z roku na rok zdobywa coraz to większe grono entuzjastów. O wiele bardziej szczegółowe, proste i przystępnie rozwinięcie tego tematu, znajdziemy w intrygującej książce Janiny Lampert-Smak pt. "Radiestezja w praktyce. Wahadełko, chromoterapia, diagnostyka", która to ukazała się właśnie nakładem Wydawnictwa Studio Astropsychologii.

 

Książka ta, oferuje nam swoją zawartością nie tylko poznanie radiestezji jako cennego i pomocnego aspektu naszego życia, ale także i szereg praktycznych porad oraz wskazówek na temat tego, jak z nich korzystać. I tak oto dzięki spotkaniu z ta książką, m.in. poznamy różne rodzaje i typy wahadeł, dowiemy się jak diagnozować choroby za pomocą radiestezji, uzyskamy wiedzę na temat metod badania polaryzacji naszego ciała, poznamy techniki radiestezyjnego badania roślin, czy też chociażby odkryjemy czym jest energia kształtów, jak duże wpływ ma na nas oddziaływanie wszechświata oraz jak korzystać z miejskiej mocy... To tylko niektóre z zagadnień, jakie porusza sobą ta ciekawa pozycja!

 

Lektura tej książki poszerza naszą wiedzę na temat radiestezji i zalet, jakie może ona wnieść w nasze życie. Poszerza za sprawą bardzo ciekawej formy, przystępnego i w pełni zrozumiałego języka, jak i przede wszystkim mnogości danych, informacji i faktów, które to wypełniają ponad 150 stron tej lektury. Co niezwykle ważne, pozycja ta może zainteresować zarówno tych czytelników, którzy są już obeznani z tym temat i poszukują tu jedynie dopełnienia swojej wiedzy, jak i też tych odbiorców, którzy do tej pory nigdy nie słyszeli, nie zetknęli się i nie do końca wierzą w moc radiestezji, co po dobrnięciu do ostatniej strony tej książki, może ulec zmianie;)

 

Niniejszy poradnik funduje nam sobą intrygujące spotkanie z radiestezją, które krok po kroku wyjaśnia nam wszystko to, co tylko wiedzieć o tym zagadnieniu powinniśmy. Historia rozwoju tej nauki, liczne badania i ich potwierdzone wyniki, przykłady z życia pacjentów i osób, którym radiestezja pomogła, czy też choćby obszerna garść przepisów, wskazówek i porad na temat tego, jak wprowadzić radiestezję w nasze życie, gdzie jej szukać w naszym otoczeniu i w obrębie naszego kraju oraz jak korzystać z jej mocy i siły, w najbardziej owocnym stopniu! Mnogość zawartych tu informacji jest niezwykle imponująca, dzięki czemu też absolutnie każdy czytelnik znajdzie wśród nich coś, co go szczególnie zainteresuje i zaciekawi.

 

Wartości merytorycznej niniejszej pozycji, nie ustępuje w niczym także szata graficzna książki. Piękne fotografie, fascynujące rysunki, przejrzyste i czytelne wykresy - to tylko niektóre z wielu graficznych niespodzianek, jakie czekają na nas na stronach tego poradnika. Warto wspomnieć tu również o czysto technicznej stronie wydania, czyli doskonałej jakości papieru, wyrazistym druku, dużej czcionce i inteligentnemu układowi tekstów, który to znacznie ułatwia nam korzystanie z tej pozycji. Na osobne słowa uznania zasługuje także piękna, wielokolorowa i przykuwająca nasz wzrok okładka tej książki!

 

"Radiestezja w praktyce..." to pozycja, która w pełni wyczerpuje temat zagadnienia radiestezji, a następnie przekłada ową wiedzę w bardzo czytelny, prosty i zrozumiały przez każdego sposób. Jeśli zatem tylko interesuje nas ta tematyka, bądź też po prostu jesteśmy ciekawi świata i jego nie do końca wciąż odkrytych tajemnic, to bez najmniejszego wahania powinniśmy sięgnąć po niniejsza pracę Pani Janiny Lampert-Smak.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Komentarze  

0 # Janina 2018-12-21 16:26
Dziękuję za obiektywną ocenę, pozdrawiam Janina Smak
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować | Zgłoś administratorowi

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial