Okładka wydania

Koloruj I Stylizuj Z Winx

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Koloruj I Stylizuj Z Winx | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Et1978

Masz w domu małą miłośniczkę świata mody, albo przyszłą projektantkę? Rozwijaj jej pasje, podsuwaj pomysły, rozwijaj kreatywność i wyobraźnię. Podaruj jej wyjątkową publikację „WINX. Koloruj i stylizuj z WINX” Grupy Wydawniczej FOSKAL.

 

To aż 63 strony gwarantujące wspaniałą zabawę dla dziewczynki w każdym wieku. Książka - malowanka pozwala dziecku uzupełniać rysunki według własnych pomysłów, kolorować a także, co rzadko spotykane jest w kolorowankach, przerysowywać rysunki krok po kroku. Bohaterki WINX CLUB, to przyjaciółki: Roxy, Bloom, Stella, Flora, Musa, Layla i Tecna, których ilustracje składają się na całą książkę i zapraszają dziecko do kolorowego świata mody, ale jednocześnie pozwalają by rozwijało ono w tym zakresie własne pomysły. I tak na jednej stronie znajdziemy ilustrację bohaterki WINX CLUB, by na kolejnej wystąpiła ona w opcji pozwalającej na pokolorowanie jej ubrania, kreacji według własnego uznania.

 

Strony książki są na tyle grube, że można kolorować je zarówno kredkami, flamastrami jak i farbami. Tym bardziej, że znaleźć w nich można również rysunki czarnobiałe z kolorowymi kropkami, które to wskazują, na jaki kolor pomalować określony element obrazka. Ale to nie wszystko obok wyzwań modowych na małe damy czeka możliwość stylizowania fryzur bohaterek WINX CLUB a nawet możliwość stworzenia im makijażu, poprzez samodzielne zdecydowanie o kolorze cieni do oczu, czy pomadki na ustach. Możliwość przerysowywania obrazków kratka po kratce, ponieważ w takiej formie przedstawione są zadania do wykonania, to doskonały sposób na naukę cierpliwości, wytrwałości, dokładności a tym samym na rozwijanie umiejętności plastycznych dziecka. Obok świata mody dziewczynki mogą również kolorować kwiaty w bajkowym ogrodzie bohaterek WINX CLUB, a także wyczarować samodzielnie kolorowe babeczki, które bohaterki upiekły. Książka zaprasza również do samodzielnego zaprojektowania wielu gadżetów np.: plecaka, kosmetyczki, szafy a nawet pokoju.

 

Seria ta, przeznaczona dla dziewczynek z pasją, objęta została patronatem m. in. Nikelodeon i czas dzieci.pl, które to wspierają mądre i wartościowe treści i przesłania dla dzieci. Recenzowany egzemplarz opiera się na możliwości kolorowania a tym samym uwalniania dziecięcej wyobraźni. Warto jednak podkreślić, że w serii dostępnych jest kilka książeczek, które dodatkowo wzbogacone są o naklejki i szablony do wycinania. Wszystko po to, aby zabawa ze światem mody i bohaterkami WINX CLUB była jeszcze bardziej magiczna, kreatywna i nigdy się nie nudziła.

 

Książka ta przypadnie do gustu zarówno młodszym dziewczynkom jak i nastolatkom, ponieważ każda strona książki wnosi coś nowego, zaprasza do wspólnej zabawy i stawia nowe wyzwania w zakresie tworzenia, projektowania i wymyślania. Warto również zwrócić uwagę na niską cenę publikacji 16,99 zł, to cena bardzo przystępna za wielogodzinną, przyjemną zabawę dziecka i możliwość zapewnienia mu rozwoju wyobraźni a także rozwoju manualnego.

 

Powstaje pytanie czy jest to pozycja tylko dla dziewcząt i nastolatek? Cóż takie jej jest przesłanie. Ale w naszym domu możliwość odwzorowywania rysunku kratka po kratce zafascynowała również syna. W malowankach i kolorowankach dla chłopców rzadko, kiedy takie zadania się pojawiają. Córka zaś zachwyciła się możliwością kolorowania kreacji bohaterek WINX CLUB, tworząc z nich bajkowe, pełne magii i kolorów ubrania, których nie powstydziliby się najwięksi kreatorzy mody. To pozycja, która zajmie dziecko na dłuższy czas gwarantując mu doskonałą zabawę.

 

Warto również zwrócić uwagę na pozostałe tytuły z serii tj.: Koloruj z Winx, Baw się modą, Zostań stylistką, Przygoda w magicznym parku. Biorąc pod uwagę tą pozycję, która trafiła do naszych rąk jestem przekonana, że pozostałe są równie zajmujące i rozwijające dla dziewczynek w każdym wieku. Zdecydowanie polecam.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial