Koloruj Z Winx 2

Autor: Praca Zbiorowa

Okładka wydania

Koloruj Z Winx 2


Dodatkowe informacje

 • Autor: Praca Zbiorowa
 • Tytuł Oryginału: Koloruj Z Winx 2
 • Seria: Winx Club
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 24
 • Rok Wydania: 2017
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 210x295mm
 • ISBN: 9788328042131
 • Wydawca: Wilga
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5.5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Lato, czerwiec, zbliżające się coraz większymi krokami wakacje...:) A skoro tak, to i nadchodzi czas nieustającej, radosnej i wspaniałej zabawy:) Oczywiście, nie zawsze będzie słonecznie, ciepło i zachęcająco do tego, by uczestniczyć w grach i zabawach na świeżym powietrzu... Jednak i wówczas nie musi być wcale nudo, gdyż oto z pomocą przychodzi nam raz jeszcze niezawodna literatura:) Literatura w postaci bajek, baśni i książeczek, ale także i równie ekscytujących kolorowanek dla najmłodszych. Ot, choćby takich jak w postaci uwielbianego przez dziewczynki cyklu pt. "Koloruj z Winx", o którego to jego drugiej części, chciałabym opowiedzieć nieco więcej w niniejszej recenzji:)

 

Idea, pomysł, fabuła i charakter niniejszej kolorowanki, zostały oparte na kanwie niezwykle popularnego serialu animowanego pt. "Winx Club", który to zachwycił sobą miliony widzów na całym świecie, w tym przede wszystkim dziewczynki w wieku od 4 do 10 lat. Serial ten opowiada o barwnych i fantastycznych przygodach kilkunastu młodych czarodziejek, które to za pomocą magii i swych niezwykłych umiejętności, walczą ze złem zagrażającym ich równie fantastycznemu światu o nazwie Magix. Serial ten doskonale znają także i polskie dzieci, które do tej pory mogły podziwiać na antenach polskich stacji telewizyjnych wszystkie powstałe dotychczas 7 sezony.

 

Niniejsza kolorowanka oferuje sobą piękne kadry z animowanego serialu i oparte na jego fabule ilustracje, które to oczywiście należy pokolorować wedle własnego, jak najbardziej indywidualnego uznania dziecięcego czytelnika:) Zawarte tu obrazki przedstawiają w głównej mierze uwielbiane i doskonale znane wszystkim widzom młode czarodziejki, w pięknych i zapierających dech w piersiach stylizacjach modowych, których ostateczny wygląd i kolor, zależą tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Jednocześnie, każda z tych dużych, bo zajmujących całą stronę formatu A-4 ilustracji, opatrzona jest dodatkowo intrygującym hasłem/wskazówką, odnoszącym się m.in. do nastroju, samopoczucia, charakteru danej bohaterki, sugerując tym samym jakie kolory będą najbardziej odpowiednie do tego, by oddać stan ducha i nastroju danej postaci:) Nie można nie wspomnieć tu także o jakże efektownym i przyjemnym powitaniu na pierwszej stronie tej książeczki, które po pełnym sympatii i humoru wstępie, zaprasza dziecięcego czytelnika do złożenia podpisu w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu, jak i również wklejenia swojej fotografii, tak by podkreślić wyraźnie przynależność "Koloruj z Winx 2" do siebie i tylko siebie:)

 

Pozycja ta oferuje sobą wspaniałą sposobność do radosnej, przyjemnej i niezwykle intrygującej zabawy z kredką w ręku, która sprawia nie tylko wielką frajdę, ale także i rozwija talenty twórcze dziecka. Po pierwsze każdy czytelnik tego zeszytu wstępuje za jego sprawą do pięknego i magicznego świata fantazji, co naturalną siłą rzeczy rozwija wyobraźnię dziecka, a co z kolei tylko i zawsze może przynieść dobre efekty. Po drugie zaś poprzez kolorowanie zawartych tu barwnych ilustracji, dziecko uczy się poznawania samych kolorów, jak i również niezbędnej w tym przypadku cierpliwości, o pogłębianych zdolnościach manualnych nawet nie wspominając. Tym samym spotkanie z "Koloruj z Winx 2" łączy w sobie to co przyjemne, z tym co pożyteczne, a więc zabawę z nauką. Na koniec warto wspomnieć tu również o tym fakcie, iż zabawa ta niesie sobą wielkie walory wychowawcze, uczące dziecko swoistej odpowiedzialności poprzez ten oto fakt, iż tak naprawdę to tylko i wyłącznie od niego samego zależy to, jak końcowo będzie wyglądała niniejsza kolorowanka:)

 

Wielkie słowa uznania należą się raz jeszcze pod adresem autorów i wydawców tej pozycji, którzy to ponownie zadbali o jej przepiękny i niezwykle okazały wygląd. Mam tu na myśli zarówno barwną, niezwykle kolorową i iście filmową okładkę, która w jednej chwili przykuwa sobą nasz wzrok, jak i równie imponujące same rysunki. Rysunki pociągnięte wprawną, płynną i fachową kreską, ukazującą zarówno wszelkie drobne szczegóły i drobiazgi, jak i również emanującą powabem, łagodnością i delikatnością. Na uwagę zasługują także duże rozmiary tych ilustracji, pozwalające cieszyć nasze oczy tymi rysunkami, jak i również wręcz zachęcające nas do tego, by zacząć je kolorować:) To piękny, bajkowy, rysunkowy świat, który z pewnością zachwyci sobą każde dziecko.

 

Książeczka "Koloruj z Winx 2" to pięknie wydana, intrygująca swoją treścią i przede wszystkim niosąca sobą wspaniałą zabawę kolorowanka. Tym samym spotkanie z tą pozycją przypadnie bez wątpienia do gustu każde małego czytelnika, jak i również jego rodziców, gdyż co niezwykle ważne, spotkanie to będzie dla niego ze wszech miar bezpieczne. Każde dziecko uwielbia kolorować, a po poznaniu tej książeczki, uwielbienie to z pewnością tylko i wyłącznie wzrośnie:)

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!