Okładka wydania

Koloruj Z Winx 1

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Praca Zbiorowa
 • Tytuł Oryginału: Koloruj Z Winx 1
 • Seria: Winx Club
 • Gatunek: MalowankiKolorowanki
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 24
 • Rok Wydania: 2017
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 210x295mm
 • ISBN: 9788328042124
 • Wydawca: Wilga
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  5.5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Koloruj Z Winx 1 | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

KOLOROWANIE - to bez wątpienia jedna z najprzyjemniejszych zabaw wieku dziecięcego, która to niezależnie od czasów w jakich żyjemy, wciąż przynosi sobą wielką frajdę, radość i przyjemność. Kolorowankami bawili się nasi rodzice, my sami, jak i również bawią nasze dzieci, które mają obecnie to oto szczęście, iż pozycji wydawniczych w tym gatunku jest całe mnóstwo. Dziś chciałabym opowiedzieć właśnie o jednej z nich, a mianowicie o pięknie i niezwykle efektownie wydanej książeczce pt. "Koloruj z Winx. Część 1", która to ukazała się nakładem Wydawnictwa Wilga.

 

Niniejsza kolorowanka stanowi pierwszą odsłonę niezwykle popularnego na całym świecie brandu, opartego na równie popularnym serialu "Winx Club", przeznaczonym dla dziewczynek w wiekowym przedziale 4 -10 lat. Serialu, opowiadającego o grupie kilkunastu młodych czarodziejek, używających swej magicznej mocy dla obrony fantastycznego świata o nazwie Magix. Niniejsza książeczka oferuje kadry i ilustracje obrazujące ów bajkowe postacie, które to młody czytelnik ma za zadanie (jakże przyjemne zadanie) pokolorować. Każda z dużych, zajmujących całą stronę formatu A4 ilustracji, opatrzona jest dodatkowo hasłem przewodnim, odnoszącym się m.in. do owych bohaterek, samego serialu animowanego, lub też zadań stawianych przez czytelnikiem, chociażby w postaci policzenia wszystkich okrągłych elementów danej stylizacji narysowanej postaci. Ponadto książeczka ta już na pierwszej stronie wita czytelników sympatycznych wstępem, jak i również zachętą do złożenia podpisu w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu, a także wklejenia swojego własnego zdjęcia, tak by każdy wiedział wszem i wobec, do tego należy pierwszy zeszyt "Koloruj z Winx".

 

Niniejsze dzieło stanowi sobą doskonałą sposobność do intrygującej zabawy z kredkami w ręku, rozwijającej wyobraźnię oraz zdolności plastyczne i manualne dziecka, oczywiście pod postacią świetnej i jak najbardziej zdrowej rozrywki. To spotkanie z intrygującym światem i równie barwnymi postaciami, które zachwycają swoim niebanalnym wyglądem, wspaniałą urodą, czy też chociażby efektownym ubiorem, co z pewnością dla każdej małej dziewczynki będzie niezwykle ważne i intrygujące. Przy tym wszystkim najważniejsze i najwspanialsze jest właśnie to, iż tak naprawdę końcowy wizualny efekt tego wydawnictwa zależy tylko i wyłącznie od dziecięcego rysownika, który to może nadać dowolny koloryt i wygląd owym postaciom, chociażby nawet i poprzez obdarowanie ich czerwonymi włosami z błękitnymi pasemkami...;) A o tym, iż wyobraźnia 5-letniego dziecka nie zna żadnych granic, nie muszę chyba zbytnio nikogo przekonywać...;)

 

Na wielkie słowa uznania zasługuje także Wydawnictwo Wilga, które zadbało o niezwykle efektowne, barwne i zarazem piękne wydanie tej pozycji. Otóż otrzymujemy tu imponujących rozmiarów kolorowankę, opatrzoną zapierającą dech w piersiach okładką, ilustrującą bohaterki animowanego serialu. która to przyciąga nasz wzrok swoimi cudownymi kolorami. Równie dobrze i efektownie prezentuje się także samo wnętrze tej książeczki, oferujące naszym oczom duże, czarno-białe, pełnowymiarowe ilustracje, wprost proszące się o wypełnienie ich barwami i kolorami. Słów kilka warto poświęcić także samym rysunkom, które zostały tu pociągnięte wprawną kreską, a przy tym zawierają one mnóstwo szczegółów i drobiazgów, czyniące owe ilustracje jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

 

Książeczka "Koloruj z Winx. Część 1" to piękna, ciekawa, niezwykle intrygująca swoją treścią kolorowanka, która z pewnością zachwyci każde dziecko, jak i również nas - rodziców. Ponadto pozycja ta sprzyja rozwijaniu pasji i plastycznych talentów, co także stanowi jej bardzo ważny atut. Wreszcie pozycja ta może stanowić doskonały prezent dla dziecka, wprost idealny na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka:) Polecam tym bardziej, iż na małych czytelników i rysowników czekają już kolejne odsłony tego wspaniałego cyklu:)

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial