Okładka wydania

Masaż Tantryczny Stymulująca Moc Erotycznego Dotyku

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Govinda Kalashatra
 • Tytuł Oryginału: Tantra Massage. Die Stimulierende Kraft Erotischer
 • Gatunek: PoradnikiZdrowie
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Natalia Szczyglewska
 • Liczba Stron: 124
 • Rok Wydania: 2016
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 141x201 mm
 • ISBN: 9788365404312
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  6/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 9 votes
Akcja: 100% - 9 votes
Wątki: 69% - 5 votes
Postacie: 100% - 10 votes
Styl: 100% - 6 votes
Klimat: 100% - 10 votes
Okładka: 100% - 12 votes
Polecam: 100% - 11 votes

Polecam:


Podziel się!

Masaż Tantryczny Stymulująca Moc Erotycznego Dotyku | Autor: Govinda Kalashatra

Wybierz opinię:

Krzywa Prosta

Nie od dziś wiadomo, że o związek trzeba dbać. Codzienność potrafi tę najoczywistszą prawdę nieco przesłonić. Szybki tryb życia, nieustanny przepływ informacji, mnóstwo zadań do wykonania każdego dnia sprawiają, że będąc przez dłuższy czas w związku, zaczynamy tę drugą stronę, naszą drugą połówkę traktować jako oczywisty element naszego życia, który jest, stoi tuż obok nas niczym krzesełko ze szwedzkiego sklepu. Jeśli jednak nie będziemy pamiętać o tym, że nic nie jest nam dane, a zwłaszcza uczucia drugiego człowieka, raz na zawsze, możemy kiedyś obudzić się i obok siebie zastać pustą, zimną poduszkę.

 

O związek warto zatem dbać i to dbać zarówno na polu materialnym czy emocjonalnym, jak i budować i dopieszczać wspólną sferę intymną. Warto również na każdym z tych pól się rozwijać, urozmaicać wspólnie spędzany czas. Warto wprowadzać nowe zwyczaje, nowe rytuały. Nuda to najszybszy i najbardziej bezwzględny zabójca związku. Dotyczy to również sfery intymnej.

 

By zatem odpędzić widmo nudy i powszedniości, a także wejść na kolejny poziom bliskości i wzajemnych relacji intymnych warto sięgną po książkę Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego dotyku, której autorem jest Kalashatra Govinda. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Vital.

 

Skromnych rozmiarów Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego dotyku to bardzo wyczerpujące kompendium odkrywające przed czytelnikiem tajniku masażu tantrycznego. Książka skierowana jest do osób, które dopiero zaczynają przygodę z tego rodzaju formą masażu, a które pragną urozmaicić swe intymne relacje z partnerem, a także pogłębić łączące ich relacje w sferze emocjonalnej. Wbrew pozorom bowiem masaż tantryczny to przede wszystkim duchowość i emocje. Element erotyzmu jest ich dopełnieniem i uzupełnieniem. Jak pokazuje autor, bez wzajemnego zrozumienia i zaufania ta forma bliskości nie ma sensu.

 

Kalashatra Govinda skupia się w swej książce właśnie na pogłębianiu relacji pomiędzy partnerami, tworzeniu ich prywatnego świata. Służyć temu mają opisywane w książce techniki masażu, a także wskazówki w jaki sposób zbudować całą otoczkę łączącego kochanków rytuału, by wspólnie spędzony czas był wyjątkowy.

 

Wskazówki, które daje w swej książce Kalashatra Govinda, opisywane przez niego techniki, zalecenia co do miejsca, czasu, a także choćby używanych podczas masażu tantrycznego olejków są jasne i precyzyjne. Autor prowadzi swych adeptów za rękę. Cierpliwie wyjaśnia i argumentuje. Uczy jak stworzyć magiczną, intymną atmosferę, w jaki sposób dbać o siebie nawzajem a dzięki temu czerpać z filozofii wschodu pełnymi garściami.

 

Książka Masaż tantryczny. Stymulująca moc erotycznego dotyku to pozycja obowiązkowa dla wszystkich par, które pragną urozmaicić swe życie intymne, włączyć do niego sporą dawkę dalekowschodniej duchowości i w wyjątkowy sposób spędzić czas we dwoje. Nie należy się bać, że masaż tantryczny jest zbyt trudny. Kalashatra Govinda przekonuje, że jest on odpowiedni dla każdego i nie trzeba do tego mieć jakichś nadzwyczajnych umiejętności. Podstawą jest bowiem dotyk i skupienie maksimum uwagi na partnerze.

 

W książce, oprócz szczegółowego opisu metod masażu i stymulacji poszczególnych czakr, przeczytamy również o korzeniach tantry i masażu tantrycznego, zagłębimy się odrobinę w dalekowschodnią kulturę i filozofię, poznamy właściwości dostępnych na rynku olejków, a także nauczymy się jak je łączyć, by jeszcze bardziej wzmocnić przyjemne doznania. Polecam.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial