Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Winx Zostań Stylistką Romantycznie

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Winx Zostań Stylistką Romantycznie | Autor: Praca Zbiorowa

Wybierz opinię:

Manue

Projektuj i ucz się kreatywności!

 

Kiedy zobaczyłam kreatywną książeczkę od WINX, pomyślałam o mojej sześcioletniej kuzynce, która bardzo lubi wszelkiego rodzaju kolorowanki, wycinanki i inne zabawy manualne. Pozycja wydała mi się ciekawa i dostosowana do jej wieku, dlatego postanowiłam ją zamówić. Jak podejrzewałam, spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem.

 

„WINX. Zostań stylistką. Romantycznie” to propozycja od wydawnictwa Wilga. Książeczka powstała z myślą o małych fankach znanej serii, które lubią kreatywne wyzwania. Pozycja odznacza się ładną szatą graficzną i estetycznym wydaniem. Do jej zalet można zaliczyć duży format (A4) i usztywnianą okładkę. Dużym ułatwieniem jest także to, że strony książeczki znajdują się na spirali, dzięki czemu można łatwo je przerzucać czy też wydzierać. Twórcy zeszytu umieścili w nim wiele ciekawych dodatków, takich jak naklejki, „materiały” do tworzenia strojów, a także szablony, dzięki którym wykonanie własnych projektów nie stanowi żadnego problemu.

 

Książeczka „WINX. Zostań stylistką” przygotowana jest w bardzo ciekawy sposób. Praktycznie na każdej stronie można odnaleźć nowe, modowe zadanie. Dziewczynki mają okazję zaprojektować romantyczne kreacje, takie jak na przykład strój do szkoły, na przyjęcie urodzinowe, piknik w parku czy wyjście do kina. Obok nich znajdują się również wskazówki, które mają pomóc w stworzeniu wyjątkowych strojów. Elementy do wycinania są zarówno większe, jak i mniejsze. Te drugie mogą sprawiać trudność dzieciom, dlatego można byłoby pomyśleć o ich zredukowaniu.

 

W książeczce, poza wyklejankami, znajdują się również kolorowanki, by dzieci mogły rozwijać swoją wyobraźnię na wiele sposobów. Kartonowe szablony można też wykorzystywać poza zeszytem, tworząc własne, niebanalne propozycje.

 

Aby jeszcze poprawić atrakcyjność tej pozycji, można byłoby dodać jeszcze więcej naklejek, ponieważ wyklejenie całej książeczki zajęło naprawdę niewiele czasu. Ciekawszym rozwiązaniem okazałoby się zastąpienie kartonowych „materiałów” prawdziwymi tkaninami – wówczas poszczególne projekty nabrałyby jednocześnie bardziej rzeczywistego charakteru.
Mimo wszystko, tekturowe zamienniki są również interesujące, gdyż odznaczają się ładnymi kolorami i intrygującymi wzorami, dzięki czemu można wykorzystywać je na wiele sposobów.

 

„WINX. Zostań stylistką” przypadnie do gustu zarówno tym młodszym, jak i nieco starszym dziewczynkom. Mniejsze dzieci mogą bowiem korzystać z gotowych elementów, aby tworzyć niesamowite kreacje w romantycznym stylu. Te starsze natomiast na pewno wykażą się większą pomysłowością i chętnie wykonają bardziej indywidualne kreacje. Niezależnie od tego, czy książeczka wpadnie w ręce czterolatce, czy dziesięciolatce, bez wątpienia sprawi jej wiele radości.

 

Zadania, które czekają na małe fanki „Klubu WINX” na pewno sprawią im sporą przyjemność i pozwolą kreatywnie spędzić czas. Moja kuzynka była zachwycona tą książeczką – od razu, gdy ją dostała, zajęła się cięciem materiałów oraz wyklejaniem kolejnych plansz. Skłamałabym, gdybym powiedziała, że przy jakimkolwiek zeszycie z kreatywnymi zadaniami bawiła się lepiej. Widziałam, że z prawdziwą ochotą wykonuje kolejne zadania, czasem angażując do pomocy najbliższych. Swoje propozycje projektowe przedstawiła potem z dumą całej rodzinie, a część z nich przykleiła na lodówce, tworząc prawdziwą, kreatywną galerię. Sama jednak stwierdziła, że przyjemność skończyła się zbyt szybko, bo zabrakło naklejek i eleganckich materiałów.

 

Pozycję mogę polecić każdej dziewczynce, która lubi wyzwania, związane z pracami manualnymi. Młodszym dzieciom z wycinaniem poszczególnych elementów, zwłaszcza tych najdrobniejszych, na pewno pomogą mamy, ciocie czy starsze siostry. Zabawa z WINX może być więc wspaniałą okazją do rodzinnego spędzenia czasu i stworzenia czegoś niepowtarzalnego.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial