Okładka wydania

Astrocalendarium 2017

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Astrocalendarium 2017 | Autor: Krystyna Konaszewska Rymarkiewicz

Wybierz opinię:

Pani M

Nie wierzę w żadne horoskopy. Dlaczego więc je czytam? Głównie dlatego, żeby poprawić sobie humor. Jeszcze nigdy gwiazdy nie przewidziały mojej przyszłości, lecz pomimo to postanowiłam zapoznać się z „AstroCalendarium 2017”.

 

Na okładce czytamy, że „AstroCalendarium jest jedyną w swoim rodzaju publikacją umożliwiającą dostosowanie Twoich działań do rytmu kosmosu. To niezwykłe opracowanie pozwala wybrać właściwy dzień w 2017 roku na zaangażowanie się w związek, podjęcie nowych wyzwań zawodowych czy zdecydowanie się na zabieg lekarski. Będziesz mógł także zyskać pewność, że w trakcie planowanego urlopu będziesz w optymalnej kondycji psychofizycznej oraz że dosłownie każde Twoje przedsięwzięcie będzie miało zmaksymalizowane powodzenie. Mierz wysoko dzięki gwiazdom!”

 

Na początku publikacji znajdują się wykresy, których za żadne skarby nie potrafiłam odczytać, choć uwierzcie mi, starałam się to zrobić. Te objaśnienia nie były dla mnie jasne. Chyba nigdy nie uda mi się połapać w tej całej astrologii. Następnie znajdują się przepowiednie dla poszczególnych znaków zodiaku. W moim przypadku będzie mnie wspierał tandem Pluton-Neptun. Pluton – planeta transformacji umocni mnie w mojej pozycji społecznej (cokolwiek to znaczy). Możliwe, że będę miała możliwość, by wszystko zacząć od zera i w sumie wyjdzie mi to na dobre. Mam mieć szeroko otwarte oczy, by nie przegapić okazji. Poszerzą się też moje horyzonty artystyczne. Muszę jednak uważać na to, żeby nie dać się oszukać, bo mogę na tym źle wyjść. Kolejną część publikacji stanowi kalendarz, który opisuje, co będzie się działo w poszczególnych dniach roku. Przejrzałam kilka z nich i niestety, jeśli o mnie chodzi, póki co nie sprawdziło się nic. Może jeszcze coś się stanie. Pożyjemy – zobaczymy.

 

Drażniła mnie średnio dobrze wykonana korekta. Wyłapałam kilka błędów. Tak, wiem, czepiam się kalendarza, ale skoro ktoś chce, by inni za niego zapłacili prawie 30 zł, wypadałoby nieco bardziej się postarać. Chociaż swoją drogą nie uważam, by publikacja była warta swojej ceny. Jak dla mnie jej wykonanie jest mocno przeciętne.

 

Do mnie ta publikacja nie przemówiła. Sięgnęłam po nią z ciekawości, żeby zobaczyć, co gwiazdy mówią o nadchodzącym roku. Kolorowo nie jest, ale w gruncie rzeczy tragedii też nie ma. Osoby, które podobnie jak ja nie bardzo interesują się horoskopami, powinny trzymać się od tej książeczki z daleka. Niewiele wnosi do życia. Nie powiem, że jakoś bardzo żałuję czasu, który poświęciłam może nie tyle co na lekturę, bo tu nie jest zbyt wiele do czytania, ale na kartkowanie kalendarza, ale z własnej woli bym go nie kupiła. To po prostu nie są moje klimaty i tyle. Zdarza się. Nie powiem, że to bezwartościowy gniot i macie od niego uciekać. Jeśli interesujecie się astrologią i w przeciwieństwie do mnie wierzycie w to, że przyszłość można wyczytać z gwiazd, myślę, że znajdziecie coś dla siebie. Ja jestem niedowiarkiem. Muszę coś zobaczyć, żeby w to uwierzyć, a w tym przypadku publikacja mnie do siebie nie przekonuje. Podejrzewam też, że bardziej zainteresowane będą nią panie niż panowie. Nie znam żadnego mężczyzny, który wierzy w horoskopy i raczej nikomu z moich znajomych nie poleciłabym tej publikacji. Najlepiej sami zastanówcie się, czy chcecie po nią sięgnąć. To, że mnie się nie spodobała, nie znaczy, że z wami też tak będzie.

 

Uleczkaa38

Życie to sztuka dokonywania wyborów i podejmowania decyzji, które mogą być dla nas dobre, lub też niestety nie koniecznie... Skąd zatem wiedzieć, które z nich będą tymi najlepszymi, najbardziej pożądanymi i przynoszącymi nam radość, sukces, powodzenie i szczęście...? Ano ze wspaniałej literatury astrologicznej, oferowanej przez niezawodne w tym zakresie Studio Astropsychologii, a ściślej rzecz ujmując - najnowszej odsłony "Astro Calendarium", autorstwa Pani Krystyny Konaszewskiej - Rymarkiewicz.

 

"Astro Calendarium 2017" oferuje sobą połączenie klasycznego kalendarza w formie notatnika, z astrologiczną analizą 365 dni obecnego roku, skupiającą się na tym, co w danym dniu będzie dla nas korzystne, co zaś nie koniecznie. I tak oto obok tradycyjnych kalendarzowych informacji o konkretnym dniu roku (imiona solenizantów, ważne święta, godziny wschodu i zachodu słońca), uzyskamy tu również kluczowe dla każdej astrologicznej przepowiedni obowiązujący układ planet w danym dniu, od którego wedle tej dziedziny wiedzy, zależą nasze losy. Ponadto książka ta zawiera także intrygujące i bardzo szczegółowe horoskopy dla każdego ze znaków zodiaku, skupiające się oczywiście na najważniejszych kwestiach dla każdego z nas, a więc zdrowiu, miłości, finansach. Całość uzupełnia zaś pokaźny zestaw aspektów faz księżyca i układów planet, oznajmiających nam co znaczą one dla naszego znaku zodiaku.

 

Najnowsza odsłona "Astro Calendarium" jak zawsze imponuje nam swoją stroną merytoryczną, skupiającą się na na horoskopach, układach planet i opartych na nich prognozach dla nas na okres najbliższych miesięcy, ale także i w nie mniejszym stopniu zachwyca nas ona swoją nową formą i szatą graficzną. Otóż w odróżnieniu od poprzednich wydań, to cechuje bardzo przystępna, czytelna, barwna i efektowna szata, pozwalająca nie tylko czerpać wiedzę z zawartych tu informacji, ale również czerpać z owego obcowania z nią jak największą przyjemność czytelniczą. Wydaje się, iż jest to jak najbardziej udany krok autorki i wydawcy, którzy ty samym podnieśli znacznie wartość tego cyklu.

 

Książeczka ta spełnia dwie ważne role - notatnika i astrologicznego przewodnika na cały rok. Pierwsza z nich wypada tu bardzo dobrze i efektownie, co jest zasługą wspominanego już powyżej nowego formatu tej pozycji, jak i również bardzo czytelnego układu treści. Otóż pod każdym dniem, ukazanym tu w postaci intrygujących kół, znajdziemy kilka wolnych linijek na nasze najważniejsze notatki, choćby w postaci kluczowych spotkań, ważnych kontaktów, itd. Każdy miesiąc oddziela zaś całostronicowe pole na nasze zapiski, które możemy wykorzystać w dowolny sposób. Równie okazale prezentuje się tu także astrologiczna strona tego dzieła, oferująca dogłębną analizę horoskopowo - astrologiczną roku 2017, o którą zadbała tu Pani Krystyna. Warto tu zauważyć, iż obok bardzo intrygujących i obszernych horoskopów dla każdego ze znaków zodiaku, każdy poszczególny dzień roku opatrzony jest bardzo luźnymi i czytelnymi komentarzami astrologicznymi, odnoszącymi się chociażby do takich informacji, jak szanse na dobre zakupy w danym dniu, sugestie unikania podejmowania ważnych decyzji, czy też zwracania baczniejszej uwagi wobec wypowiadanych słów. To proste, ale także i niezwykle przydane wskazówki, które z pewnością przydadzą się każdemu czytelnikowi tej pozycji.

 

"Astro Calendarium 2017" to doskonała pozycja dla wszystkich miłośników astrologii, którzy ową miłość mogą połączyć tu także z praktyczną stroną wykorzystywania kalendarza i notatnika, w jednym. Bogata i intrygująca treść, efektowny układ i forma graficzna, niewielki i bardzo praktyczny rozmiar pozycji - wszystko to sprawia, iż ów tytuł może i powinien stać się naszym codziennym przewodnikiem po obecnym roku, tak byśmy za jego pomocą nie tylko nie zapominali o ważnych datach i wydarzeniach, ale także i czerpali cenne wskazówki ku temu, by podejmować jak najlepsze decyzje:)

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial