Okładka wydania

Kurs Pozytywnego Myślenia Wierzę W Szczęście

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Beata Pawlikowska
 • Tytuł Oryginału: Kurs Pozytywnego Myślenia Wierzę W Szczęście
 • Seria: Kurs Pozytywnego Myślenia (Tom 2)
 • Gatunek: PoradnikiAutokreacja
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 200
 • Rok Wydania: 2017
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 125x186mm
 • ISBN: 9788379457465
 • Wydawca: Edipresse
 • Oprawa: Twarda
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Kurs Pozytywnego Myślenia Wierzę W Szczęście | Autor: Beata Pawlikowska

Wybierz opinię:

Margo Roth

Każdemu z nas zdarza się czuć się niepotrzebnym, niechcianym i bezwartościowym. Wydaje nam się, że szczęście nas opuściło i znajduje się gdzieś bardzo daleko, nie w zasięgu naszych rąk. Rzeczywistość, która nas otacza, nie pozwala nam wierzyć we własne siły. Nie pozwala nam uwierzyć, że nadzieja, miłość i szczęście istnieją i są wszędzie wokół nas.

 

Beata Pawilkowska w swoim najnowszym cyklu poradników próbuje nauczyć nas, jak szczęśliwie żyć, jak patrzeć na otaczający nas świat w optymistyczny sposób. Podróżniczka i pisarka przygotowała dla czytelników dwanaście książek – po jednej na każdy miesiąc w roku. W jaki sposób korzystać z jej porad? Każdy z poradników zawiera jeden tekst na każdy dzień, który musimy przeczytać codziennie rano, a następnie zastanowić się nad nim i zapisać swoje wnioski. Musimy postarać się, aby wytrwać w tym postanowieniu, a po miesiącu podjąć decyzję, czy chcemy kontynuować naukę, czy wolimy ją przerwać.

 

W drugim z poradników cyklu, zatytułowanym ,,Wierzę w szczęście”, Beata Pawlikowska stara się przekonać nas, abyśmy przejęli kontrolę nad własnym życiem. Mamy w sobie przyzwyczajenie do bycia niezadowolonym, nieszczęśliwym i gorszym. Nawyk ten zostaje zapamiętany przez naszą podświadomość i jest powtarzany, kiedy tylko coś idzie nie tak. Beata Pawlikowska przekonuje nas, że możemy pokonać naszą własną podświadomość, ucząc ją nowych nawyków, tym razem tych dobrych i pozytywnych. Codziennie powinniśmy powtarzać sobie, że jesteśmy wartościowi, kochani i wyjątkowi, a wkrótce nasza podświadomość zaakceptuje ten fakt i będzie nam pomagać na co dzień, wspomagając nasz pozytywny pogląd na świat.

 

Nie pierwszy raz zdarza mi się spotykać z twórczością Beaty Pawlikowskiej. Wcześniej miałam okazję korzystać z jej kalendarza, który zawierał mnóstwo złotych myśli, przekazujących podobne wartości jak te, w jej poradnikach. Przekonałam się, że jeśli podejdzie się do tego projektu z wystarczającym zaangażowaniem i będzie się sumiennie dążyło do poprawy własnego myślenia, to przyniesie to niezwykłe efekty. Autorka pisze w sposób bardzo trafiony i prosty. Posługuje się przykładami, które trafiają do serca czytelnika. Od każdego tekstu Beaty Pawlikowskiej bije pozytywna energia. Czytając jej porady, ma się wrażenie, jakby w książce ukryta była lepsza rzeczywistość, która jest na wyciągnięcie ręki – trzeba tylko nauczyć się jej szukać i ją odnajdywać.

 

Książka jest też wykonana bardzo dobrze pod względem estetycznym. Kartki poradnika są pełne minimalistycznych graficznych rysunków i ozdobników, które tworzą razem bardzo radosny i przyjemny dla oka obraz. Pod każdym z tekstów, które czytać mamy każdego dnia, znajduje się miejsce na nasze własne zapiski. Czasem jest to lista, którą mamy dokończyć, a czasem zwyczajne linie, które czekają, aby poznać nasze własne przemyślenia dotyczące przeczytanej lekcji. Twarda oprawa poradnika sprawia, że jest on o wiele bardziej wytrzymały i możemy zabierać go ze sobą wszędzie. Mamy pewność, że przetrwa miesiąc, który z nim spędzimy, w nienaruszonym stanie.

 

Każdy z nas szuka szczęścia. Bardzo często nie wiemy, gdzie je znaleźć, a jednak okazuje się, że czeka ono na nas w codziennym życiu, pośród ludzi, których znamy, pośród pięknego świata, jaki widzimy. Beata Pawlikowska pokazuje nam, jak patrzeć na rzeczywistość tak, aby dostrzegać tą miłość i szczęście, które jest nam potrzebne. Jej poradniki pomogą nam pokochać siebie i otaczający nas świat.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial