Okładka wydania

Fantastyczne Kolekcje Kolorowanka

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Fantastyczne Kolekcje Kolorowanka | Autor: Steve McDonald

Wybierz opinię:

Pani M

Kolejna kolorowanka dla dorosłych z bestsellerowej serii Steve'a McDonalda! Tym razem pełna ilustracji przedstawiających kolekcje rozmaitych obiektów zarówno prawdziwe, jak i zmyślone. Matrioszki, kolekcja syfonów, ram do obrazów, książek, biżuterii czy pilotów do telewizora to tylko niektóre z nich. Dla wielbicieli kolorowania spragnionych nowych wzorów. Powiększ swoją kolekcję!

 

Przyznaję się bez bicia, że nie miałam wcześniej do czynienia z innymi kolorowankami dla dorosłych tego autora, jednak ostatnimi czasy coraz częściej sięgam po obrazki do kolorowania, żeby wyżyć się artystycznie. Nie myślałam, że to zajęcie będzie mi po tylu latach wciąż sprawiało frajdę.

 

Kolorowanka, o której chcę wam opowiedzieć, jest chyba najbardziej wymagająca ze wszystkich, z jakimi miałam do tej pory do czynienia. Pokolorowanie jednego obrazka zajmuje kilka godzin. Pełno jest tu drobnych elementów. Nawet nie wiecie, jaka byłam z siebie dumna, kiedy w końcu udało mi się wykonać kilka ostatnich pociągnięć kredką. Efekt końcowy robił wrażenie i nawet mój mąż, który początkowo dziwnie na mnie patrzył, gdy zasiadałam z kolorowanką i kredkami przy stole, przyznał, że całkiem nieźle mi to wyszło. Taki komplement od niego to prawie jak wygrana w Totka. Pan M. jest zdecydowanie lepszy w kolorowankach niż ja, ale już dawno z żadną się nie zmierzył. Uważa, że jest za stary. I tu się z nim nie zgadzam. Taka forma relaksu pozwala się wyżyć, wyłączyć i zapomnieć na chwilę o wszystkim. Ewentualnie człowieka może krew zalać, gdy kredka złamie się w najmniej odpowiednim momencie albo wyjedzie się niechcący za linię. Parę razy mi się to zdarzyło i byłam strasznie tym faktem poirytowana, ale 18 lat już nie mam. Ręka niepewna, wzrok nie ten...

 

Do kolorowania używałam wyłącznie kredek, więc nie mogę wam powiedzieć, czy mazaki nie będą przebijały się przez strony. Moim zdaniem nie powinny. Kartki wydawały mi się dość grube, ale tak jak powiedziałam, nie mogę tego zagwarantować. Nie miałam mazaków pod ręką, żeby to sprawdzić. Jeszcze parę rysunków mi zostało, więc może jeszcze będę mogła się o tym przekonać.

 

Rysunki są bardzo wymagające. Raczej nie nadają się do kolorowania przez dzieci. Elementy są nieco za małe i może się skończyć wielkim wyjeżdżaniem za linie, choć nie powiem rodzicom tego, by schowali kolorowankę przed synem czy córką. Jeśli chcą dołączyć się do zabawy – nie widzę przeszkód, ale obawiam się, że dzieci mogą szybko znudzić się takimi rysunkami do kolorowania.

 

Póki co nie podzieliłam się książką z nikim, choć wiem, że chętnie zapolowałaby na nią moja mama. Moja poprzednia kolorowanka właśnie dość szybko zmieniła właściciela. Najpierw byłam wyśmiana, że stara dupa jestem i z kredkami siedzę, a później ona robiła to samo. Nie będę palcem pokazywać, kto tu od kogo jest starszy i teoretycznie nie powinien bawić się kredkami.

 

Bardzo chciałabym przekonać się, co było do pokolorowania w poprzedniej książce tego autora. Zmierzyłabym się z nią. Czemu nie. Komu polecam tę publikację? Przede wszystkim cierpliwym osobom, które mają ochotę, by zmierzyć się z dość wymagającymi rysunkami. To zajęcie na ładnych parę godzin. Mam nadzieję, że i wam spodoba się efekt końcowy i nie będziecie żałowali przygody z tą kolorowanką.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial