Okładka wydania

Horoskop Na Rok 2017. Sekrety Zodiaku

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Horoskop Na Rok 2017. Sekrety Zodiaku | Autor: Harklay David

Wybierz opinię:

Pani M

2017 jest rokiem Wagi i Skorpiona, co dla każdego znaku Zodiaku ma znaczenie, a niekiedy konsekwencje. Jowisz, symbol ekspansji i wiedzy, da szansę na poprawę swojego statusu wszystkim urodzonym pod znakami powietrznymi, a po 10 października - pod znakami wodnymi. Koniecznie poznaj swój horoskop! Dzięki niemu unikniesz trudnych sytuacji i w pełni wykorzystasz swoje życiowe szanse. Jeśli nie chcesz, aby los zaskoczył Ciebie i Twoich najbliższych - musisz tę książkę przeczytać! Tak o książce pisze wydawca. Jakie są moje wrażenia po lekturze?

 

Kiedy zobaczyłam tę książkę, przeżyłam szok. Nie wiedziałam wcześniej, że David Harklay jest kobietą. To pseudonim Violetty Koseskiej, profesora nauk humanistycznych, autorki książek, programów telewizyjnych i radiowych. Astrologia jest jej życiową pasją. Na zgłębianie jej tajemnic poświęciła wiele lat. Rozumie ją jako prastarą wiedzę empiryczną, doskonaloną w ciągu wieków, także jako system uwarunkowań psychologicznych, których poznanie ułatwi każdemu zrozumienie własnej natury.

 

Już kiedyś mówiłam, że nie wierzę w horoskopy i czytam je, by poprawić sobie humor. W moim przypadku nic się jeszcze nie sprawdziło. Postanowiłam przekonać się, czy przepowiednie Davida Harklaya sprawdzą się w moim przypadku.

 

Ten rok podobno ma być moim rokiem. Jestem zodiakalnym Skorpionem. Według tego, co przeczytałam, w moim życiu ma pojawić się sporo zmian. W pracy i w życiu osobistym. Póki co męża nie mam zamiaru zmieniać, na kochanka się też nie piszę, więc tu raczej się nic nie zmieni. Co będzie z pracą? Do tego się odnieść nie mogę. Pożyjemy, zobaczymy.

 

Książka jest podzielona na kilka części. W pierwszej z nich jest znajdujemy opis sytuacji międzynarodowej i przewidywań na ten rok. Jestem ciekawa, czy się sprawdzą, choć w sumie ja sama też potrafiłabym coś takiego wymyślić. Następnie są przewidywania na 2017 rok dla poszczególnych znaków zodiaku. Co ma się wydarzyć u mnie już wiecie. Reszty streszczać nie będę. Nie ma to większego sensu. Jeśli chcecie się przekonać, co was czeka, przekonajcie się na własnej skórze. Najbardziej uśmiałam się w trakcie lektury ostatniej części, która jest poświęcona sprawom sercowym. Podobno na mój widok strzałą Amora zostają ustrzeleni panowie spod znaku Skorpiona, Koziorożca, później Lwa, Barana i Wodnika. Powinnam wyjść za Raka, Barana albo Pannę. No to mamy problem, bo męża mam spod znaku Ryb. Chyba muszę zacząć rozglądać się za adwokatem, bo rozwód jest murowany. To raczej nie jest na moje nerwy. To, co pisze David Harklay, nie sprawdza się w moim przypadku, więc nie mam zamiaru jakoś specjalnie się zagłębiać w lekturę.

 

Cała ta astrologia mnie nie kręci. Nie wiem, może za parę lat zacznę rozumieć, o co właściwie w niej chodzi. Być może jestem jeszcze za młoda i głupia, żeby to ogarnąć. Nie powiem, że ta książka jest zła i to całkowita strata czasu. Tego nie mogę zrobić. Nie jestem odpowiednim odbiorcą tego typu literatury.

 

Bardzo trudno mi jednoznacznie określić, kto mógłby być zainteresowany lekturą tego typu publikacji. Jeśli interesujecie się astrologią, możecie ją przeczytać. Nie widzę żadnych przeciwwskazań, jeżeli o to chodzi. Mnie póki co wystarczy astrologii i muszę od niej odpocząć. Nie wiem, kiedy znowu sięgnę po taką książkę. Może jeszcze przyjdzie na to czas.

Uleczkaa38

David Harkley - to pseudonim Pani Violetty Koseskiej, uznawanej za jedną z najlepszych, najskuteczniejszych i najważniejszych astrolożek w naszym kraju, która to od lat udziela porad, wskazówek, pomocy wszystkim tym, którzy pragną odkryć swoją przyszłość za pomocą astrologii. Ponad 30 wydanych książek poświęconych astrologii, kilkaset telewizyjnych i radiowych programów na koncie, liczne spotkania z publicznością - oto najlepsza rekomendacja do tego, by poznać także i najnowsze dzieło Pani Violetty, jakim to jest książka pt. "Horoskop na rok 2017. Sekrety Zodiaku", która to ukazała się nakładem Oficyny Wydawniczej RYTM.

 

Jak nie trudno się domyślić, lektura tej pozycji oferuje nam sobą astrologiczne horoskopy dla każdego ze znaków zodiaku, na cały obecny rok. Jednak nie są to takie zwyczajne horoskopy, gdyż po pierwsze imponują nam one swoją szczegółowością, po drugie zaś swą równie intrygującą formą, objawiającą się w ukazaniu wpływów planet na dany znak zodiaku przez okres całych 365 dni roku, począwszy od stycznia, aż do grudnia, poprzez poświęcenie danemu miesiącowi pokaźną porcję miejsca i uwagi w tej publikacji. Tematyka zaś skupia się na tym, co dla każdego z nas najważniejsze, czyli miłości, zdrowiu, finansach, a więc codziennym życiu człowieka. Całość uzupełnia zaś intrygująca tabela pt. "Harmonogram współżycia pomiędzy znakami", odnosząca się do naszych wzajemnych relacji, jak i również kilka mądrych słów o samej astrologii, rozumieniu tej dziedziny wiedzy i jej faktycznym wpływie na nasze jestestwo...

 

"Horoskop na rok 2017. Sekrety Zodiaku" to bez wątpienia jeden z najbardziej efektownych, szczegółowych i przystępnych w swym odbiorze horoskopów, jakie tylko mogłam poznać w swoim życiu. David Harkley poświęca w tej pozycji wiele uwagi i miejsca każdemu ze znaków zodiaku, omawiając dogłębnie poszczególne aspekty życia każdego z nas w danym przedziale czasowym. I tak oto dowiemy się tu m.in. tego, jakie liczby będą nam sprzyjać w danym miesiącu, kiedy powinniśmy unikać służbowych podróży, czy to odpowiednia pora na zawieranie ważnych umów i nawiązywanie nowych znajomości, itd... Absolutną perełką jest tu z pewnością ów wspominamy już harmonogram współżycia pomiędzy znakami zodiaku, który pomaga nam spojrzeć zupełnie inaczej na to, z kim powinniśmy budować nasze koleżeńskie, przyjacielskie, jak i miłosne relacje... Każdy horoskopowy miesiąc wieńczy zaś mądry, efektowny i piękny cytat ze słów znanej osobistości, który za każdym razem okazale puentuje naszą horoskopową przepowiednię.

 

Książka ta oferuje nam jednak nie tylko astrologiczne horoskopy, ale także intrygującą i bardzo rzeczową charakterystykę każdego ze znaków zodiaku, skupiającą się m.in. na głównych emocjach i cechach opisujących osobowość człowieka spod danego znaku, jego ulubionych kolorach, szczęśliwym dniu, czy też korzystnej dla niego planecie. To ciekawe informacje, pozwalające nie tylko zasięgnąć więcej informacji o nas samych, ale także i być może lepiej zrozumieć to, kim jesteśmy. Myślę, iż ów motyw był bardzo dobrym posunięciem autorki, gdyż dzięki temu lektura samego horoskopu nabiera o wiele większej atrakcyjności dla każdego czytelnika, a ponadto pozwala w prosty i przystępny sposób zapamiętać już na zawsze to, czym charakteryzuje się nasz znak zodiaku.

 

Warto zwrócić tu także uwagę na bardzo efektowne wydanie tej książki przez Oficynę Wydawniczą RYTM, która to zadbała o to, by lektura tej pozycji była nie tylko intrygująca pod kątem merytorycznym, ale także i pod względem wizualnym. Dobrej jakości papier, duża i wyraźna czcionka, przejrzysty układ tekstów i tabel, a do tego bardzo efektowna, iście magiczna w swej kolorystyce, okładka. Wszystko to sprawia, iż lektura tej książki jest przyjemna pod każdym kątem, a do tego może ona stanowić również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby, lubującej się w astrologii i horoskopach.

 

Najnowsze dzieło Davida Harkleya stanowi wspaniałą niespodziankę dla każdego miłośnika talentu tej autorki, jak i również horoskopowych przepowiedni. Otóż znajdą oni w tej lekturze wszystko to, co roczny horoskop zawierać powinien, a do tego ukazane w bardzo intrygującej, wyczerpującej i efektownej formie. Kto wie..., być może właśnie spotkanie z tą książką wpłynie na lepsze podejmowanie naszych decyzji na przestrzeni najbliższych miesięcy, które to przyniosą nam upragnioną radość i szczęście. Dla miłośników horoskopów - pozycja jak najbardziej obowiązkowa!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial