Okładka wydania

Mój Obrońca

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Mój Obrońca | Autor: Jodi Ellen Malpas

Wybierz opinię:

Ksiazkanonstop

Miłość to najpiękniejsze uczucie, jakiego możemy doświadczyć na ziemi. Dzięki niej wznosimy się do nieba, mamy siłę do pokonywania życiowych przeszkód, lecz przez nią również często cierpimy zwłaszcza w okresie dorastania, kiedy obieramy obiekt westchnień, który nie zasługuje na naszą miłość, ale także w dorosłości, gdy partner opuszcza, odchodzi. Kiedy kochamy, pragniemy dobra ukochanej osoby, jej bezpieczeństwa. Miłość jest związana również z namiętnością. Nie bez powodu także mówi się, że miłość to przyjaźń doprawiona cielesnością. Rzeczywistość w jaką weszłam za sprawą tejże lektury, nie spotkała się z pozytywnym odbiorem. Uważam, że jest to książka łatwa, lekka i nic nie wnosząca do życia czytelnika. Tani romanso-erotyk ze zdecydowanie silniejszym naciskiem na to drugie.

 

Camille to, mogłoby się wydawać, rozkapryszona córka bogatego taty. Ale pozory mylą. Szybko zorientujemy się, że dziewczyna pragnie wolności... niestety, nie jest jej to dane. Życie, jakie wiedzie, na wysokim poziomie spotyka się nie tylko z wygodą, ale także z pogróżkami, tajemniczymi listami nie koniecznie sympatycznymi. Kiedy ojciec głównej bohaterki, bez jej zgody, wynajmuje ochronę, aby córka była bezpieczna, Camille wpada w furię. Przystojny, inteligentny, ostry, stanowczy Jake to niesamowicie smakowity kąsek dla każdej kobiety. Mężczyzna profesjonalnie podchodzi do swojego zadania i chroni Cami m.in. przed jej byłym partnerem. Gdy swoje kroki stawia wszędzie tam, gdzie jego podopieczna, ta denerwuje się, co ciężko jest ukryć. Początkowa niechęć przyszłej modelki do swojego obrońcy stopniowo umyka w zapomnienie i pojawia się problem, ponieważ na miejsce po antypatii usadawia się... miłość.

 

Jak na taki rozwój wypadków zareaguje pracodawca Jake'a? Czy ochroniarz zdobędzie się na odwagę i wyjawi swej ukochanej prawdę o swojej mrocznej przeszłości? W jaki sposób zareaguje Camille, kiedy dowie się, że była oszukiwana przez mężczyznę, którego pokochała?

 

Związek, jaki tworzy Jake i Camille, to relacja opierająca się przede wszystkim na zbliżeniach seksualnych, przyjemności cielesnej oraz pożądaniu. Bardzo bajkowe, wręcz nierealne opisy seksualne stanowią tutaj tak jakby podstawę, na której główni bohaterowie usiłują zbudować głębszą relację. Czy im się uda? Musicie doczytać sami.

 

.Przez całą lekturę czytelniczce towarzyszy niepokój o życie postaci. To można wyczuć od pierwszych stron. Ilustracja widniejąca na okładce może zmylić. Sugeruje ona bowiem lekką, przyjemną historię o miłości. Nie dajcie się zwieść. „Mój obrońca” to powieść dla miłośniczek literatury erotycznej, nie dla zakochanych w sympatycznych, łagodnych romansach. Popełniłam duży błąd sięgając po tę publikację. Męczyłam się z nią i czułam niesmak. Nigdy więcej nie zaglądnę już do książki, w której można znaleźć fabułę ociekającą erotyką. Książka jest mocno wyidealizowana, chwilami bardzo przesłodzona. Aż mdli. To taka huśtawka, w której nie mogłam się odnaleźć.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto