Okładka wydania

Jedz I Pracuj Nad Własnym Zdrowiem

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Jedz I Pracuj Nad Własnym Zdrowiem | Autor: Maciej SzaciłłoKarolina Kopocz

Wybierz opinię:

Obsesja Kasiulka

Od jakiegoś czasu wydawnictwa bombardują nas pozycjami o zdrowym odżywianiu, pięknie wydanymi książkami z prostymi daniami, koktajlami, obiadami itp. A to wszystko dla naszego zdrowia. Ten swoistym boom rozpoczął się już kilka lat temu, a teraz zauważam jego wzrost, bo książki pojawiają się jak grzyby po deszczu, czasami trudno zdecydować się na konkretny tytuł w księgarni, gdyż każdy kusi świetnymi i do tego łatwymi przepisami, a do tego jeszcze te zdjęcia. Jedź i pracuj nad własnym zdrowiem, to kolejna tego typu książka, która zawitała w moje progi. Czy ten tytuł mnie zainteresował na tyle, że będę korzystać z zamieszczonych tam przepisów?

 

Książka podzielona jest na działy. Pierwszy to skupienie się na produktach, artykułach kuchennych potrzebnych do przygotowania potraw i przede wszystkim pojemnikach w których te potrawy możemy zabrać do pracy czy szkoły. Kolejne rozdziały to menu wiosenno-letnie, menu jesienno-zimowe i lunche. A co najciekawsze to w każdych z tych rozdziałów mamy podział na kuchnie świata, każdego dnia możemy przenieść się do innego kraju. Przed konkretnymi sezonowymi przepisami mamy spisaną listę wszystkich produktów które będziemy potrzebować do stworzenia tych ciekawych, ale jakże prostych dań.

 

Każdy przepis jest odpowiednio oznaczony pod względem trudności wykonania oraz określona jest liczba osób dla których przygotowana jest porcja z podanych składników. Dodatkowo potrawy oznaczone są na potrawy wegańskie czy bezglutenowe, na koniec każdy opatrzony jest bilansem dietetycznym. Każdy z przepisów jest w prosty sposób przekazany, składniki są ogólnodostępne o ile posiadamy w swojej okolicy większe supermarkety. Każdy z przepisów okraszony jest pięknym zdjęciem wykonanej już potrawy lub zdjęciem autorów w trakcie jego wykonania.

 

Znalazłam kilka przepisów, które chętnie wypróbuję jednak jest również kilka, które mijają się z moimi ulubionymi smakami.

 

Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem to ładnie i estetycznie wydana pozycja z nader ciekawymi i prostymi przepisami na dania na cały dzień. Lubię książki kulinarne, które się „je oczami”, sprawia to, że chętniej sięgam po wybrany przepis i próbuję go odtworzyć.

 

Karolina Szaciłło jest specjalistką od zdrowego trybu życia. Prowadzi wraz z mężem, Maciejem, warsztaty oraz szkolenia z zakresu medytacji i zdrowego odżywiania. Współautorka poradników dietetycznych koncentrujących się na zdrowym, oczyszczającym organizm jedzeniu. Książka Karolina na detoksie stała się bestsellerem.

 

Maciej Szaciłło jest popularnym ekspertem od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie z żoną Karoliną prowadzi liczne kursy, szkolenia i warsztaty zdrowego gotowania oraz zajęcia związane z medytacją i ćwiczeniami oddechowymi. Od lat gotuje dla widzów w znanych i lubianych programach telewizyjnych. Współautor licznych publikacji poświęconych zdrowiu i oczyszczaniu organizmu – m.in. Przemytnicy marchewki groszku i soczewicy, Przemytnicy na wakacjach (z Moniką Mrozowską), Karolina na detoksie, Karolina OdNowa (z Karoliną Szaciłło).

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial