Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Układ

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Układ | Autor: Elle Kennedy

Wybierz opinię:

Agraaafka

Hannah Wells to spokojna dziewczyna, realizująca swoje muzyczne pasje, mająca marzenia oraz mniejsze pragnienia, chociażby związane z obiektem jej westchnień. Tak bardzo chciałaby zagadnąć do szkolnego przystojniaka, ale prawdę powiedziawszy, nie wie, w jaki sposób miałaby to uczynić. Marzy jej się tajemniczy chłopak, wspólne spędzanie chwil, może nawet seksualne zbliżenia, ale cóż jej z podpowiedzi i podszeptów wyobraźni, kiedy dramatyczne wydarzenia z przeszłości wyryły w jej psychice oraz ciele trwałe rany..

 

Wszystko się zmienia, kiedy na jej drodze pojawia się kapitan szkolnej drużyny hokejowej, Garret Graham. To on podejmuje kroki, które mają odmienić puste i smutne wzdychania do wymarzonego wybranka Hannah. On nie ma wyjścia, musi zaliczyć test poprawkowy, aby móc bez problemowo stanąć na boisku oraz doprowadzić do zwycięstwa swoją drużynę w najbliższym sezonie.

 

Dwójka nastolatków postanawia zawrzeć intratny układ, dla obu zresztą korzystny. Garret ma nauczyć Hannah flirtu, seksapilu oraz pewności siebie w relacji damsko-męskiej, tak, aby zdobyć faktyczne zainteresowanie Justina, zaś Hannah ma udzielać korepetycji do czasu poprawy testu. Umowa jest prosta, oboje zaczynają ją realizować, ale niestety, na drodze pojawia się przeszkoda. Żadne z nich nie sądziło, że w tak zwanym międzyczasie narodzi się pomiędzy nimi przyjaźń, a później coś więcej. Choć początkowo stają się obiektem wyśmiewania przez ich przyjaciół, z czasem coraz mniej to ich interesuje, bowiem swoje osoby stawiają na pierwszym miejscu. Czas mija. Garret pomyślnie zdaje test, a Hannah wedle niepisanej umowy jest coraz bliżej osiągnięcia swojego celu. Tylko, że nastolatek uświadamia sobie, że Hannah jest kimś dla niego więcej aniżeli korepetytorką albo kumpelą. Tak, choć ciężko mu w to uwierzyć, dziewczyna skrycie staje się jego obiektem westchnień, kto by pomyślał, że oprócz umiłowania do sportu, można związać się z kimś i pokochać.

 

Życie płata figle. Można by pomyśleć, że zaraz Czytelnik dotrze do szczęśliwego zakończenia tej troszkę zwariowanej historii, ale.. Nie ma tak łatwo. Nastolatkowie, aby mogli się zejść, muszą zmierzyć się ze swoimi demonami, a nie jest to łatwe, kiedy chodzi o krzywdę ze strony najbliższych. Mimo wszystko, zaryzykują, bo mają świadomość tego, że razem mogą zdziałać więcej, że są silniejsi.

 

Wartka akcja, bardzo wciągająca. Sam opis lektury przyciąga uwagę, dodatkowo „najchętniej czytana w 2015 roku”, wzmaga apetyt na zaspokojenie tejże ciekawości. Tego rodzaju historie określam, jako typowe amerykańskie. Nastolatka wzdycha do szkolnego przystojniaka, ale jest dla niej nieosiągalny i musi poczynić różne absurdalne i szalone kroki, tylko po to, aby przekonać się, że jednak ten chłopak nie jest wart, a ten, który jej dokuczał, okazał się tym właściwym. Dobra książka na dwa, trzy popołudnia. Poprawia humor, nie zasmuca, nie dołuje, tylko z uśmiechem można trzymać kciuki za bohaterów i ich nastoletnio – życiowe perypetie!

 
 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial