Zabawki Na Wakacjach

Autor: Joanna Łaczna

Okładka wydania

Zabawki Na Wakacjach


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Magnolia044

Zabawki na wakacjach to historia, w której mały Michałek wyjeżdża wraz z rodzicami na wakacje. W domu ma wiele wspaniałych zabawek, z którymi ciężko mu się rozstać. Chciałby ze sobą zabrać wszystkie, ale rodzice pozwalają tylko na jedną. Wybiera zatem bałwana, tylko dlatego, że ten nigdy nie widział lata, lasu, grzybów, ani jeziora. Wszystkie pozostałe zabawki były bardzo zawiedziony, że Michałek nie zabrał ich ze sobą, dlatego postanawiają, że same dojadą do Michała. Wyruszają w podróż pełną niespodzianek. Jak potoczy się cała historia? Dowiecie się czytając bajeczkę Zabawki na wakacjach.

 

Może zacznę od tego, że książeczka jest bardzo ładnie wydana. Duża czcionka, barwny, łatwy w odbiorze i poprawny język, nie powinien sprawić większej trudności. Natomiast kolorowe i bardzo żywej barwy ilustracje przyciągają wzrok.

 

Książeczka przedstawia historię z punktu widzenia zabawek, których nie zabrał Michałek. Historia pokazana jest bardzo ciekawie i z pewnością przykuje uwagę młodego czytelnika. Bohaterowie są bardzo sympatyczni, jak na bajki przystało.

 

O czym jest ta książeczka? Przede wszystkim o sile współpracy i poleganiu na sobie nawzajem. Bo, gdzie dwie głowy to nie jedna. Podejmowaniu nowych wyzwań. Tęsknocie za bliskimi. Poznawaniu nowych przyjaciół. Książeczka rozbudza wyobraźnię i zmusza do samodzielnego myślenia. Mamy czas wakacyjny dlatego jest to bardzo dobra lektura na ten okres. Może również stanowić dobry pomysł na prezent. Polecam młodym czytelnikom.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!