Okładka wydania

Uzdrawianie Komórkowe

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Uzdrawianie Komórkowe | Autor: Barbara Wren

Wybierz opinię:

TomG

Studio Astropsychologii jest wydawnictwem oferującym czytelnikom książki o tyleż specyficzne, co bardzo konkretnie ukierunkowane. Od ponad dwudziestu lat jest największym polskim wydawcą w branży literatury ezoterycznej, w którego ofercie znajduje się ponad pięćset tytułów, a ich autorami są nie tylko polscy, ale i zagraniczni twórcy poradników.

 

Barbara Wren, autorka Uzdrawiania komórkowego, jest kobietą nietuzinkową, jeśli wierzyć nocie wydawniczej. Przez ponad trzy minione dekady oddawała się badaniom ludzkiego ciała, zgłębiała naturę człowieka, opracowywała techniki uzdrawiania i odnowy biologicznej, a także testowała nowatorskie podejście do odżywiania. To tylko niektóre z dokonań autorki poradnika dotyczącego uzdrawiania komórkowego, ale już tylko one wiele mówią o pasji i zaangażowaniu tej kobiety.

 

Uzdrawianie komórkowe jest poradnikiem, który ma ułatwić czytelnikowi zrozumienie pewnych zagadnień filozoficzno-ezoterycznych, wyjaśnić mu rezonans ludzkiego ciała z wszechświatem, pokazać, jak prawidłowo żyć w zgodzie z naturą oraz zaprezentować metody leczenia i uzdrawiania ludzkiego ciała. W poradniku otrzymujemy nie tylko sam suchy tekst, ale także wiele ilustracji obrazujących poszczególne zagadnienia oraz sprawnie i czytelnie przygotowane wykresy i tabele. Na końcu książki zaś podano przydatny w jej lekturze słowniczek oraz wyglądającą bardzo rzetelnie, obszerną bibliografię. Jak więc wyraźnie widać, Uzdrawianie komórkowe przygotowano pieczołowicie i skrupulatnie, starając się, by przedstawiane w książce zagadnienia nie sprawiły żadnemu z czytelników trudności. I rzeczywiście, lektura tekstu wyjaśnia punkty widzenia autorki na wiele spraw związanych z tematem uzdrawiania, wyjaśnia jej filozofię, mówi o przyczynach i skutkach.

 

Poradnik Barbary Wren jest skierowany, oczywiście, do czytelników zafascynowanych ezoteryką. Jeśli ktoś nie chce zgłębić tej tematyki, nie ma po co sięgać po Uzdrawianie komórkowe – target tej książki został wybrany już na wczesnym etapie jej powstawania. Mówiąc krótko, Uzdrawianie komórkowe może być całkiem niezłym wstępem do obszernej tematyki, ale trzeba chcieć się w nią zagłębić na poważnie.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto
  • Zobacz Mini Tutorial