Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Henia Z Pamiętnika Szczęśliwego Psa

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Henia Z Pamiętnika Szczęśliwego Psa | Autor: Agnieszka Moitrot

Wybierz opinię:

Agraaafka

Henia to malutki, czarny piesek. Opowiada swoją historię. W swoich refleksjach przytacza różnego rodzaju przygody, jakie go spotykają. Przede wszystkim niezwykle ciepło wyraża się o swoich właścicielach, którzy go przygarnęli. Co więcej Henia nie jest jedyną zwierzęcą mieszkanką swojej Pani oraz Pana. Piesek mieszka z Sally, swoją mamą oraz ciocią Lilly, która ta nieco odbiega wyglądem od niej samej. Dom zamieszkuje też gromadka kotów, ale co zaskakująco, psy oraz koty żyją w zgodzie, nie gryzą się, a bywa, że i ze sobą współpracują w razie potrzeby oraz kiedy wymaga tego sytuacja. Nie chcą robić nic na przekór, na złość swoim dobrym właścicielom.

 

Henia jest typowym, młodym pieskiem. Podąża za przygodą, a swoją radość podziela entuzjastycznym machaniem ogonkiem. Piesek opisuje swoje historie nieco chaotycznym, acz prostym językiem. W każdym możliwym momencie rozwesela się na myśl o swojej Pani, która uważa go za wiernego jej towarzysza. Zresztą, Państwo są wszystkim dla pieska, bez nich dalszego życia sobie nawet nie wyobraża. Przygarnęli go do siebie i pokochali, zresztą ze wzajemnością.

 

Henia opowiada, jak Pani opiekuje się każdym psem oraz kotem oddzielnie, żadnego nie pomija. Bardzo dba o wszystkich, karmi samymi smakowitościami, choć zmusza też ich do posilania się zwykłą psią karmą, która nikomu nie podchodzi. Pani wie, co dla każdego jest dobre. Interesuje się nimi, a co więcej, angażuje każdego zwierzaka w każde możliwe zadania, spacery, dietę, bieganie, wyjazdy w góry, czy rodzinne wakacje. Zwierzaki, więc żyjąc pod jednym dachem mają wystarczająco, a nawet jeszcze więcej miłości. Bywają cięższe momenty u Państwa, ale biorąc pod uwagę ich zaangażowanie, zainteresowanie, po prostu nie mają na co narzekać. Miłość jest w stanie zrekompensować nawet najbardziej deszczowy, mokry oraz nieprzyjemny dzień.

 

Kiedy Pani przygarnia do siebie, całej rodziny, nowego członka, ten zostaje przez wszystkich ciepło przyjęty. Kiedy do Hani dociera informacja, w jaki sposób kotka Brunia została odnaleziona oraz przygarnięta pod skrzydła swoich właścicieli, wzrusza się niepomiernie i rozumie, ile dobrego ją spotkało w życiu, lepiej być nie mogło.
Henia, mały piesek wiedzie szczęśliwe życie u boku Państwa oraz innych towarzyszących mu zwierząt. Ważne jest to, że świadomy jest tego, ile dzieje się dobrego wokół niego. Heni nie można odmówić mądrości, którą czerpie garściami od uwielbianej przez nią właścicielki. Suczka kocha ją ponad wszystko i powtarza niejednokrotnie, że pójdzie z nią na koniec świata – jest bardzo wierna, oddana oraz posłuszna. Państwo roztacza nad nim miłość oraz poczucie bezpieczeństwa, czego nawet można niejednemu człowiekowi pozazdrościć.

 

Niech Młody Czytelnik z pogodnym nastawieniem pokusi się i ulegnie magii wesołym opowieściom Heni.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial