Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Czas To Pieniądz Jak Oszczędzać Czas I Pieniądze?

Kup Taniej - Promocja

Additional Info

 • Autor: Marcin Pietraszek
 • Tytuł Oryginału: Czas To Pieniądz Jak Oszczędzać Czas I Pieniądze?
 • Gatunek: PoradnikiBiznes
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 216
 • Rok Wydania: 2016
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 140x208 mm
 • ISBN: 9788328314283
 • Wydawca: Helion / Onepress
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Gliwice
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Czas To Pieniądz Jak Oszczędzać Czas I Pieniądze? | Autor: Marcin Pietraszek

Wybierz opinię:

Pani M

Nigdy nie miałam problemu z oszczędzaniem pieniędzy. Do tej pory zachomikowałam swoje pierwsze kieszonkowe. Nie umiałam go wydać. Teraz też nie wyrzucam funduszy na zbędne rzeczy. Trochę ze mnie dusigrosz, każdy wydatek muszę przemyśleć kilka razy. Z organizacją czasu bywa już niestety gorzej. Bywa tak, że moja doba jest za krótka i nie udaje mi się wykonać wszystkiego, co sobie założyłam. W pracy jest nieco lepiej, potrafię się zorganizować. Postanowiłam przekonać się, czy autor książki będzie w stanie mi jakoś pomóc.

 

„Czy Twoja doba także jest za krótka?

 

Noce spędzane nad niedokończonymi zadaniami nie sprawią, że nadrobisz zaległości. Jeśli obudzisz się zmęczony, rano będziesz miał zbyt mało energii, by pracować efektywnie. Sprawy nie ułatwią Ci wciąż nowe e-maile, nieustannie dzwoniący telefon, no i jeszcze ta pokusa, by co chwilę sprawdzać, co nowego zdarzyło się na Facebooku. Być może więc kolejną noc będziesz musiał przeznaczyć na zajmowanie się tym, czego nie zrobiłeś w ciągu dnia. Czy można się wydostać z tego błędnego koła? Co zrobić, by lepiej zorganizować swoje obowiązki, pracować krócej lub wykonać więcej w tym samym czasie? Poznaj sposoby, które Ci to ułatwią!

 

Czy Ty też masz za mało pieniędzy?

 

Doskonała umiejętność zarządzania czasem oraz organizowania swojej pracy sprzyja także mądremu radzeniu sobie z finansami. Chcesz wiedzieć. jak oszczędzać pieniądze? Jak zapanować nad domowym budżetem i odłożyć małe co nieco na wymarzoną podróż lub zainwestować w lepszą przyszłość? Wykorzystaj swój czas, by zarabiać więcej! Jak? Odpowiedź znajdziesz w środku". Taki opis znajdujemy na okładce książki. Czy pokrywa się z treścią? Oczywiście.

 

Marcin Pietraszek wie, co mówi. Daje konkretne rady. Nie uważa się za alfę i omegę. Spokojnie tłumaczy czytelnikom, co powinni zrobić, by ułożyć plan działania i ze wszystkim się wyrobić. Dobrze zdaje sobie sprawę z tego, z jakimi słabościami zmagają się jego czytelnicy. Parę kwestii dotyczyło także mnie. Co prawda nie przeglądam nieustannie Facebooka, ale czasem rozpraszam się przy pracy, szukając sobie innych zajęć. Bywa tak, gdy muszę zająć się czymś bardzo nużącym. Nie zawsze umiem się zmotywować. Odkładam niektóre rzeczy na później. To jest błąd. Gdybym od razu się za nie zabierała, mój dzień wyglądałby inaczej. Miałabym więcej czasu na inne obowiązki. Mam nadzieję, że po wprowadzeniu rad Marcina Pietraszka dam sobie radę. Czeka mnie jednak sporo pracy. Łatwo nie będzie, ale czas najwyższy zmienić pewne złe nawyki.

 

Według wydawców ta książka jest przeznaczona dla freelancerów, samodzielnych przedsiębiorców oraz osób pracujących zdalnie. Ich uwaga przy pracy jest bardzo często rozproszona. Myślę jednak, że z tą publikacją powinno zapoznać się szersze grono odbiorców. Nie jest ważne to, kim są z zawodu. Każdy z nas jest narażony na rozproszenie uwagi i problem z kontrolowaniem wydatków. Marcin Pietraszek pomoże uporać się czytelnikom z tymi problemami.
Książkę czyta się bardzo szybko, nie jest gruba, ma nieco ponad 200 stron. To lektura na jeden wieczór. Nieczęsto czytam poradniki, ale ten akurat do mnie przemówił. Zobaczymy, jak potraktuję wyniesione z niego lekcje. Jeżeli szukacie inspiracji do zmian i chcecie zacząć oszczędzać, bardzo dobrze trafiliście. Polecam wam tę książkę. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial