Dowód Wieczności Cała Prawda O Drugiej Stronie

Autor: Mark Anthony

Okładka wydania

Dowód Wieczności Cała Prawda O Drugiej Stronie


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 4 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 3 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Anena

Często zastanawiamy się, co dzieje się z człowiekiem w momencie śmierci. Czy pójdzie do nieba, czy zazna tam spokoju i szczęścia? Jak czuje się osoba w momencie przejścia na Drugą Stronę? Czy reinkarnacja jest możliwa, a jeśli tak, to jakby wyglądał proces dochodzenia do prawdy o swoim poprzednim wcieleniu? W odpowiedzi na te pytania pomóc ma książka Marca Anthony'ego Dowód wieczności.

 

Marc Anthony jest ekspertem w dziedzinie kontaktów z osobami zmarłymi. Jako medium w czwartym pokoleniu zna tajniki życia pozagrobowego i staje się przewodnikiem czytelnika w tematyce nawiązywania kontaktów ze zmarłymi. Z racji wykonywanego zawodu prawnika parapsychicznego łączy działalność prawniczą z byciem medium. Pomaga ludziom i jest częstym asystentem policji w sprawach kryminalnych.

 

Dowód wieczności to książka, która jest kompendium wiedzy o Drugiej Stronie. Stara się udzielić odpowiedzi na wiele frapujących ludzi pytań. Autor w bardzo przystępny i prosty sposób omawia interesujące zagadnienia i wyjaśnia obawy każdego człowieka. Starannie wyjaśnia każdy aspekt Zaświatów, w tym poziomy Drugiej Strony. Autor wyjaśnia koncepcję komunikacji międzywymiarowej w oparciu o stan wiedzy z zakresu fizyki, fizjologii i teologii. We własną narrację wplata fragmenty autentycznych wydarzeń, których był świadkiem.

 

Ogromnym plusem tej publikacji jest sposób ujęcia tematu. Marc Anthony podchodzi do tematyki w sposób metodyczny, graniczący z naukowymi refleksjami. Nie ogranicza się jedynie do aspektów pojmowanych pozazmysłowo, tj. intuicja, anioły. Autor wskazuje, że każdy może mieć możliwość kontaktu z duszami, jeśli otworzy się i wykorzysta swój naturalny potencjał.

 

Dowód wieczności ma na celu wyzbycie się przesądów i uprzedzeń, które wynikają z braku wiary w zjawiska pojmowane poza zmysłami. Autor stara się stworzyć pomost między naukowym racjonalnym pojmowaniem rzeczywistości a sferą duchową. Wskazuje, że nauki ścisłe, takie jak fizyka kwantowa, nie wykluczają wiary. Co więcej teorie naukowe w połączeniu z teologią i ezoteryką stanowią idealne połączenie, które wyczerpująco wyjaśnia wszystkie nieścisłości związane z życiem pozagrobowym.

 

Marc Anthony dzięki logicznemu podejściu wskazuje dowody na istnienie Boga, nieba i wieczności ludzkiej duszy. Potwierdza istnienie komunikacji z duszami osób, które odeszły i dowodzi, że możliwe jest połączenie z bliskimi po śmierci. Celem książki jest uzdrowienie duszy ludzi, którzy zmagają się ze śmiercią bliskiej osoby.

 

Dowód wieczności to pozycja obowiązkowa dla każdego. Unikalna perspektywa przedstawienia śmierci i możliwości ponownego kontaktu jest zagadnieniem interesującym i frapującym ludzi. Bez względu na wyznanie i wiarę w Boga myślenie o śmierci nie zmienia się. Każdy chce wierzyć, że Druga Strona istnieje, a ludzka dusza może porozumiewać się z żyjącymi bliskimi. Co więcej będący po tamtej stronie są w stanie wysyłać sygnały, które każdy z nas powinien nauczyć się dostrzegać i interpretować.

 

Książka Anthony'ego urzekła mnie nowatorskim podejściem do tematu. Autor przedstawia swoje doświadczenia oraz wiedzę uzyskane dzięki wieloletniej praktyce. Swoje spostrzeżenia potwierdza za pomocą odwołań do teorii naukowych i wyników badań nas NDE. Polecam książkę tym osobom, które są sceptycznie nastawione i poddają w wątpliwość możliwość porozumiewania się ze zmarłymi. Poglądy opisane w książce nie są dziełem wyobraźni autora, lecz stanowią naturalny element jego wiedzy. Dowód wieczności dodaje otuchy i rozwiewa targające niedowiarkami wątpliwości. To książka interesująca i skłaniająca ku refleksji, którą przeczytałam z zainteresowaniem. Naprawdę polecam!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!