Okładka wydania

Soda Lecznicze Właściwości

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Mark Sircus
 • Tytuł Oryginału: Sodium Bicarbonate: Nature's Unique First Aid Remedy
 • Gatunek: ZdrowiePoradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Mariusz Warda
 • Liczba Stron: 348
 • Rok Wydania: 2015
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145 x 205 mm
 • ISBN: 9788364278952
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Soda Lecznicze Właściwości | Autor: Mark Sircus

Wybierz opinię:

Bnioff

„Czytana właśnie przez ciebie książka dotyczy najtańszego, najbardziej bezpiecznego i prawdopodobnie najskuteczniejszego leku przeciw nowotworom. To zapewne z tego powodu wiele osób zainteresowało się moimi publikacjami i działalnością badawczą, której głównym obiektem stał się wodorowęglan sodu."

 

Wodorowęglan sodu, soda oczyszczona czy zwyczajnie soda, to środek szalenie popularny w większości gospodarstw domowych. Zmiękcza wodę, usuwa z dłoni i desek do krojenia zapach czosnku i cebuli, czyści wszystkie kuchenne sprzęty, usuwa z lodówki brzydkie zapachy, zapobiega rdzewieniu, gasi tłuszcz. W łazience zastępuje wybielacz do prania, jest zamiennikiem talku, nadaje się do szorowania armatury. Z odrobiną sody można doprowadzić do porządku cały dom. Umyć okna, wyprać dywany, wyczyścić srebra, zlikwidować plamy z herbaty i kawy, usunąć brzydki zapach z butów, odświeżyć zapach w szafie, doczyścić żelazko. Sodę stosuje się również w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym (na przykład w paście do zębów), jest dodawana do pasz dla zwierząt, znajduje się w barwnikach, środkach wybuchowych i gaśnicach. Doktor Sircus udowadnia, że jest także jednym z najskuteczniejszych środków leczniczych z szalenie szerokim spektrum działania.

 

Z pracy zatytułowanej „Soda. Lecznicze właściwości" dowiemy się, że soda wykazuje silne działanie przeciwzapalne, pomaga w detoksykacji ciała, neutralizuje toksyczne substancje wszelkiego pochodzenia i powoduje wyraźne, niemal natychmiastowe zmiany w środowisku pH. Dedykowana jest zatem szczególnie tym osobom, których organizmy są przesadnie zakwaszone i sama terapia kaszą jaglaną (tak zwany jaglany detoks), okazuje się nie wystarczająca. Prócz działania odkwaszającego ma soda także silne działanie odgrzybiające. To szalenie cenna informacja dla wszystkich alergików borykających się z atakami astmy czy wysięków z nosa spowodowanych działaniem pleśni i grzybów. Efektywność hamowania rozwoju określonych bakterii i grzybów przez sodę została dobrze udokumentowana i niniejsza praca tylko to potwierdza.

 

Przypadłością, z jaką soda radzi sobie jednak najlepiej i której poświęca autor najwięcej miejsca, są choroby nowotworowe.

 

„Wodorowęglan sodu jest używany zarówno przed chemioterapią, w jej trakcie, jak i po niej. Badania wykazały, że zmiana środowiska pH nowotworów za pomocą sody wzmacnia skutki samej chemioterapii."

 

Okazuje się, że soda oczyszczona jest dla komórek dotkniętych nowotworem jak niczym cyjanek, który uderza w nie szokową falą zasadowości. Komórki rakowe otrzymują w związku z tym więcej tlenu, niż są w stanie tolerować i w takich warunkach nie są w stanie przetrwać.

 

Czytając pracę doktora Sircusa dostajemy do ręki fantastyczne kompendium wiedzy o tanim, bezpiecznym i jednocześnie skutecznym środku uzdrawiającym. Dostajemy też rodzaj broni przeciwko hegemoni wielkich koncernów farmaceutycznych, które bardziej niż leczeniem nas, zainteresowane są uzależnieniem klientów od leków przez nich dystrybuowanych i walką z naturalnymi metodami leczenie. Te ostatnie mają się jednak dobrze. Przetrwały tysiące lat, przekazywane z pokolenia na pokolenie, a o ich skuteczności świadczą fantastyczne, czasami niewiarygodne rezultaty terapeutyczne. Niniejsza książka jest właśnie taką formą dania świadectwa o cudownych właściwościach prozdrowotnych (i braku skutków ubocznych) wodorowęglanu sodu zwanego popularnie sodą oczyszczoną. Jak się okazuje, soda wykazuje lecznicze właściwości między innymi przy takich dolegliwościach jak nowotwory, infekcje grzybicze i bakteryjne, łuszczyca, choroba nerek, nadciśnienie i wreszcie zatrucie metalami ciężkimi. Jest więc soda szalenie uniwersalnym środkiem na wiele dolegliwości, który praktycznie zawsze mamy pod ręką. Książka Sircusa pokazuje jak mądrze i skutecznie z niej korzystać.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto