Okładka wydania

Dieta Według Pięciu Przemian Potrawy, Które Leczą I Odżywiają

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Katarzyna Maria Puchacz
 • Tytuł Oryginału: Dieta Według Pięciu Przemian Potrawy, Które Leczą I Odżywiają
 • Gatunek: PoradnikiZdrowie
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 248
 • Rok Wydania: 2015
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 145 x 205 mm
 • ISBN: 9788364278785
 • Wydawca: Vital
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Dieta Według Pięciu Przemian Potrawy, Które Leczą I Odżywiają | Autor: Katarzyna Maria Puchacz

Wybierz opinię:

Jaśmina

Każdy z nas z pewnością stosował, z różnym skutkiem, jakąś dietę. Średnio co pół roku w Internecie pojawia się nowa, rewolucyjna metoda na pozbycie się nadprogramowych kilogramów. Specjaliści polecają różne sposoby na to jak powinniśmy się odżywiać, często ich zdania wzajemnie się wykluczają.

 

Interesując się tematem zdrowego odżywiania i diet ciężko samemu zdecydować co jest dla nas dobre. Książka Katarzyny Marii Puchacz, Dieta według pięciu przemian pomoże nam odnaleźć się wśród całej masy informacji, które często przytłaczają nas swoją ilością.

 

Książka w sposób przystępny i zrozumiały opisuje na czym polega Pięć Przemian. Przede wszystkim autorka uświadamia czytelnikom, że jest to świetny sposób na zmianę stylu odżywiania. Dieta według pięciu przemian to idealny sposób na wprowadzenie do naszego życia produktów, które nie tylko sprawią, że uzyskać i utrzymać idealną sylwetkę, ale również poprawić stan naszego zdrowia.

 

Katarzyna Puchacz opisuje podstawowe zasady Pięciu Przemian. Skupia się na najważniejszych rzeczach, nie ma tutaj niepotrzebnych dygresji, które utrudniają wydobyć istotne informacje.

 

Książka zawiera informacje na temat właściwości produktów, które najczęściej mamy już w swoich lodówkach i lubimy. Dowiadujemy się o ich dobroczynnym działaniu dla naszego zdrowia.

 

Ogromna ilość przepisów, które opisane są w kilku zdaniach. Ich przygotowanie nie sprawi żadnych trudności nawet tym, którzy nie posiadają umiejętności kulinarnych i ich aktywność w kuchni ogranicza się do zagotowania wody na herbatę. To z pewnością ogromna zaleta tej książki.

 

Ciekawą rzeczą jest rozdział, który opisuje po kolei każdy miesiąc roku. Autorka dokładnie analizuje i podpowiada jakie witaminy są ważne w każdym czasie, jakie produkty dołączyć do jadłospisu, a jakich unikać. To bardzo ważne informacje, które pomogą czuć się dobrze przez cały rok, nawet w te pochmurne i zimne miesiące.

 

Spis wszystkich przepisów, który zamieszczony został na końcu książki z pewnością ułatwi odszukanie konkretnej instrukcji.

 

Ta pozycja okaże się kopalnią wiedzy dla osób, które cierpią na różnego rodzaju schorzenia. Autorka po każdym opisanym produkcie podaje jego zastosowania. Dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć warzywa, zioła, witaminy, które będą dla niego właściwe i pomogą złagodzić objawy chorób, na które cierpią.

 

Książka napisana jest w bardzo przystępny sposób. Wszystkie informacje są pogrupowane, to co istotne wyróżnione. Nie ma tutaj trudnych i niezrozumiałych nazw, które utrudnią zrozumienie tekstu.

 

Dieta według pięciu przemian to pozycja, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdej osoby interesującej się zdrowym stylem życia i nie tylko. To ogromna kopalnia wiedzy o dobrach jakie kryje w sobie natura i jej dary. Bardzo często nie doceniamy tego co oferuje nam nasza planeta. Najwyższy czas to zmienić.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

 • Stwórz Konto