Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Rozmowy Mistrzów O Najważniejszych Prawach Życia

Kup Taniej - Promocja

Additional Info


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Rozmowy Mistrzów O Najważniejszych Prawach Życia | Autor: Wayne W. DyerEsther Hicks

Wybierz opinię:

Jaśmina

Od dłuższego czasu każdy człowiek poszukuje sposobu na to, aby przeżyć swoje życie jak najlepiej. Na przestrzeni lat pojawiło się wielu specjalistów, którzy pomagają nam odnaleźć sens oraz chęć do bycia dobrym człowiekiem oraz do funkcjonowania zgodnie ze swoją naturą.

 

Na półkach w księgarniach piętrzą się niezliczone ilość podręczników, które mają zawierać odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania oraz rady mające pomóc nam w rozprawieniu się z przeszłością i traumami naszego życia.

 

Rozmowy mistrzów o najważniejszych prawach życia zdecydowanie różni się od powszechnie znanych poradników na temat szczęścia, moralności oraz sposób na życie zgodnie z sumieniem.

 

Książka jest transkrypcją rozmowy, która została przeprowadzona podczas spotkania na żywo w Anaheim w Kalifornii 13 listopada 2013 roku. Cała rozmowa została przeniesiona na kartki książki w sposób bardzo jasny i przejrzysty co zdecydowanie ułatwia czytanie oraz sprawia, że czytelnik nie ma problemu z dopasowaniem wypowiedzi do konkretnych osób.

 

Rozmowa, którą możemy przeczytać przeprowadzona została między Dr Wayne W. Dyer a Świadomą Zbiorowością o imieniu Abraham, który przemawia za pośrednictwem Ester Hicks.

 

Dr Wayne W. Dyer to pisarz oraz mówca motywacyjny, który jest znany na całym świecie. Jest doktorem pedagogiki terapeutycznej, w swoim dorobku posiada również 40 napisanych przez siebie książek. Przez ponad 40 lat swojej kariery naukowej zgromadził wiele pytań na temat istotnych kwestii życia oraz zagadek i problemów, na które trafia każdy z nas. To właśnie na te pytania podczas rozmowy przeprowadzonej za pośrednictwem Ester Hicks mógł poznać odpowiedzi.

 

Pośrednikiem między rozmową jest wspomniana wcześniej Ester Hicks. To właśnie ona, razem z mężem, ujawnili podstawy Sekretu. Ester Hicks jest autorką wielu książek, które zdobyły wielkie uznanie wśród czytelników na całym świecie oraz znalazły się na listach bestsellerów w wielu krajach. Istotne jest również to, że rozmowa z 2013 roku jest pierwszą książką po odejściu Jerry'ego, jej męża.

 

Książka oraz cała przeprowadzona rozmowa, której zapis możemy przeczytać początkowo wydaje się czymś nieprawdopodobnym i trudnym do zrozumienia. Ciężko w kilku słowach wyjaśnić kim jest Abraham, który mówi za pośrednictwem Ester oraz czym jest Sekret i Świadoma Zbiorowość. Na szczęście, na kartkach tej książki, wszystko zostaje w dość jasny sposób wytłumaczone i nie jest już tak trudne do zrozumienia jak w pierwszych chwilach po sięgnięciu po tę książkę oraz zapoznaniu się z jej krótkim opisem.

 

W rozmowie pomiędzy dwoma Mistrzami możemy poznać stanowisko Abrahama w kwestiach, o których z pewnością myśli każdy z nas. Czym jest inspiracja? Czy istnieje piekło? Jak zmienić sposób myślenia oraz pogodzić się z osobami, z którymi od wielu lat jesteśmy skłóceni? Wiara w siebie oraz genetycznie modyfikowana żywność to tylko niektóre kwestie, o których mówi Abraham za pośrednictwem Ester.

 

Rozmowy mistrzów o najważniejszych prawach życia to książka wyjątkowa nie tylko z powodu okoliczności i sposobu jej powstania. Wyjątkowe jest również to, że dzięki zawartym w niej pytaniom i odpowiedziom motywuje do zastanowienia się nad życiem, naszym postępowaniem, stosunkami z innymi ludźmi oraz nad wieloma innymi aspektami naszej codzienności. Najważniejsze jest w niej jednak to, że motywuje nie tylko do myślenia ale również do działania i do poprawy jakości życia wielu osób.

 

Serdecznie dziękuję wydawnictwu STUDIO ASTROPSYCHOLOGII jeszcze lepsze jutro za możliwość przeczytania książki oraz za otrzymany egzemplarz recenzencki.

 

Komentarze

Security code
Refresh

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial