Okładka wydania

Sukces Z EFT Zmień Przekonania, Zyskaj Fortunę

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 3 votes
Styl: 100% - 2 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Sukces Z EFT Zmień Przekonania, Zyskaj Fortunę | Autor: Iwona Kotłowska

Wybierz opinię:

Jaśmina

Każdy z nas chociaż raz występował publicznie. Niektórzy już w przedszkolu, recytując wierszyki na akademiach, inni dopiero na studiach, kiedy musieli przed grupą studentów i wykładowcą zaprezentować swój referat lub inną pracę. Są ludzie, którzy występując publicznie nie odczuwają żadnego stresu, innych na myśl o tym, że mieliby to zrobić oblewa zimny pot i mają problem z wypowiedzeniem kilku zdań.

 

W ostatnim czasie popularność zyskuje zawód, który polega na motywowaniu ludzi do zmian, pomaganiu zdobycia pewności siebie oraz poprawienia jakości wystąpień publicznych. Mowa o coachingu, który jako swoją ścieżkę zawodową wybiera coraz więcej osób.

 

Iwona Kotłowska jest jedną z takich osób. Od wielu lat jest coachem rozwoju w biznesie oraz trenerem rozwoju osobistego. Na co dzień pani Iwona stara się zaszczepić w ludziach chęć do zmiany swojego dotychczasowego życia oraz pomóc im budować swój wizerunek.

 

Specjalizacją Iwony Kotłowskiej są metody redukcji stresu i ograniczeń. Dzięki tej metodzie osoby, z którymi współpracuje mogą uwolnić się od swoich wewnętrznych blokad i dzięki temu sprawić, że ich karier zacznie zdecydowanie szybciej się rozwijać, a osoby, które opanowały tę metodę szybciej osiągną sukces.

 

Iwona Kotłowska jest autorką książki Sukces z EFT. Zmień przekonania, zyskaj fortunę. Metoda EFT, którą opisuje coach w swojej książce to, rozwijając skrót, Techniki Emocjonalnej Wolności. Według zwolenników tej metody, to najskuteczniejszy sposób na zmianę swojego życia.

 

Uważa się, że EFT pozwala na dotarcie do spraw, z którymi zwykła terapia nie jest w stanie sobie poradzić. Specjaliści w tej metodzie zwracają uwagę, że emocje to nie tylko umysł, ale również i ciało. Negatywne emocje wpływają na różne procesy w naszym ciele, w tym również na nasz mózg. Ludzie, którzy uczą tej metody twierdzą, że osoby, które zdobędą wiedzę na temat tej metody będą mogły zastosować ją w każdej chwili i szybko pozbyć się negatywnych emocji, które blokują nasz rozwój, a co za tym idzie, nasz sukces.

 

Iwona Kłopotkowska stworzyła książkę, w której przybliża tę nieznaną w naszym kraju metodę. W przystępny sposób, opisuje wiele technik EFT, które dodatkowo opatrzone są w zdjęcia. Autorka nie poprzestaje jedynie na teorii, ale zamieszcza również ćwiczenia, które pozwalają na wcielenie założeń metody w praktykę.

 

Książka Sukces z EFT. Zmień przekonanie, zyskaj fortunę to pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy pracują w sektorze biznesu lub w swoim życiu często występują publicznie. Zawarte w niej informacje w szybki sposób nauczą jak pozbywać się lęków, które często są zupełnie bezpodstawne. Ćwiczenia zaproponowane przez panią Iwonę pozwolą pozbyć się strachu przed zmianą, która najczęściej jest przyczyną tego, że rezygnujemy ze zmiany, która mogłaby się okazać bardzo dobra.

 

Pozycja ta wydaje się również dobra dla tych, którzy nie są jeszcze rekinami biznesu ale bardzo o tym marzą. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby osiągnąć sukces w swojej wymarzonej dziedzinie. Jednyne co nas blokuje to nasze własne obawy, które można pokonać razem z Iwoną Kłopotkowską i jej książką. Sukces z EFT. Zmień przekonanie, zyskaj fortunę to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chce być najlepszy w swojej pracy.

 

Serdecznie dziękuję wydawnictwu Studio Astropsychologii za możliwość przeczytania książki oraz za otrzymany egzemplarz recenzencki.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial