Twoje Palce Zwierciadłem Zdrowia

Autor: Reinhard Stengel

Okładka wydania

Twoje Palce Zwierciadłem Zdrowia


Dodatkowe informacje

 • Autor: Reinhard Stengel
 • Tytuł Oryginału: Was Finger Verraten
 • Gatunek: PoradnikZdrowie
 • Język Oryginału: Niemiecki
 • Liczba Stron: 140
 • Rok Wydania: 2015
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 140 x 205 mm
 • ISBN: 978-83-7377-722-4
 • Wydawca: Studio Astropsychologii
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Białystok-
 • Ocena:

  -


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Wasia

Analiza poszczególnych części ciała ludzkiego jest dość rozpowszechniona w wielu kulturach i na różnych kontynentach. Kraje azjatyckie, jak i Zachód skupiają swoją uwagę na diagnostyce dłoni i to im przypisują ogromny związek z życiem fizycznym człowieka. Także w Indiach cieszy się uznaniem umiejętność czytania z dłoni. Diagnostyka dłoni, skóry, stóp i nóg pozwala nam odkryć tkwiące w organizmie blokady. Reinhard Stengel wprowadza czytelnika w zależność dolegliwości duchowych jak i fizycznych. W bardzo racjonalny sposób tłumaczy połączenie duszy z ciałem człowieka. Odwołuje się do zgłębionych tajników szamanizmu. Ukazuje w jak mocnym związku jest zdrowie fizyczne z duszą człowieka. Prawdziwe wyleczenie może okazać się tylko wtedy możliwe, jeśli wsłuchamy się w potrzeby własnej duszy. Autor bacznie przygląda się symptomom w ciele, które są informacją pochodzącą od duszy. Obserwuje miejsca, w których ciało cierpi. Diagnozuje cierpienie duszy. Następnym etapem jest usunięcie blokad, aby energia tak bardzo potrzebna do właściwego funkcjonowania mogła swobodnie przepływać.
Wydawcą książki jest Studio Astropsychologii jeszcze lepsze jutro. Właściwa treść poprzedzona została krótkim wstępem. W dalszych częściach autor snuje rozważania na temat szamanizmu duszy, wyjaśnia swoją drogę do odkrycia jej istoty i zafascynowania tematem. Kolejne rozważania dotyczą języka duszy, mowy dłoni, kombinacji zdeformowanych palców, skóry na twarzy i głowie, ustawienia nóg i stóp. Kolejne części mówią o usuwaniu blokad
i autor proponuje ćwiczenia ,których zadaniem jest jeszcze głębsze wsłuchiwanie się w naszą duszę. Ostatnie części dotyczą już empatycznych rozmów z pacjentem, w której posługujemy się zebranymi informacjami, aby poprowadzić pacjenta do jego wnętrza.
Dzięki książce czytelnik zyska umiejętność wsłuchiwania się w duszę, diagnozowania i eliminowania dolegliwości zdrowotnych. Sama miałam okazję wypróbować kilka wskazówek. Przyznaję, że byłam zaskoczona otrzymanymi wynikami. Nigdy nie przypuszczałam, że wygląd moich dłoni może być tak bardzo związany ze zdarzeniami z życia płodowego i przeniesione na obecne moje życie. Moja dusza woła o pomoc, pokazuje, że w organizmie są blokady, które nie pozwalają żyć mi spokojnie i zdrowo. Czytelniku, jeśli zmagasz się z problemami zdrowotnymi,
a odpowiednio się odżywiasz, ćwiczysz zarówno ciało jak i duszę proponuję ci zajrzeć do omawianej pozycji. Warto wraz z autorem przyjrzeć się swoim dłoniom, skórze, nogom oraz stopom, odczytać informację przekazywaną przez twoją duszy a następnie przejść przez proces usuwania blokad. Gwarantuję ci, że będziesz zaskoczony rezultatem i poczujesz się znacznie lepiej. Zaczniesz cieszyć się pięknem życia. Cały ciężar zostanie zdjęty z duszy, która być może już od dawna przekazywała ci informacje o swoim stanie a Ty byłeś głuchy na jej wołania i nie szedłeś za jej głosem. Już sama próba komunikacji z duszą wytworzy drgania, które rozpoczną usuwanie blokad. Warto powtórzyć także słowa autora, że informacje zawarte w książce " służą wyłącznie odszukaniu duchowego podłoża dolegliwości, nie są one diagnozą chorób"
Piękna strona tytułowa opatrzona kolorowymi zdjęciami rąk, stóp i palców zachęca do zerknięcia do środka książki. A tam odnajdujemy piękne białe kartki, w dalszej części opatrzone czarno-białymi fotografiami. Dzięki zdjęciom możemy porównywać ręce i stopy z własnymi i dokonywać analiz. W stu trzydziestu pięciu stronach udało się autorowi przekazać szereg ciekawych informacji dotyczących ciała ludzkiego i jego związku z mową duszy.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!