Okładka wydania

30 Dni Do Zmian

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Edyta Zając
 • Tytuł Oryginału: 30 Dni Do Zmian
 • Gatunek: PoradnikiMedycyna i Zdrowie
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 236
 • Rok Wydania: 2015
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 144 x 208 mm
 • ISBN: 9788328301795
 • Wydawca: Sensus
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Gliwice
 • Ocena:

  -


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

30 Dni Do Zmian | Autor: Edyta Zając

Wybierz opinię:

Wasia

Dokonaj życiowej metamorfozy w kilka tygodni.

 

Psycholog, trener kompetencji osobistych i społecznych poprowadzi cię przez kilka tygodni drogą pozwalającą zmienić sposób myślenia, ułatwi ci drogi czytelniku skierowanie się w stronę własnych marzeń. Przestaniesz realizować cudze cele i skupisz się na własnym szczęściu a przede wszystkim drodze do niego. A skoro tak jak i ja sięgasz po recenzje tej książki oznacza to tylko jedno - przechodzisz kryzys zawodowy bądź osobisty. Mogę zapewnić, że obrana przez ciebie droga jest właściwa. Pamiętać jednak należy o jednym, nic nie ma za darmo. Praca nad sobą
i czas potrafią zagoić rany. Pani Edyta Zając rozbija ten czas na okres miesiąca i dzieli na cztery zasadnicze etapy, jednak bardo ważne, żadnego z nich nie można pominąć. W pierwszym tygodniu proponuje nam wyrzucenia zbędnych rzeczy. Składnia czytelnika do zrobienia porządku najpierw wokół siebie, a następnie we własnym wnętrzu. Muszę powiedzieć, że ten pomysł bardzo mi się spodobał. Minimalizm, prostota i brak przepychu z całą pewnością ułatwiają funkcjonowanie człowiekowi. Muszę stwierdzić, że po przeczytaniu i przeanalizowaniu pierwszego tygodnia proponowanych zmian rozglądam sie wokół siebie i usuwam zbędne rzeczy, które nie potrzebnie zaśmiecają moje otoczenie. Autorka wręcz proponuje czytelnikowi, w jaki sposób mądrze i racjonalnie wyrzucać zbędne rzeczy, prowadzi go przez czas tzw. odkurzania bądź raczej oczyszczania. Proponuje zeszyt - notatnik, pojemniki w każdym pomieszczeniu. Nie chcę zdradzać proponowanych rozwiązań, niech to pozostanie zachętą dla tych którzy pragną zrobić porządek ze swoim życiem i odnaleźć własną drogę.

 

Drugi tydzień to czas próbowania czegoś nowego. Jeśli obawiacie się zmian, a jednak wasze myśli wypatrują nowości proponuję przejść przez ten okres także za zgodą i schematem autorki. Kolejny tydzień to tydzień perfekcyjnego stylu życia, a ostatni juz czwarty etap to tydzień planowania i organizacji. Po dokładnej analizie omawianej pozycji czytelnik sam szeroko otworzy oczy i szybko zrozumie, że wszystko zależy od nas, od naszego podejścia, że tak naprawdę ważne jest wnętrze każdego z nas, podejście do życia, cechy charakteru. Dziś już wiem , że często sama stwarzałam sobie problemy. Nie potrafię gotować trudno to nie problem, można to rozwiązać w inny, mądry sposób, uwielbiam słodycze no cóż można jeść je mądrze i o odpowiedniej porze dnia. Podążając myślami autorki i jej spojrzeniem na życie, czytelnik uwalnia się od zadomowionych w umyśle przekonań, a jednak życie staje się łatwiejsze. Fenomen książki polega na tym, że autorka sprawia wrażenie osoby bardzo dobrze znającej czytelnika i ostrzega go przed trudnościami, proponuje triki ułatwiające wprowadzanie zmian i oczywiście proponuje przeróżne zadania do wykonania, które można zmieniać lub ulepszać.

 

Książka licząca dwieście trzydzieści pięć stron, przyciąga nie tylko pełną entuzjazmu i chęcią poznawania świata kobietą na pierwszej stronie miękkiej okładki, ale tym co znajduje się wewnątrz. Książka napisana jest prostym, zrozumiałym językiem. Pogrubiona czcionka i wyodrębnione podrozdziały nie pozwalają czytelnikowi pogubić się w tekście. Odłożenie książki w celu realizacji zadań tygodniowych nie stanowi żadnego problemu. Jasność i obrazowość opisów nie wymaga umieszczenia w omawianej pozycji dodatkowych rysunków, obrazków, więc czytelnik trzymający w ręce książkę nie powinien ich szukać, nie warto się tym przejmować. Książka wciąga niesamowicie, a kolejne strony wręcz same znikają. Polecam czytelnikowi, który chce się żyć, zdobywać świat i zmieniać swój punkt postrzegania rzeczywistości.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial