Uzdrawianie Wibracyjne Poznaj Swój Typ Energetyczny I Osiągnij Zdrowie Na Wszystkich Poziomach

Autor: Jaya Jaya Myra

Okładka wydania

Uzdrawianie Wibracyjne Poznaj Swój Typ Energetyczny I Osiągnij Zdrowie Na Wszystkich Poziomach


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 3 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Artemis

Aby osiągnąć równowagę i integrację, należy uwzględnić potrzeby całości. Oznacza to równowagę między fizycznym ciałem a tym, czego jego unikalna struktura potrzebuje, umysłem (w tym postrzeganiem zmysłowym) oraz uczuciami i duchem (lub duszą) łączącą wszystko.

 

Każdą zmianę w swoim życiu musimy zacząć od siebie. Nie możemy uzdrowić kogoś innego, jeśli sami mamy za wiele problemów, a nasza równowaga zgubiła się gdzieś dawno temu. Uzdrawianie wibracyjne to dobra pozycja dla osób, które rozumieją, że zmiany powinny zacząć od siebie.

 

Autorka książki Jaya Jaya Myra jest certyfikowanym uzdrowicielem energetycznym, instruktorem jogi oraz terapeutą. Jest również autorką wielu książek publikowanych na całym świecie. Przemawiała w ONZ na temat duchowości, praw kobiet i przemian społecznych.

 

Uzdrawianie wibracyjne to nie jest nowy trend, który zaraz zniknie. Nie jest to również coś, co można wymyślić w ciągu dwudziestu minut. Ludzie przez wieki dopracowywali odpowiednie techniki, a dziś my możemy korzystać z ich wiedzy i dostosowywać je do dzisiejszego świata.

 

W każdej istocie znajduje się energia, na której bazuje uzdrawianie wibracyjne. Do czego można ją wykorzystać? Dzięki niemy możemy odbudować swoje zdrowie, naprawić nasze samopoczucie na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym.

 

Książka składa się z dwóch części i podsumowania. W pierwszej z nich znajdziemy podstawy uzdrawianie wibracyjnego, informacje o ciele energetycznym oraz możemy wypełnić testy mające na celu zrozumienie naszego typu energetycznego. W kolejnej poznamy podstawowe techniki i narzędzia uzdrawiania. W podsumowaniu natomiast znajduje się dodatek dla przyszłych uzdrowicieli, który zdecydowanie przyda się początkującym.

 

Myślę, że pozycja przypadnie do gustu wielu początkującym. Ja osobiście nie mam zamiaru zajmować się akurat tą dziedziną, ale autorka w świetny sposób przybliżyła mi podstawowe informacje o czakrach, których długo szukałam.

 

Posługuje się językiem prostym, a książka zarówno w formie, jak i w ilości zgromadzonego materiału jest bardzo przystępna dla czytelnika. To nie jest zwykły poradnik, a raczej rodzaj "kursu" na odległość.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!