Życie Cię Kocha

Autor: Louise L. HayRobert Holden

Okładka wydania

Życie Cię Kocha


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Sonrisa

Któż z nas nie chciałby być szczęśliwy. Kto nie marzy o tym, by móc poczuć spokój i miłość, i tę niesamowitą wewnętrzną radość, która czasem bije od osób spełnionych, osób, które odniosły sukces. Sukces rozumiany nie jako zdobycie bogactwa, ale życie w zgodzie z samym sobą? W dzisiejszych czasach poszukiwanie takiej ścieżki, która doprowadzi nas do tego prawdziwego szczęścia, do spełnienia jest bardzo popularne. Wystarczy spojrzeć choćby na nieustannie rosnącą grupę osób zainteresowanych filozofią buddyjską, czy postawa minimalistyczną. Coraz częściej usłyszeć możemy o ludziach, które nagle zmieniają swoje życie i idą za głosem serca: o tych, którzy porzucają dobrze płatną pracę w korporacji, by móc zająć się tym, co robią z prawdziwą pasją; o tych, którzy sprzedają nowoczesne apartamenty w centrum największych miast i wybierają życie na prowincji, życie często trudne, z mniejszą ilością wygód i znacznie mniejszym dostępem do rozrywek, jakie proponuje nam współczesny świat. Wszystkie te osoby twierdzą jednak, że dzięki odważnym decyzjom o zmianie, ich życie stało się pełniejsze i szczęśliwsze. Tego typu decyzje często jednak poprzedzone są pewnymi przemyśleniami, stawianiem kolejnych kroków na ścieżce rozwoju wewnętrznego i budowaniem w sobie przekonania, iż tylko postępując w zgodzie ze sobą i wierząc w to, że wszechświat zawsze działa na naszą korzyść i wystarczy tylko w to uwierzyć, można osiągnąć stan prawdziwego szczęścia.

 

Książka „Życię Cię kocha" napisana przez znanych miłośnikom literatury poradnikowej i motywacyjnej autorów, Louise Hay i Roberta Holdena, może pomóc w zrozumieniu istoty świata i tego, że wszystko, co nas otacza, pozwala nam na budowanie swojego szczęścia. Po przeczytaniu tej książki można stać się w pełni świadomym tego, że cały wszechświat sprzyja spełnieniu naszych marzeń. Tych najbardziej prawdziwych, tych, które wypływają głęboko z naszego serca, a nie tych, które tworzymy w myślach, jako odpowiedź na standardy współczesnej kultury. Autorzy krok po kroku nie tylko udowadniają, że warto zaufać głosowi własnego serca, ale także pokazują, jak sprawić, by nasze życie się odmieniło, byśmy w końcu byli z niego naprawdę zadowoleni.

 

Książka „Życie Cię kocha" jest pozycją przeznaczona dla osób, które są gotowe odmienić swoje życie. Najchętniej poleciłabym ją każdemu, ale zdaję sobie sprawę z faktu, że po pozycje tego typu trzeba sięgnąć w odpowiednim momencie. Jeśli jednak jest się gotowym na przyjęcie do świadomości myśli o tym, że być może to nasz sposób postrzegania świata sprawia, iż nie potrafimy być szczęśliwi i wystarczy wykonanie kilku, w gruncie rzeczy prostych ćwiczeń, by to zmienić, ta pozycja będzie dla nas idealna.

 

Książka Louise Hay i Roberta Holdena została podzielona na siedem rozdziałów. Każdy z nich stanowi swego rodzaju rozmowę między autorami i jest poświęcony kolejnemu etapowi, jaki trzeba przejść, by stać się rzeczywiście szczęśliwym. Pod koniec każdego rozdziału autorzy polecają wykonanie pewnego ćwiczenia, które, choć z pozoru wydaje się dość proste, na początku może sprawiać wiele trudności. To jednak, jak twierdzą autorzy, ale też wiele innych autorytetów z dziedziny rozwoju osobistego, praktyka i tylko praktyka pozwala na to, by swoje życie zmienić na dobre. Przyznam, że wykonałam kilka z tych ćwiczeń. Na początku nie bardzo wierzyłam w ich efektywność, ale po tym, jak przyłożyłam się do praktyki, okazało się, że zmiany są całkiem widoczne. Dlatego mogę polecić tę książkę. Wiem, że może ona pomóc w odnalezieniu prawdziwego szczęścia i w zrozumieniu prawdziwej istoty świata...

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!