Okładka wydania

Warkocze Przewodnik Krok Po Kroku

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 5 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 3 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 6 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Warkocze Przewodnik Krok Po Kroku | Autor: Laura Kristine ArnesenWivel Marie Moesgaard

Wybierz opinię:

Ruda Recenzuje

Laura i Marie zaczęły swoją przygodę z warkoczami dwa lata temu. Wtedy to założyły na Instagramie konto, którego celem było przekazanie swoich pomysłów dziewczynom z całego świata. Ani przez chwilę nie spodziewały się takiego sukcesu- na dzień dzisiejszy ich profil śledzi około 140 tysięcy użytkowników.

 

Kiedy byłam mała, uwielbiałam warkocze. Moja mama często splatała mi włosy uważając, że to najlepsza fryzura dla każdej dziewczynki. Poza tym taka fryzura utrzymywała się na głowie dłużej, a włosy były mniej zagrożone losowymi przypadkami, których wśród małych dzieci nie brakuje. Z warkoczy zrezygnowałam wiele lat temu, jednak przewodnik Laury i Marie przeglądałam z wielka przyjemnością.

 

Przede wszystkim dziewczyny obalają mity i udowadniają, że na warkocze można sobie pozwolić w każdym wieku. W końcu kto zabroni splatać włosy nastolatkom? Według nich tego typu fryzury są niebanalne, a przy okazji pozwalają nam dobrze zagospodarować czas wolny, w tym także ten spędzony ze znajomymi. W książce znajdziemy przecież także trudniejsze sploty, w zrobieniu których niezbędna będzie pomoc przyjaciółki.

 

Poradnik został stworzony w przemyślany i wygodny dla korzystających sposób. Każdy typ splotu pokazano na zdjęciu, opatrzono go krótkim komentarzem dziewczyn oraz instrukcją wykonania. Bardzo podoba mi się również krótka „metryczka", zawierająca informacje na temat poziomu trudności, potrzebnych akcesoriów i czasu wykonania. W ten sposób łatwo można się zorientować, której fryzurze sprostamy i w jakim czasie.

 

Oprócz rozdziału poświęconego rodzajom splotów, Laura i Marie zaoferowały nam także instrukcje wykonania kilku ich ulubionych fryzur. Część z nich opatrzona została radami, które mają zapewnić dodatkową trwałość fryzurze. Okazuje się, że często fryzury wyglądające na skomplikowane i misterne, wcale nie muszą takie być.

 

Jak już wspomniałam książka jest bardzo przystępna i napisana lekkim językiem. Z prawdziwą przyjemnością się ją ogląda, a nawet wyobraża siebie w takiej fryzurze. Dziewczynki podzieliły się nie tylko wspaniałymi fryzurami ale także wieloma dobrymi radami. Bardzo polecam, zarówno starszym jak i młodszym, szczególnie zaś mamom, które chciałyby fantazyjnie i szybko uczesać swoje pociechy.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial