Okładka wydania

Psia Akademia

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 11 votes
Akcja: 100% - 9 votes
Wątki: 100% - 12 votes
Postacie: 100% - 4 votes
Styl: 100% - 11 votes
Klimat: 100% - 6 votes
Okładka: 100% - 8 votes
Polecam: 100% - 11 votes

Polecam:


Podziel się!

Psia Akademia | Autor: Katarzyna Bayer

Wybierz opinię:

Madzia

Książka ma na celu kształcić u dzieci prawidłowe postawy wobec psów, uwrażliwić na ich cierpienie. Nauka podstawowych zasad postępowania ze zwierzętami. Psy odgrywają szczególną rolę w życiu człowieka, dlatego nie powinniśmy działać na nich agresją tylko z opanowaniem, spokojem, wtedy zdobędziemy szacunek u psa i lepiej będzie nam się z nim pracowało, będziemy mieli jego posłuszeństwo, a także ogromną miłość.

 

W książce odnajdziemy ciekawe zabawy, które są szczegółowo opisane co należy robić i jak, znajdziemy także piękne zdjęcia różnych ras psów, oraz zdjęcia jak korzystać z dodatków jakie zostały umieszczone w zestawie, miło umilą nam chwile piękne piosenki, a także króciutkie charakterystyki na temat psów, oraz bardzo interesujące informacje na temat zachowania tych zwierząt w pigułce. Do książeczki załączona jest płyta z ścieżkami dźwiękowymi, które ułatwiają dobrą zabawę, oraz duża gra podłogowa, materiałowa kość wypełniona grochem, oraz cztery metalowe śledzie, które umożliwiają dobrą zabawę na podwórku.

 

,,Psia akademia" to bardzo interesująca książeczka dla dzieci, uczy kontaktu z psem, zawiera ciekawe informacje na temat konkretnych ras psów, dzięki czemu łatwiej wybrać odpowiedniego pupila dla siebie.

 

Ta pozycja umiliła mi przyjemnie czas, dowiedziałam się kilku interesujących ciekawostek o których sama nie wiedziałam, poznałam urocze piosenki, a także sama próbowałam odpowiedzieć sobie na pytania zawarte w książce. Sądzę, że każde dziecko powinno przeczytać tą pozycję, gdyż pomimo nauki będzie się przy niej świetnie bawił. Polecam

 

Sama pierwszy raz zabrałam się za pozycję dla dzieci i nie żałuje. Dzięki tej książeczce uświadomiłam sobie kilka spraw o których nigdy nie wiedziałam. Dlaczego zabrałam się akurat za nią? Kocham psy każdej rasy, bardzo się nimi interesuję. Każdy opisany czworonóg przypadł mi do serca, gdybym mogła przygarnęłabym wszystkie opisane w książce pieski. Powieść ma piękną twardą okładkę ze zdjęciami czworonogów co jest jej atutem. Na pewno zabiorę książkę ze sobą do mojej kuzynki i razem będziemy się bawić w przeróżne zabawy jakie oferuje nam ,,Psia akademia", miło umilą nam czas piosenki śpiewane przez Katarzynę Bayer, a także nauczą kilku ciekawych rzeczy na temat psów i jak najlepiej się nimi zająć. Polecam gorąco.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial