Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Landlord

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Marcin Matuszewski
 • Tytuł Oryginału: Landlord Jak Osiągnąć Wolność Finansową, Inwestując W Nieruchomości
 • Gatunek: PoradnikiPsychologiaBiznes
 • Język Oryginału: Polski
 • Liczba Stron: 96
 • Rok Wydania: 2014
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 140 x 208 mm
 • ISBN: 9788324693429
 • Wydawca: Helion
 • Oprawa: Twarda
 • Miejsce Wydania: Gliwice
 • Ocena:

  5/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Landlord | Autor: Marcin Matuszewski

Wybierz opinię:

Uleczkaa38

Dom, budynek, nieruchomość - od wieków to właśnie te pojęcia kojarzyły się z bogactwem, zyskiem, poczuciem finansowego bezpieczeństwa i stabilizacji. Ten, kto miał, ma i będzie miał na własność nieruchomość w postaci budynku, ten nigdy nie będzie skazany na tułaczkę, biedę, niepewność jutra..Jednak posiadanie nieruchomości w postaci domu, to nie tylko element i jeden ze składników życia człowieka, ale także pomysł na owe życie i na pomnażanie przez to swoich pieniędzy. Osobę, która zawodowo zajmuje się nabywaniem, dzierżawieniem, wynajmowaniem i sprzedażą domów, nazywamy z ang. Landlordem..I właśnie zawodowi landlorda, czyli osoby inwestującej swój majątek w rynek nieruchomości, poświęcona jest książka autorstwa Marcina Matuszewskiego pt. "Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości".

 

Książka Marcina Matuszewskiego to swoisty poradnik dla wszystkich tych, którzy chcieliby zainwestować swoje pieniądze w nieruchomości. Na przykładzie własnych doświadczeń i doświadczeń kolegów z branży, autor dzieli się wskazówkami, radami i pomocą w tym, jak stać się skutecznym i dobrym swoich fachu, landlordem. Znajdziemy tu historię jego przygody z rynkiem nieruchomości, opisy błędów i pomyłek, a także kluczowych decyzji, którym zawdzięcza swój sukces. Ponadto znajdziemy tu także szereg praktycznych porad, odnoszących się do takich kwestii jak wybór nieruchomości, negocjacje z właścicielem, sposoby sporządzania umowy i poszukiwanie odpowiedniego najemcy..Wreszcie książka ta zawiera obraz i główne zasady działania i funkcjonowania landlorda, które są niezbędne do tego, by ten mógł osiągnąć sukces i stabilizację finansową..

 

Lektura tej pracy to nie tylko interesujące doświadczenie o charakterze naukowo-poznawczym, ale także doskonała rozrywka. Rozrywka wynikająca z tego oto faktu, iż śledzimy tutaj, bynajmniej w pierwszej części, historię człowieka który zaryzykował, postawił wszystko na jedną kartę i po wielu trudach i przeszkodach, wyszedł z owej batalii, zwycięsko. Myślę, że bardzo dużym plusem tej publikacji jest właśnie ten fakt, iż stoi za nią człowiek, który nie tylko sam stał się landlordem, ale także przeszedł wszystkie poszczególne etapy stawania się nim, na własnej skórze. Dzięki temu książka ta jest właśnie dla takich zwykłych ludzi jak Ja, jak Ty, jak każdy Nas..

 

Na uwagę zasługuje niezwykle bogata i ujęta w wyczerpującej formie zawartość merytoryczna tej publikacji. Znajdziemy tutaj naprawdę wszystko, co każdy landlord wiedzieć powinien. I tak oto dowiemy się jak poruszać się na rynku ogłoszeń nieruchomości, jakie budynki powinny przyciągać Naszą uwagę, jak negocjować z ich sprzedawcami. Kolejnym krokiem i kolejnymi niezbędnymi informacjami są zawarte tutaj wskazówki na temat wyposażenia zakupionych mieszkań, weryfikacji potencjalnych najemców czy też sporządzania umowy najmu. I wreszcie znajdziemy tu cały szereg porad na temat tego, jak inwestować zdobyte pieniądze, jak pomnażać ów majątek, jak radzić sobie z bankami i jak umiejętnie korzystać z ich szerokich ofert. Na koniec zawarto tutaj słów kilka o samej idei "bycia" landlordem, co wywarło na Mnie naprawdę wielkie wrażenie. Doskonałym uzupełnieniem tych wszystkich informacji jest zawarty tutaj słowniczek, wyjaśniający cały szereg trudnych pojęć i znaczeń.

 

Książka ta została napisana bardzo prostym i przystępnym językiem, trafiającym idealnie do każdego czytelnika, nawet takiego który do tej pory nie miał nic wspólnego z rynkiem nieruchomości. Myślę że to bardzo ważne, iż książka ta ma właśnie taki charakter, nie zaś trudnego w odbiorze działa stricte naukowego, przeznaczonego dla wąskiego grona studentów czy też zawodowych sprzedawców nieruchomości. To książka dla każdego, kto szuka dobrego pomysłu na inwestycje, zarobek, zawód i dostatnie życie..

 

"Landlord. Jak osiągnąć wolność finansową, inwestując w nieruchomości" to lektura licząca zaledwie 89 stron, co także wydaje się być wielkim atutem tej publikacji. Dzięki temu właśnie możemy poświęcić jej kilkanaście, kilkadziesiąt minut dziennie, a i tak w bardzo krótkim czasie dowiemy się na temat inwestowania w nieruchomości wszystkiego, co wiedzieć powinniśmy. Marcin Matuszewski pisze tutaj o swoich doświadczeniach i poradach w bardzo konkretny, rzeczowy i prosty sposób. Nie skupia się na niepotrzebnych kwestiach, nie wdaje w teoretyczne rozważania czy też długie, naukowe dygresje. Tutaj są same fakty tylko i wyłącznie, podane prosto "na tacy". I tak właśnie być powinno:)!

 

Książka Marcina Matuszewskiego to świetna propozycja dla tych, którzy szukają czegoś nowego w swoim życiu, jakiejś wskazówki, porady na temat tego, jaką nową drogę zawodową obrać i w co zainwestować swoje zaskórniaki. I przyznam szczerze, że po lekturze tej książki trudno jest nie popaść w hura optymizm, każący zostawić za sobą wszystko to co było, i rozpocząć nowe życie.., życie landlorda:). Ale to już tylko i wyłącznie należą się komplementy i uznania pod adresem autora, iż dotarł i przekonał swych czytelników do takich racji i wniosków. Polecam i życzę powodzenia w zawodzie landlorda:)!

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial