Zdrajca

Autor: Diana Palmer

Okładka wydania

Zdrajca


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Thalita

"Zdrajca" to kolejna opowieść Diany Palmer o byłych lub obecnych najemnikach ratujących z opresji damy swojego serca.

 

Tym razem poznajemy Casha Griera, byłego najemnika działającego dla rządu Stanów Zjednoczonych w krajach Trzeciego Świata, pełniącego obecnie funkcję komendanta policji w prowincjonalnym miasteczku Jackobsville. Pewnego dnia poznaje on aktorkę i modelkę Tippy Moore, która kręci film w jego okolicy. Między nimi nawiązuje się uczucie, jednak ze względu na bolesne przeżycia z przeszłości żadne z nich nie ma ochoty na stały związek. Mimo to kolejne burzliwe wydarzenia którym muszą wspólnie stawić czoło sprawiają, że ich losy łączą się ze sobą na zawsze.

 

Nie czytałam innych książek w których pojawiali się Cash Grier i Tippy Moor, dlatego też ich perypetie wydawały mi się jakby wyrwane z kontekstu. Nie do końca chociażby zrozumiałam w jakich okolicznościach poznali się główni bohaterowie i jak rozwijała się ich znajomość. Książka zaczyna się bowiem od telefonu Tippy zapraszającej Casha do siebie na Boże Narodzenie, można więc wnioskować że ich relacje były już zacieśnione. Ponadto mieli już wspólnych znajomych i wspólne wspomnienia. Niemniej historia opisana w "Zdrajcy" bardzo wciąga. Mamy bowiem kobietę z przeszłością i mężczyznę po przejściach, pochodzących z zupełnie innych światów (show-biznes i policja), którzy na gruzach swych dawnych żyć próbują budować nowe, tym razem wspólne. Mamy też wątek kryminalny, początkowo ponownie plątający losy bohaterów, później jednak zbliżający ich ku sobie. Nie jest on co prawda zbyt wytrawny - praktycznie od razu dowiadujemy się kto dokonuje przestępstw, no ale przecież książka nie jest kryminałem lecz romansem - jednak nadaje dynamiki całej akcji. Jak można się domyśleć powieść kończy się happy endem, Cash i Tippy pobierają się, zostają rodzicami maleńkiej Triss oraz godzą z bliskimi, którzy wcześniej ich skrzywdzili.

 

Książkę polecam wszystkim wielbicielom romansów, szczególnie zaś tym którzy wcześniej zetknęli się już z powieściami Diany Palmer i znają inne jej historie z udziałem bohaterów "Zdrajcy".

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!