Niewierność

Autor: Charles Dubow

Okładka wydania

Niewierność


Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Wybierz opinię:

Natalia

Kwestię relacji damsko-męskich poruszano nie jeden nie dwa razy. Wielu w takich pozycjach szuka ucieczki od swojego może nie do końca udanego życia uczuciowego. Inni z kolei czytają je, aby dowartościować się. Jednak książka ma w sobie jedną istotną rzecz, uczy tego jak należy dbać i pielęgnować o uczucia. Nawet w tych najlepszych związkach trzeba pracować nad relacją. Nic nie przychodzi prosto, nic nie ma za darmo. I nic nie jest dane stałe.

 

Harry i Madelaine Winslow, to kochające się małżeństwo. Każde z nich jest w stanie oddać życie za drugie. On jest popularnym pisarzem, Ona poświęciła się najbliższym. Oboje realizują swoje marzenia. Można powiedzieć „szczęściarze". Jednak w ich życie wkracza młodziutka Clarie, która ulega czarowi rodziny Winslowów. Niestety, ma to zgubny wpływ na dotychczasową egzystencję małżonków.

 

Oglądamy świat zarówno oczami kobiet, jak i mężczyzn. Ich temperamenty, bezwzględność powodują, że pozycja staje się pasjonująca. Widzimy jak przypadkowe spotkanie może wywołać lawinę wydarzeń. Dostrzegamy jak wielu nie docenia tego co ma, gotowi są postawić wszystko na jedną kartę. Potrafią zaryzykować i przekreślić dotychczasowe życie.

 

Język powieści cechuje się soczystością i wyrazistością. Autor nie boi się poruszać kwestii intymnych. Wszystkie opisy zawarte w książce zostały przemyślane. Chociaż pojawia się wiele scen erotycznych nie ma w nich wulgarności. Więcej w nich strachu, potrzeby bliskości i akceptacji niż wyuzdania. Zaletą opowieści są postaci. Pieczołowicie dopracowane. Posiadają wady i zalety zwykłych ludzi. Mają swoje troski i radości. Kochają i chcą być kochani. Cieszymy się razem z nimi, ale zdarza się uronić łzę.

 

Niesamowite zakończenie. Sięgając po książkę myślałam, że będzie to typowy romans okraszony seksem. Oj, pisarz nieźle mnie zaskoczył, koniec był zdumiewający. O mało mi serce nie pękło. Oczywiście, było to możliwe dzięki stworzeniu świetnej historii, genialnych postaci i intrygującej akcji. Chciałoby się więcej. Mnie osobiście brakuje takich książek (chociaż może słabo szukam), bo albo trafiają się typowe romansidła albo wulgarne pozycje. A ważne, aby wszystko było wypośrodkowane. Polecam i szukam dalej podobnych historii.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!