Okładka wydania

Jak Uszczęśliwić Psa

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje

 • Autor: Cesar Millan
 • Tytuł Oryginału: Short Guide To A Happy Dog. 98 Essential Tips And Techniques
 • Gatunek: Poradniki
 • Język Oryginału: Angielski
 • Przekład: Maciej Lorenc
 • Liczba Stron: 224
 • Rok Wydania: 2014
 • Numer Wydania: I
 • Wymiary: 148 x 210 mm
 • ISBN: 9788363965433
 • Wydawca: Illuminatio
 • Oprawa: Miękka
 • Miejsce Wydania: Warszawa
 • Ocena:

  4/6


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 2 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 2 votes
Okładka: 100% - 2 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Jak Uszczęśliwić Psa | Autor: Cesar Millan

Wybierz opinię:

JoannaKa

Każdy miłośnik psa, posiadający w domu przynajmniej jednego czworonoga, na pewno spotkał się z co najmniej jednym dużym problemem związanym ze swoim zwierzakiem. I na pewno zdecydowana większość tych ludzi nie przejdzie obojętnie obok nazwiska autora książki. Tak, to jest ten zaklinacz psów. Pan szczycący się znajomością psiej psychologii, czarodziej potrafiący zidentyfikować przyczynę każdego problemu i pomagający rozwikłać nawet najbardziej ukryte tajemnice psich przyjaciół.

 

Osoby, które obejrzały chociaż jeden odcinek programu z cyklu Zaklinacz psów, powinni wiedzieć, czego spodziewać się od tego poradnika. Autor skondensował w niej wszystkie rady, które przekazywał w licznych odcinkach programu telewizyjnego. Uczy od podstaw, jak mamy postępować wobec zwierzaków, jak im pomóc i jak zacząć od nich wymagać dobrego zachowania.

 

Według Millana, wszystko zaczyna się od wymagań, dyscypliny i posłuszeństwa. Niejednokrotnie, bez grożenia, wypomina ludziom ich błędy, jakie popełniają wobec psów. Wiele razy złapie czytelnika na gorącym uczynku. To co dla nas jest naturalne, psy odbierają w inny sposób. To my im nadajemy ludzkie cechy i przez to uczymy złych zachowań.

 

Jak uszczęśliwi psa jest poradnikiem napisanym w sposób przemyślany, grupujący wszystkie niezbędne informacje. Millan stopniowo przechodzi od podstaw, aż do konkretnych przykładów. Całość jest tak skonstruowana, by można było szybko sięgnąć do części, która nas najbardziej interesuje. Autor stosuje liczne powtórzenia, zatem raczej nie straci się zbyt wiele informacji po drodze. Choć warto przeczytać książki od pierwszej do ostatniej strony, a nie wybiórczo. Poradnik tym samym odwróci nasze myślenie o psach na drugą stronę.

 

Nowa publikacja National Geographic to poradnik napisany w sposób niezwykle przystępny. Czyta się go szybko. Okraszony jest licznymi zdjęciami i grafikami, idealnymi dla każdego psiarza. Autor przeprowadza nas przez psi stan umysłu, ukazuje naturalne psie prawa, przekazuje dziewięć zasad równoważenia psa oraz spisuje techniki, które pomogą nam w eliminacji takich problemów jak częste uciekanie, ciągłe skomlenie i szczekanie, agresja czy strach przed głośnymi dźwiękami. Na kartach książki radzi także, jak dobrać odpowiedniego dla siebie psa, jak dokonać dobrego wyboru, by zarówno jedna jak i druga strona była przeszczęśliwa. Wskaże także w jaki sposób postępować z psem, gdy przychodzi czas na drastyczną zmianę, taką jak przeprowadzka, rozwód czy narodziny dziecka.

 

Jak uszczęśliwić psa to także rarytas dla fanów programów Cesara Millana, którzy namiętnie oglądają każdy odcinek. W książce znajdzie się bowiem miejsce także dla przypomnienia kilku przypadków z serialu. Sam autor postawił z tej publikacji na szczerość, dlatego w pewnym stopniu jest to także intymna spowiedź. Przekazuje w niej bowiem, w jak wielkim stopniu psy odmieniły jego życie i jak wiele im zawdzięcza.

 

Jak uszczęśliwić psa to z całą pewnością książka obowiązkowa dla posiadacza psa. Ale także dla tych, którzy marzą o nim, a mają trochę obaw związanych z wychowaniem zwierzaka.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
 • Zobacz Mini Tutorial