Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Okładka wydania

Scenariusz Z Życia

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 1 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

Scenariusz Z Życia | Autor: Anna M. Brengos

Wybierz opinię:

Joasia J

W życiu każdego człowieka liczą się prawdziwe pasje i marzenia. Te potrafią go wznosić na życiowe wyżyny, pozwalają na podniebny lot, dzięki niewidocznym skrzydłom, które marzenia trwale mocują w naszym ciele. Tak, marzenia wnoszą w życia człowieka ten niezawodny pierwiastek szczęścia i spełnienia, dając tym samym niezbitą pewność, że nie żyjemy jedynie z dnia na dzień, nie wykorzystując w pełni uroków życia, ale wręcz przeciwnie, czerpiemy z niego kwintesencję radości i samorealizacji.

 

Marzenia, wręcz powszechnie panującej opinii, nie są wcale zarezerwowane dla ludzi młodych, nastolatków żądnych przygód i nowych wrażeń, którzy mają w sobie wystarczająco siły i determinacji niezbędnej do realizacji celów pozornie niemożliwych. Nie, to tylko utarty schemat, który z dnia na dzień, wraz z rozwojem cywilizacji, staje się jedynie przeżytkiem. Bo czy pełna pasji emerytka, w pełni zaangażowana dotychczas w życie rodzinne, nie może wyrwać się z ograniczających ramion rutyny i zacząć żyć pod dyktando głodnego nowych wrażeń serca?

 

"Scenariusz z życia" to historia, zdradzonej przez męża, pięćdziesięcioletniej Marty, która wbrew dotychczasowej, biernej postawie, godnie przyjmuje swoje upokorzenie i w pełnej zgodzie z samą sobą, przepełniona nieznaną dotąd energią, rozpoczyna nowe, znacznie ciekawsze życie, bez marudnego partnera u boku.

 

Kobieta, żyjąc dotychczas pod rodzinnym kloszem, zawsze pomocna, zawsze niezawodna, a przy tym ani trochę niedoceniana przez najbliższych, postanawia przejąć ster własnego życia, który wiele lat temu oddała apodyktycznemu mężowi, i zacząć w końcu walczyć o własne pasje i marzenia. Marta, mimo że zdradzona, w żadnym wypadku nie jest porzuconą ofiarą, która nie potrafi pogodzić się z niesprawiedliwym losem. Wręcz przeciwnie. Jej postawa jest godna naśladowania. Kobieta, z uśmiechem na twarzy przyjmuje do serca bolesną prawdą, która staje się jedynie motorem do wielkich zmian w jej życiu. Zmian, które obwicie zaowocują w jej własnym ogrodzie marzeń i pasji.

 

„Scenariusz z życia" to powieść przepełniona radością i optymizmem, gdzie pojawiające się niespodziewanie na horyzoncie problemy, w żadnym wypadku nie urastają rozmiarem do prawdziwych tragedii, ale stają się jedynie ogniwem do kolejnych, czasem niezbędnych zmian w naszym życiu, których sami,z własnej woli, nigdy byśmy się nie podjęli. Główna bohaterka książki winna stać się doskonałym przykładem dla każdej kobiety, bowiem Marta, nie zważając na swój wiek i doświadczenie, otwarta jest na nadchodzące zmiany, odważnie wierzy w swoje możliwości, mimo, iż zdrada męża powinna przysporzyć jej całej palety kompleksów, które sprawnie przecież zawsze ograniczają i hamują realizację nawet najmniejszych marzeń.

 

Powieść napisana jest lekkim, zabarwionym nieco ironią, językiem, przepełnionym specyficznym humorem głównej bohaterki, który od razu przypada do gustu czytelnika. Nie sposób przy tej książce się nudzić, bowiem szalone i oryginalne pomysły głównej bohaterki oraz jej niesłabnący optymizm i pasja, są gwarantem doskonałej zabawy i rozrywki, idealnej wprost na letni, wakacyjny wieczór.

 

Szczerze polecam książkę, przede wszystkim, każdej kobiecie, bez względu na wiek i upodobania literackie. „Scenariusz z życia" bowiem w każdą z nas przeleje dużą porcję radości, ogrom życiowej energii oraz przede wszystkim niezbitej wiary w rzeczy pozornie niemożliwe. Kto wie, czy może po lekturze tego tytułu i Ty nie będziesz chciała dokonać pewnych odważnych zmian w swoim życiu, których wcześniej nie miałaś odwagi się podjąć?

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial