Okładka wydania

Wampir Do Wynajęcia Tom 6 Intrygi Wampirów

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 4 votes
Akcja: 100% - 2 votes
Wątki: 100% - 2 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 4 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 5 votes
Polecam: 100% - 2 votes

Polecam:


Podziel się!

Wampir Do Wynajęcia Tom 6 Intrygi Wampirów | Autor: J.R. Rain

Wybierz opinię:

Medium

Wampiry, wampiry wszędzie. Niby temat już na wyczerpaniu, no bo kto z nas wchodząc do jakiejkolwiek księgarni nie widzi ogromnej ilość książek o wampirach, które aż proszą się o przeczytania, albo spalenie(tu pieję do wszelkich wampirzych romansideł, które są tak męczące i nieciekawe-wykluczając „Bractwo Czarnego Sztyletu" to nie znudzi mi się nigdy). Mówiąc dalej o książkach o wampirach, jak dla mnie stają się już całkowicie niepodatne do czytania. Czasami mam ochotę wykrzyczeć: ludzie weźcie się przenieście na tematy inne np. mitologiczne(jak ja bym chciała więcej poczytać o mitologii celtyckiej). Niemniej jednak dzisiaj chciałam Wam przedstawić, może nie górnolotną pozycję, ale w miarę ciekawą do poczytania.

 

„Intrygi wampirów" to książka dość ciekawa. Opowiada o Samanthcie Moon, która jeszcze niedawno była w pełni tego słowa znaczeniem, miała(chociaż lepiej byłoby powiedzieć: ma) dwójkę dzieci, w wieku wielkiej ciekawości, czyli co by to nie było i tak chcemy wiedzieć wszystko. No cóż wszystko ładnie pięknie, ale do czasu. Do czasu, w którym nasza normalna kobieta zostaje zaatakowana przez wampira, a co za tym idzie sama stała się wampirem. I żebyście nie krzyczeli, że sypie Wam spoilerami jak z rękawa. Te newsy działy się w poprzednich częściach książki. Bo gdybyście nie wiedzieli „Intrygi Wampirów" są jedną z części serii znanej nam pod nazwą Wampir do wynajęcia-jak dla mnie dość dwuznaczna nazwa serii, ale takie nazwy właśnie mi się podobają. W tej części książki Samantha zajmować się będzie podejrzaną śmiercią znanego boksera. Dodatkowo przyjdzie jej się zmierzyć z nadnaturalnym problemem w rodzinie i w kręgu przyjaciół(skupiając się na jednym z nich).

 

Dziwnie się czułam czytając te książkę, może, dlatego iż nie znam poprzednich części serii. Co nie przeszkodziło mi w szybkim połapaniu się w historii. Być może gdybym przeczytała wcześniejsze części hejtowałabym J.R. Ward za to, że cały czas powtarza pewne szczegóły. No cóż, jednak nie przeczytałam wcześniejszych części i te przypominacze były mi bardzo pomocne, pozwoliły mi się połapać w całej historii. No cóż, gdy nie hejtuje się jednego, to hejtuje się drugie. I tutaj jest to długość tejże książki. Marne 260 stron pisane chyba czcionką w rozmiarze 14(albo i 16). Co po szybkich przeliczeniach daje nam jakieś dwie góra trzy godziny czytania. Nie zdążyłam wypić nawet całej herbaty podczas pochłaniania tej książki.

 

Tak, pochłaniałam ją. Intrygi są bardzo przyjemną lekturą na jesienny wieczór. Bez zbędnych biadoleń bohaterów, ze zwartą akcją. Dodatkiem jest to, że nie jest przewidywalna. No, bo zakończenia z takim mordercą nie spodziewałabym się nigdy. Jednak motyw ze zmianą w ptaka i wchodzenie do głowy przyjaciela(i to jeszcze podczas takich czynności) to była dla mnie lekka przesada. Cokolwiek by nie było, książka odebrana przeze mnie pozytywnie. W sam raz na nudny wieczór lub niedługą podróż.

 

Czy polecam „Intrygi wampirów"? Nie jestem pewna. Czy myślę, że spodoba się niektórym z Was? Oczywiście. Mimo kilku niedociągnięć i przesadzeń, książka jest fajna, naszpikowana emocjami(mowa tu o motywie „CHCĘ ZNALEŹĆ MORDERCĘ Z LUNĄ"), dodatkowo jest na tyle krótka, że ciężko się nią będzie znudzić. A jak już się ją skończy i zamknie, to na okładce można po wlepiać ślepia w bardzo ciekawego pana, to nic, że nie wydać jego twarzy, mi wystarczył sam jego tatuaż i mięśnie.

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial