Okładka wydania

One Direction. Zero Granic

Kup Taniej - Promocja

Dodatkowe informacje


Oceń Publikację:

Książki

Fabuła: 100% - 2 votes
Akcja: 100% - 1 votes
Wątki: 100% - 1 votes
Postacie: 100% - 1 votes
Styl: 100% - 1 votes
Klimat: 100% - 1 votes
Okładka: 100% - 1 votes
Polecam: 100% - 1 votes

Polecam:


Podziel się!

One Direction. Zero Granic | Autor: Mick O'Shea

Wybierz opinię:

Sophie Carmen

Wyobraź sobie, jakby to było być gwiazdą? Jak myślisz?

 

Jedno marzenie. Jeden zespół. Jeden kierunek. Już wiesz o kim mowa, Drogi Czytelniku? Tak dokładnie. One Direction. Najsławniejszy boysband XXI wieku! Głośno o nich od 3 lat, a to wszystko za sprawą X-Factora, gdzie zajęli trzecie miejsce. Odtąd świat zna ich jako "ci co przegrali, ale są na szczytach list przebojów". Przynajmniej większość. Anielskie głosy, a do tego ładne buźki. Czego chcieć więcej?

 

One Direction jest uważane za Beatlesów tego roku. Niektórzy uważają także, że są oni jak Justin Bieber. Wielu ludzi uważa ich, za tych 'głupich pedałków nie umiejących śpiewać'. Ale każdy ma swoje zdanie. Jakim sposobem zajęli 3 miejsce, a są tak wysoko w różnych rankingach?! Jakim sposobem są o nich cztery książki, a nawet pięć?! Pięć Tak tyle jest ich w zespole. Niall, Liam, Louis, Zayn i Harry. 1D to zespół brytyjsko-irlandzki. Uważa się że jest to zespół którego słuchają tylko małe dziewczyny. Zespół słodki, z ładnymi twarzyczkami. Jednak niekoniecznie tak jest. Ich muzyka jest tworzona z myślą o dziewczętach młodych, jak i starszych. Nie wykluczajmy chłopaków.

 

Zero granic, to książka stworzona z myślą o fanach One Direction. Jest tu pełno zdjęć chłopaków. Możemy się wiele o nich dowiedzieć. Jest to naprawdę fajny dodatek dopełniający.

 

1D wciągnęło i mnie w swój świat. Chociaż na początku, zespół niesamowicie mnie denerwował. One Direction tu, tam i siam. To było STRASZNE. Jednak się do nich przekonałam, i to nawet bardzo. Plakaty, płyty i biografie. Chociaż jeśli mowa o książkach to nie mam ich nie wiadomo jak dużo. Plakaty to rzecz normalna w moim pokoju. Połowo należy do "Zmierzchu", a reszta właśnie należy do One Direction. I żeby nie było, i ja wciągnęłam kilka osób, w fangirlowanie. Moje cztery przyjaciółki, wraz ze mną znajdują się w fandomieDirectioners. Fandom jest wspaniały. Każdy się tu 'kocha', szanuje i wspiera. Jednak nie raz pojawi się jakaś spina między innymi.

 

Książka nie wyszła nie wiadomo jak dawno, ale nie wczoraj. Szczerze, raz o niej gdzieś tam słyszałam. Ale nawet się nie przyjrzałam. Były to dosłownie trzy sekundy. Jednak, gdy po powrocie z nad morza, czekał na mnie taki o to prezent, byłam niesamowicie zadowolona. Książka nie rzecz jasna od wydawnictwa, tylko od znajomej. Gdy wzięłam ją do ręki, zaczęłam przyglądać się stroną, fotografią, czytać cytaty, których było od groma. Zaczęłam ją czytać już ok. dwa dni po jej dostaniu. Na początku poznajemy chłopaków, itp. itd. Błąd znalazłam nie jednej. Głupie było to, że cytaty które były powiększone i no nie wiem... wyodrębnione, znajdowały się później w tekście. Doczekałam się także kilka ciekawych faktów, o których nic nie wiedziałam. Jak i rzeczy prawdziwe, to i także kilka fałszywek. Strasznie wkurzające.

 

W środku książki jest bardzo ładna oprawa graficzna, chociaż niektóre zdjęcia były tak okropne, że aż głowa mała. Zero granic jest w środku bardzo kolorowa, i pomysłowo ozdobiona. Minus jest taki, że książka i przynudzała, i była ciekawa. Przynajmniej mi się dłużyła. Zawiera ona w sobie ok. 126 stron, a czyta się ją jakby było ich 2 000! Jak najbardziej zachęcam do czytania książki, ale radzę się przygotować.

 

"Zdecydowanie zostaniemy razem. To nie koniec One Direction - Zayn"

 

Komentarze

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial