Castle Of Heroes

Opis:

castle-of-heroes-1

 

Malouda

 

Castle of Heroes to darmowa gra przeglądarkową łącząca cechy RPG i strategii czasu rzeczywistego. Tytuł należy do szerokiej i jakże grywalnej grupy gier MMORPG.

 

castle-of-heroes-2

 

Aby móc rozpocząć przygodę wystarczy połączenie internetowe oraz uruchomiona przeglądarka i zainstalowany dodatek flash. Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe są one przystępne dla większości użytkowników PC.
Aby zagrać nie potrzebujesz ściągać klienta gry. Gra jest dostępna z poziomu przeglądarki i co najważniejsze jest darmowa.
Co ciekawe, produkt Snail Company nawiązuje do popularnej serii Heroes of Might and Magic. Można by powiedzieć, że jest wersją internetową tej kultowej dla wielu gry.

 

castle-of-heroes-3

 

Na samym początku rozgrywki wybieramy rasę. Do wyboru są 4 nacje: Orki, Elfy, Ludzie oraz Nieumarli. Rasy różnią się praktycznie wszystkim: wyglądem twierdz, budynków, jednostkami, zaklęciami i bohaterami.
Interfejs jest przejrzysty i zrozumiały. Gra jest wydana całkowicie w polskiej wersji językowej.
Nawet mimo to, po rozpoczęciu gry możemy skorzystać z krótkiego tutorialu dzięki, któremu początkujący gracze będą wiedzieli „czym to się je".
Podstawowe surowce to: drewno, ruda, kryształ, siarka i złoto, które inwestujemy we własny rozwój.
Podobnie jak w „Heroesach" walki toczymy prowadząc bohatera na czele swoich armii.

 

castle-of-heroes-4

 

Wykładnikiem naszej siły jest sława, którą zdobywamy poprzez rozbudowę miasta, szkolenie jednostek, pokonywanie potworów, zdobywanie artefaktów i wiele innych rzeczy.
Ważnym aspektem gry jest wykonywanie misji, które pochłaniają na początku większość czasu gry.
W dalszej perspektywie będziemy także walczyć z innymi graczami, podbijając zamki – nie tylko zarządzane przez NPC'ów.
Gra zapewnia wiele godzin rozgrywki dziennie i jest dosyć wciągająca.

 

castle-of-heroes-5

 

Szata graficzna mile zaskoczy wielu amatorów gry via przeglądarkę.Grafika wyróżnia spośród surowych gier przeglądarkowych. Jest na tyle dopracowana, że nie dziwi sam fakt, że przypomina tą z „Heroesów" ale można odnieść wrażenie, że gramy w grę, którą przed chwilą kupiliśmy na krążku CD w sklepie. Jest też druga strona medalu – gra nierzadko zwalnia na starszych komputerach.

 

castle-of-heroes-6 

 

Castle of Heroes zapewnia przede wszystkim rywalizację pomiędzy graczami ale daje także możliwość współpracy. Mamy opcję założenia gildii i współgrę w jej ramach, a co się z tym wiąże nawiązanie nowych znajomości, tak byśmy cieszyli się czasem spędzonym w grze jeszcze bardziej.

 

castle-of-heroes-7 

 

Sama gra należy do tych gdzie potrzeba czasu (rozbudowa zamku, szkolenie jednostek) i niekoniecznie podzielnej uwagi.
Podsumowując, CoH jest młodą i innowacyjną, acz perspektywiczną grą, która dzięki solidnemu teamowi cały czas się rozwija, a wskutek tego przyciąga coraz więcej graczy.

 

Podziel się!

Okładka gry:

Castle Of Heroes

Dodatkowe informacje:

  • Producent: Snail Game
  • Gatunek: MMORPG
  • Ocena: -
  • Plusy: - przejrzysty interfejs - bardzo ładna grafika, animacje, - grywalność - polska wersja językowa - niewysokie
  • Minusy: - Kilka elementów dziwnie przetłumaczonych - Niedopracowany tutorial - Bonusowe przedmioty dostępne za pieniądze
  • Wymagania Minimalne: Procesor: Procesor Pentium IV 2.0 Ghz, lub szybszy Karta Graficzna: Minimalnie 64MB pamięci Pamięć RAM: 512 MB Pamięci Ram System operacyjny: Windows XP/ Vista (SP2)/ Windows 7 Sterowniki/Programy: - Flash Player 9.0 - Przeglądarka internetowa (np. Internet Explorer, Firefox itd.) Połączenie internetowe: - minimalnie 56K łącze modemowe, najlepsze połączenie szerokopasmowe. - Otwarty port 5050

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto