Castle Of Heroes

Opis:

castle-of-heroes-1

 

Malouda

 

Castle of Heroes to darmowa gra przeglądarkową łącząca cechy RPG i strategii czasu rzeczywistego. Tytuł należy do szerokiej i jakże grywalnej grupy gier MMORPG.

 

castle-of-heroes-2

 

Aby móc rozpocząć przygodę wystarczy połączenie internetowe oraz uruchomiona przeglądarka i zainstalowany dodatek flash. Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe są one przystępne dla większości użytkowników PC.
Aby zagrać nie potrzebujesz ściągać klienta gry. Gra jest dostępna z poziomu przeglądarki i co najważniejsze jest darmowa.
Co ciekawe, produkt Snail Company nawiązuje do popularnej serii Heroes of Might and Magic. Można by powiedzieć, że jest wersją internetową tej kultowej dla wielu gry.

 

castle-of-heroes-3

 

Na samym początku rozgrywki wybieramy rasę. Do wyboru są 4 nacje: Orki, Elfy, Ludzie oraz Nieumarli. Rasy różnią się praktycznie wszystkim: wyglądem twierdz, budynków, jednostkami, zaklęciami i bohaterami.
Interfejs jest przejrzysty i zrozumiały. Gra jest wydana całkowicie w polskiej wersji językowej.
Nawet mimo to, po rozpoczęciu gry możemy skorzystać z krótkiego tutorialu dzięki, któremu początkujący gracze będą wiedzieli „czym to się je".
Podstawowe surowce to: drewno, ruda, kryształ, siarka i złoto, które inwestujemy we własny rozwój.
Podobnie jak w „Heroesach" walki toczymy prowadząc bohatera na czele swoich armii.

 

castle-of-heroes-4

 

Wykładnikiem naszej siły jest sława, którą zdobywamy poprzez rozbudowę miasta, szkolenie jednostek, pokonywanie potworów, zdobywanie artefaktów i wiele innych rzeczy.
Ważnym aspektem gry jest wykonywanie misji, które pochłaniają na początku większość czasu gry.
W dalszej perspektywie będziemy także walczyć z innymi graczami, podbijając zamki – nie tylko zarządzane przez NPC'ów.
Gra zapewnia wiele godzin rozgrywki dziennie i jest dosyć wciągająca.

 

castle-of-heroes-5

 

Szata graficzna mile zaskoczy wielu amatorów gry via przeglądarkę.Grafika wyróżnia spośród surowych gier przeglądarkowych. Jest na tyle dopracowana, że nie dziwi sam fakt, że przypomina tą z „Heroesów" ale można odnieść wrażenie, że gramy w grę, którą przed chwilą kupiliśmy na krążku CD w sklepie. Jest też druga strona medalu – gra nierzadko zwalnia na starszych komputerach.

 

castle-of-heroes-6 

 

Castle of Heroes zapewnia przede wszystkim rywalizację pomiędzy graczami ale daje także możliwość współpracy. Mamy opcję założenia gildii i współgrę w jej ramach, a co się z tym wiąże nawiązanie nowych znajomości, tak byśmy cieszyli się czasem spędzonym w grze jeszcze bardziej.

 

castle-of-heroes-7 

 

Sama gra należy do tych gdzie potrzeba czasu (rozbudowa zamku, szkolenie jednostek) i niekoniecznie podzielnej uwagi.
Podsumowując, CoH jest młodą i innowacyjną, acz perspektywiczną grą, która dzięki solidnemu teamowi cały czas się rozwija, a wskutek tego przyciąga coraz więcej graczy.

 

Podziel się!

Okładka gry:

Castle Of Heroes

Dodatkowe informacje:

  • Producent: Snail Game
  • Gatunek: MMORPG
  • Ocena: -
  • Plusy: - przejrzysty interfejs - bardzo ładna grafika, animacje, - grywalność - polska wersja językowa - niewysokie
  • Minusy: - Kilka elementów dziwnie przetłumaczonych - Niedopracowany tutorial - Bonusowe przedmioty dostępne za pieniądze
  • Wymagania Minimalne: Procesor: Procesor Pentium IV 2.0 Ghz, lub szybszy Karta Graficzna: Minimalnie 64MB pamięci Pamięć RAM: 512 MB Pamięci Ram System operacyjny: Windows XP/ Vista (SP2)/ Windows 7 Sterowniki/Programy: - Flash Player 9.0 - Przeglądarka internetowa (np. Internet Explorer, Firefox itd.) Połączenie internetowe: - minimalnie 56K łącze modemowe, najlepsze połączenie szerokopasmowe. - Otwarty port 5050

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.