Minecraft

Opis:

minecraft

Bmilaniuk

Każdy z nas marzy by wyruszyć w podróż dokoła świata. Zobaczyć rzeczy o których nawet mu się nie śniło, ujrzeć wspaniałe wschody i zachody słońca i tworzyć nowe technologie. Oczywiście wiecie, że tak nie będzie z kilku powodów jakimi są koszty czy praca. Też tak uważałem aż do czasu powstania gry Mincecraft, która pozwala nam wyruszyć w internetową podróż.

 

 

Pierwsze spojrzenie

Gdy uruchomiłem grę miałem ochotę ją jak najszybciej wyłączyć. Pierwsze myśli jakie przyszły mi do głowy to czy producent gry zrobił sobie z nas żart?! To co widzimy na samym początku są oczywiście klocki wyglądające jak pixele. Nie miałem pojęcia o co tu chodzi więc kliknąłem lewy przycisk myszy co spowodowało ,że zdobyłem pierwszy klocek, który mogłem postawić w dowolnym miejscu. Gra mnie strasznie wciągnęła zacząłem rąbać drewno z którego zbudowałem domek.

 

minecraft-2

 

Co dalej...

Gra oczywiście nie posiada fabuły, lecz samo zbudowanie domu lub innego obiektu daje niesamowitą satysfakcje. Gra nas w żaden sposób nie ogranicza. Wystarczy chwila namysłu i już wiemy jak zrobić pochodnie czy wiaderko. Świat Mincecraft jest wielkości naszego więc żeby go przejść potrzebne nam będzie kilka lat. Wraz z podróżowaniem będzie się zmieniać klimat a co za tym idzie zobaczymy śnieg czy piasek na którym będą rosły kaktusy.

 

minecraft-3

 

Czas na coś nowego...

Po kilku miesiącach na pewno gra nie będzie już dla nas tak ciekawa jak na początku. Wydawać się może ,że najwyższy czas od instalować Minecraft'a, ale jest jeszcze Internet dzięki któremu kolejne miesiące stanął się równie ciekawe jak wcześniejsze. Oczywiście warto rozmawiać przez mikrofon ze znajomymi o tym co teraz budujemy? i czy ruszamy w podróż ze swoimi przyjaciółmi dookoła świata.

 

minecraft-4

Podziel się!

Okładka gry:

Minecraft

Dodatkowe informacje:

  • Producent: Mojang AB
  • Wydawca: Mojang AB
  • Ocena: 8/10
  • Plusy: -brak jakichkolwiek ograniczeń -możliwość gry on-line -rozwija wyobraźnie
  • Minusy: -grafika
  • Wymagania Minimalne: Procesor: 1.5+ GHz procesor wielordzeniowy, 2.0+ GHz procesor jednordzeniowy Karta Graficzna: Musi obsługiwać OpenGL 1.4 lub lepszy (może być to zintegrowana karta graficzna) Pamięć RAM: 1.0+ GB dla Xp, 1.5+ GB dla Windows 7-32 bit, 2.0+ GB dla Vista/Mac OS, 3.0+ GB dla Windows 7-64 bit Dysk Twardy: 80+ MB wolnego miejsca System operacyjny: Windows XP/Vista/7, Linux, Mac OS.
  • Zalecane Sprzętowe: Procesor: 2.0+ GHz procesor wielordzeniowy, 2.5+ GHz procesor jednordzeniowy Karta Graficzna: Dedykowana karta ATI/Nvidia obsługująca OpenGL 2.0 z 128+ MB dedykowanej pamięci Pamięć RAM: 2.0+ GB dla Xp, 3.0+ GB dla Vista/Win 7/Mac OS, 4.0+ GB dla wszystkich 64-bit systemów operacyjnych Dysk Twardy: 250+ MB wolnego miejsca System operacyjny: Windows XP/Vista/7, Linux, Mac OS.

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!

  • Stwórz Konto