Arkana Miłości

Opis:

Uleczkaa38

O miłość w związku można dbać na wiele sposobów, m.in. poprzez czułość, rozmowę, zaskakujące niespodzianki..., ale także i chociażby przez wspólną zabawę w postaci intrygującej gry karcianej dla dwojga. Dokładnie taką propozycją jest właśnie wydana przez Wydawnictwo Rebel gra pt. "Arkana miłości", której to przebieg rozpali i urozmaici każdy związek!

 

Niniejsza pozycja stanowi sobą niezwykle subtelną, ale przy tym i wyrafinowaną w swej formie grę erotyczną dla dwojga. Grę, która gwarantuje moc gorących doznań tak za sprawą samej rozgrywki, jak i też wizualnej swojej formy. Oto bowiem karty tej gry zdobią przepiękne, subtelne, ale przy tym i nasycone erotyką akty, które idealnie oddaję charakter tej zabawy, jak i też umiejętnie wprowadzają graczy w klimat erotycznej rozgrywki, w której to równie ważną rolę odgrywa szczęście oraz humor, jak i też gotowość poddania się magii wzajemnego oddziaływania własnych ciał i emocji, co przy tak pięknie opakowanym produkcie, przychodzi nam z łatwością!

 

Sama rozgrywka nie jest skomplikowana, co oczywiście w przypadku tego typu gry, należy uznać za jak największy atut. Oto bowiem otrzymujemy zestaw 55 kart, które następnie dzielimy po 5 na każdego z graczy. Karty te opatrzone są na swojej wewnętrznej stronie rozmaitymi zadaniami, skupiającymi się m.in. na pozbywaniu kolejnych części garderoby - naszej lub naszego partnera, poddawaniu mniej lub bardziej odważnym pieszczotom, czy też choćby oddawaniu specjalnym, niezwykle wyrafinowanym erotycznym wyzwaniom. Każdy z graczy wykłada maksymalnie po 3 karty ze swojej talii, po odkryciu których wypełnia ich polecenia.

 

By jednak sama gra była jeszcze efektowniejsza, bardziej dynamiczna i ekscytująca, każda z graczy może użyć tzw. "karty kontrakcji" przenoszącej dane zadanie na swojego partnera, bądź też na siebie samego... Gra kończy się wraz z pozbyciem ubrania przez jednego z graczy oraz finalnym użyciem karty "Arkana miłości", która to przenosi dalszą grę, na bardziej fizyczne i bezpośrednie pole miłosnych manewrów.:)

 

Wielką zaletą tej karcianej gry jest to, iż tak naprawdę jej przebieg, zasady i reguły zależą tylko i wyłącznie od nas samych. To my oraz nasz stopień wzajemnych relacji partnerskich decyduje o tym, czy będziemy używać wszystkich kart talii, czy też tylko tych które obojgu nam odpowiadają i nie przekraczają swoimi zadaniami granicy seksualnej otwartości, jaką to jesteśmy gotowi przekroczyć. Podobnie to my decydujemy także o tym, kiedy dobiega kres naszej gry, która to wcale nie musi kończyć się dopiero po rozebraniu do naga, lecz można uczynić to znacznie, znacznie wcześniej... Myślę, że to bardzo dobry pomysł autorów tej gry, którzy tak naprawdę oddają ją w pełni w ręce graczy, sugerując tym samym to, iż najważniejsza nie jest tu wygrana, lecz ekscytująca, intrygującą i rozpalająca zmysły zabawa...:)

 

Podobnie niezwykle korzystanie prezentuje się również sam charakter poszczególnych z kart, które można podzielić swoim zakresem oddziaływania na te stricte erotyczne, oraz na te natury bardziej koleżeńskiej. Innymi słowy rzecz ujmując - niektóre z nich polegają m.in. na wzajemnym spoglądaniu w swoje oczy, bądź też na masażu karku, czy choćby zwykłym przytuleniu..., zaś część z nich należy już wyłącznie do grupy kart o mocnym zabarwieniu erotycznym, odnoszących się choćby do wzajemnego dotyku najbardziej intymnych partii ciała człowieka. Ta różnorodność sprawia, iż w grę tę można grać nie tylko wraz ze swym partnerem, ale także choćby i grupą dobrych znajomych, którzy także będą mogli się przy tej rozgrywce świetnie bawić!

 

"Arkana miłości" to niezwykle efektownie wydana gra karciana z erotycznym podtekstem, która to zachwyca nasze oczy swoim pięknym i bardzo klimatycznym wyglądem, jak i też rozpala zmysły do granic czerwoności swoją praktyczną stroną rozgrywki. To świetna zabawa, wielkie emocje i idealny przepis na podsycanie pożądania w związku dwojga kochających się osób, które dzięki tym kartom mogę nie tylko jeszcze lepiej poznać siebie na wzajem, ale także i być może nawet wnieść swoją erotyczną stronę relacji, na znacznie wyższy poziom. Myślę, że trudno o lepszy pomysł na prezent z okazji rocznicy związku, Walentynek, czy też choćby romantycznego weekendu we dwoje, który to przy tej talii kart, nabierze zupełnie innego wymiaru...!

Opis Wydawcy

Czy szukasz ekskluzywnej gry erotycznej, zachwycającej stroną estetyczną, jak i praktyczną? Arkana Miłości mogą spełnić Twoje oczekiwania.

Pudełko zawiera 55 kart, które wyróżniają się nie tylko zróżnicowanymi wyzwaniami, czy erotycznymi akcjami, ale także seksownymi fotografiami - aktami, których użyczyli nam młodzi zdolni artyści, jak i profesjonalni fotografowie, w tym Pan Sergiusz Mitin, którego prace były publikowane m.in. w magazynie "Playboy".

Arkana Miłości to propozycja niezwykle zmysłowa. Posiada nowatorskie, lecz proste zasady. Jest dzięki temu dynamiczna. Wspaniale wzmaga seksualne napięcie oraz rozwija partnerskie relacje. Pomaga przełamać nieśmiałość, jak i wprowadzać urozmaicenia, które sprawią, że Twoje życie seksualne stanie się jeszcze bardziej ekscytujące!

Arkana Miłości to nowość na rynku gier partnerskich. Jej zadaniem jest zwiększenie skuteczności podrywu, wzmacnianie relacji między zauroczonymi sobą osobami oraz efektywne urozmaicanie stałych związków. Czyni to dzięki stosunkowo prostym zasadom, erotycznym wyzwaniom oraz zmysłowym pieszczotom… Prawie każdą kartę zdobi piękne zdjęcie aktu oraz wykwintny cytat, co czyni Arkana Miłości propozycją niezwykle ciekawą.

Gra polega na zagrywaniu kart:

Arkan - które rozbierają naszą sympatię lub nas samych
Wyzwań - które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie
Akcji - które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom
Akcji Specjalnych - które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną
Kontrakcji - które negują/zmieniają Akcje lub Wyzwania

Gra kończy się, gdy… przynajmniej jedna z osób jest już pozbawiona ubrań oraz zostanie zagrana karta „Arkana Miłości” pod wpływem której w romantycznym porywie oddajecie się sobie duchem i ciałem…

Dlaczego polubisz tą grę?

Ponieważ „Arkana Miłości” dają dużo możliwości. Możesz tworzyć własną (zgodną z Twoimi potrzebami i preferencjami) talię - w zależności od etapu na którym jest Twoja relacja z daną osobą.
Gra jest bliska grom typu Living Card Game (LCG), co oznacza, że łączy w sobie najlepsze cechy gier planszowych i karcianych. Poza talią podstawową, którą masz właśnie okazję zakupić, w przyszłości pojawią się także dodatki w postaci zestawów kart tematycznych.
To pierwsza gra erotyczna w Polsce, która jest rzeczywiście… erotycznie i profesjonalnie wykonana. Każda rozgrywka potraaaafi zaskoczyć.
Dlaczego karciana? Nie oszukujmy się, w sytuacjach intymnych pionki spadają z łóżka ;)

 

Zawartość pudełka:
55 kart
instrukcja

Podziel się!

Okładka gry:

Arkana Miłości

Dodatkowe informacje:

 • Autor: Kamil Matuszak, Mateusz Pronobis
 • Tytuł Oryginału: Arcana Of Love
 • Wydawca: Let's Play
 • Gatunek: Gry Karciane
 • Format: 80x110x25 mm
 • Liczba Graczy: 2 osoby
 • Czas Gry: 30 - 60 min.
 • Przedział Wiekowy: od 18 lat
 • Ocena: 6/6
 • ISBN: 5902020674429

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!