Indyk Na Maty

Opis:

CZY INDYKI ZADEPCZĄ MATY?

PRZEKONAJ SIĘ SAM I ODWIEDŹ POZNAŃ GAME ARENA 2014!

 

 

7 niezależnych polskich zespołów tworzących gry + 7 super miodnych gier = 5 000 litrów wydzielonej endorfiny + 7 000 kalorii spalonych na macie. Takie coś tylko na Poznań Game Arena!

Podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena każdy będzie mógł zagrać w nowe, kreatywne produkcje stworzone przez najlepszych niezależnych polskich twórców, Specjalnie przygotowane tytuły będą wykorzystywały jako kontroler matę taneczną.

Wśród autorów znajduje się m.in. Mikołaj Kamiński, znany jako Sos Sosowski, jeden z najbardziej znanych twórców indie na polskim rynku. Autor pierwszej gry niezależnej udostępnionej na platformie Steam GreenLight – McPixel.

Zapraszamy na specjalne stoisko na PGA przygotowane przy współpracy z IQ Publishing - liderem polskiego rynku akcesoriów do konsol video i komputerów dla graczy oraz 1ndie World - największym serwisie o grach niezależnych w Polsce, które znajdować się będzie w Strefie Indie.

7 polskich twórców przygotowało niezwykle pomysłowe i super miodne gry, wykorzystujące kontroler ruchu w postaci maty. Zagraj w Jasia i Małgosię na macie, puszczaj papierowe samolociki nad Nowym Yorkiem w Paper Flight, pompuj materac i gnieć winogrona w Stomp It Up! Każda produkcja jest mega niepowtarzalna, pomysłowa!

Każdy gość otrzyma możliwość nabycia specjalnego zestawu składającego się z maty oraz pakietu gier. Dodatkowo na stoisku odbędą się liczne turnieje w stworzone tytuły.

Poniżej przedstawiamy produkcje, w które zagracie na stoisku IQ Publishing oraz 1ndie World.

 

1. Stomp It Up (Autor: Mikołaj „SoS" Kamiński)
2. Electro Defense (Autorzy: Michał i Piotr Stalewscy, Evil Indie Games)
3. PAD (Autorzy: Łukasz Spierewka, Jukio „Kozilek" Kallio, Bartlomiej Sieczka)
4. HorseMan (Autorzy: Rafał Łapać i Mariusz Gwiazdowski, Bradypus Games Studio)
5. Paper Flight (Autor: Paweł Homenko, Indago)
6. Jaś i Małgosia (Autor: Robert Podgórski, Black Moon Design)
7. Serious Fighters (Autor: Patryk "PsychiX" Budzyński)

 

Zapraszamy do strefy Indie na Poznań Game Arena na Targach Poznańskich w dniach 24-26 października 2014. Więcej informacji na http://indyki.iqp.pl

 

Podziel się!

Okładka gry:

Indyk Na Maty

Dodatkowe informacje:

  • Tytuł Oryginału: Indyk Na Maty
  • Producent: IQ Publishing
  • Wersja Językowa: Polska
  • Ocena: -

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.