Obrazki Logiczne. Nr 112

Opis:

LadyBoleyn

Logi to polskie wydawnictwo, zajmujące się przygotowywaniem czasopism dla fanów łamigłówek od 2004 roku. Założycielką firmy jest Urszula Marciniak, z wykształcenia matematyk, która w poszukiwaniu pomysłu na siebie, postanowiła zając się zawodowo przygotowywaniem twórczych zabaw dla miłośników myślenia w każdym wieku. W ofercie tego wydawnictwa znajduje się wiele pozycji, jakie będą nie lada gratką dla tych, którzy uwielbiają taką formę rozrywki. Regularnie na rynku wydawniczym pojawiają się dwa miesięczniki – „Logi-Mix" i „Obrazki Logiczne".

 

Ostatnio wraz z moją młodszą siostrą miło spędziłam czas, bawiąc się podczas uzupełniania pozycji „Obrazki logiczne. Nr 112". I tym razem na samym początku zapoznałam się z zasadami tejże zabawy, mając za zadanie zamalować odpowiednie pola według podanych liczb, oznaczających grupy zamalowanych pól. Zaczynając wedle wskazówki od największych liczb, powoli poznawałam kolejne aspekty pracy zespołu wydawnictwa Logi. A warto wspomnieć, że dla najwytrwalszych czeka nagroda i niesamowita satysfakcja! Zamalowane pola, które uzupełnimy w sposób poprawny, utworzą obrazek, świadczący o tym, że w sposób poprawny zajęliśmy się daną łamigłówką, co jest ogromną motywacją do uzupełniania kolejnych pustych stron.

 

„Obrazki Logiczne" to bardzo ciekawy miesięcznik, który już od pierwszych stron porywa nas do świata kreatywnych łamigłówek. Rozwiązywanie i uzupełnianie pól bez wątpienia okazało się być doskonałą zabawą, ale również i doskonałym sposobem na rozbudzenie „szarych komórek" i wyłączenia się chociaż na chwilę od otaczającego świata, skupiając się jedynie na zamalowywaniu kolejnych kratek. ;) Sądzę, że propozycja wydawnictwa Logi znajdzie uznanie wśród odbiorców w każdym wieku, ponieważ łatwo wciągnąć się do świata, gdzie należy uważnie stawiać każdy krok. Osobiście uważam łamigłówki za niezwykle interesującą zabawę, która daje wiele możliwości korzyści. Polecam.

Podziel się!

Okładka gry:

Obrazki Logiczne. Nr 112

Dodatkowe informacje:

 • Producent: Logi
 • Wydawca: Logi
 • Premiera Świat: 2008
 • Premiera Polska: 2008
 • Gatunek: Łamigłówki
 • Ocena: 5/6

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

 • Załóż swoje konto
 • Karta Do Kultury

  Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
  *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
  *dodawać je do ulubionych
  *polecać innym czytelnikom
  *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
  *listować pozycje, które posiadasz
  *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
  Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!