Wonder Woman

Wonder Woman

Reżyser: Patty Jenkins

Scenariusz: Allan Heinberg

Gatunek: Akcja,Przygodowy,Fantasy

Nagrody: 1 Nominacja.

Premiera: 2017-05-15

Premiera w Polsce: 2017-06-02

Kraj: USA, Chiny, Hong Kong

Język: Angielski | Niemiecki

Budżet: $149,000,000

Zarobił: $233,826,730

Na Podstawie: William Moulton Marston

Zarys fabuły

Księżniczka Diana żyje na odciętej od świata wyspie Amazonek. Kiedy na wybrzeżu rozbija się pilot i opowiada Dianie o niszczącym świat konflikcie, Księżniczka postanawia wyruszyć na pomoc i ocalić świat przed zagładą, odkrywając przy tym swoje prawdziwe moce.

Zdjęcia:

Ciekawostki:

Role

Do tytułowej roli kandydowały: Christina Hendricks, Sandra Bullock, Kate Beckinsale, Mischa Barton, Rachel Bilson, Sarah Michelle Gellar, Jessica Biel, Angelina Jolie, Olga Kurylenko oraz Kristen Stewart, Eva Green i Elodie Yung.


W styczniu 2001 roku wytwórnia Silver Pictures zatrudniła w roli scenarzysty Todda Alcotta. W sierpniu 2003 roku zastąpiła go Laeta Kalogridis, a z kolei jej następcą w marcu 2005 roku został Joss Whedon, któremu powierzono także stanowisko reżysera. Jednak on też nie związał się na stałe z projektem i zrezygnował z dalszej pracy w wyniku rozbieżności co do scenariusza.


Liam Hemsworth i Alexander Skarsgård odrzucili rolę Steve'a Trevora.


Cate Blanchett odrzuciła ofertę zagrania jednej z ról, ponieważ zdecydowała się przyjąć rolę Heli w "Thorze: Ragnaroku".


Na stanowisko reżysera brano pod uwagę: Angelinę Jolie, Kathryn Bigelow, Catherine Hardwicke, Mimi Leder, Karyn Kusamę oraz Julie Taymor i Tricię Brock. W końcu wybrano Michelle MacLaren, która jednak 13 marca 2015 roku zrezygnowała z powodu różnic artystycznych.


Nicolas Winding Refn był zainteresowany wyreżyserowaniem filmu, a jego wybranką do roli Wonder Woman była Christina Hendricks.


Nicole Kidman odrzuciła ofertę zagrania roli Królowej Hippolity.


Lauren Shuler Donner była zainteresowana udziałem w produkcji filmu.


W 1996 roku Ivan Reitman miał być scenarzystą i reżyserem filmu.


Cobie Smulders była brana pod uwagę do roli Diany Prince. Ostatecznie została zaangażowana do użyczenia głosu Wonder Woman w animacji "LEGO® PRZYGODA".


Prowadzono rozmowy, aby Lynda Carter, czyli Diana Prince ze słynnego serialu "Wonder Woman" z 1975 roku, wystąpiła w niewielkiej roli. Jednak nie udało się do tego doprowadzić.


Początkowo jedną z przeciwniczek Wonder Woman miała być czarodziejka Circe, a do jej roli chciano zaangażować Evę Green.


Diana Prince pracuje pod przykrywką dla Steve'a Trevora jako sekretarka. Jest to nawiązanie do serialu "Wonder Woman" z 1975 roku, w którym tytułowa bohaterka zajmowała podobne stanowisko administracyjne u boku Steve'a (podoficer kancelaryjny Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych ze stopniem bosmana).


Do roli doktor Poison brano pod uwagę Evę Green.


Twórcy chcieli, aby Lyle Waggoner, czyli odtwórca roli Steve'a Trevora z serialu "Wonder Woman", wystąpił w niewielkiej roli. Jednak gwiazdor odmówił ze względu na aktorską emeryturę, na którą przeszedł w 2005 roku.

Błędy

Kiedy Diana odbija pierwszy pocisk podczas walki w zaułku, trafia on w ręce Steve'a, mimo to słychać dźwięk uderzenia naboju w podłoże.


Kiedy Steve i Diana zostają zatrzymani w zaułku przez niemieckich bandytów, jeden z nich przystawia pistolet do głowy Steve'a, w którym iglica jest odchylona do tyłu. Jednak podczas dalszej części tej sceny słychać dźwięk odchylania iglicy.


Podczas desantu niemieckich żołnierzy na plażę, w tle widać okręt wojenny, który z pewnością przekroczył barierę ukrywającą wyspę. Jednak to ostatni raz kiedy go widzimy - nie pokazano, ani nie wytłumaczono co się z nim stało później.


Po wyzwoleniu miasta Veld, Diana i Steve bawią się na rynku pijąc piwo. Diana trzyma kubek w lewej ręce po czym ustawia go na fontannie. Jednak w następnym ujęciu, gdy Steve wstaje i zaprasza ją do tańca, Diana trzyma kubek w prawej ręce i ponownie go ustawia na murku.


Kiedy Steve ubiera się po kąpieli, słychać dźwięk rzepu, jednak mundur z czasów pierwszej wojny światowej, który zakłada, posiadał tylko guziki.


Oficerowie niemieckich wojsk podczas pierwszej wojny światowej rzadko byli ogoleni. Gdyby byli pilotami, mogli być, jak np. słynny Czerwony Baron. Jednak generał Ludendorff został nieprawidłowo ukazany jako ogolony.


Akcja filmu toczy się w 1918 roku, jednak przewoźnik kolejowy "Southern Railway" powstał dopiero po 1 stycznia 1923 roku.


Piosenka "Sous les ponts de Paris", którą słychać w belgijskiej kawiarni, została napisana w 1913 roku. Jednak odtwarzana wersja została nagrana przez urodzoną w 1913 roku francuską piosenkarkę Lucienne Delyle dopiero w 1950 roku.


Gdy belgijscy mieszkańcy miasteczka piją piwo i tańczą, rozbrzmiewająca w kawiarni piosenka okazuje się trzeszczącym nagraniem Édith Piaf. Talent tej piosenkarki został jednak odkryty dopiero w latach trzydziestych.


Akcja filmu toczy się pod koniec pierwszej wojny światowej, w 1918 roku, jednak samolot, który Steve Trevor kradnie to Fokker Eindecker służący w armii w latach 1915-1916.


Podczas sceny na zewnątrz kawiarni "Cafe Buvette" ciągle zmienia się oddech Diany i Steve'a. Raz widać parę z ich ust, a raz nie, pomimo panującej zimnej aury.

Miejsca

Zdjęcia do filmu powstały w Arundel, Farnham, Halton, Londynie, Lower Halstow, Southend-on-Sea, Tilbury, w studiach Leavesden w Watford, w bazie lotniczej Upper Heyford w Bicester (Anglia, Wielka Brytania) oraz w Andrii, Camerota, Palinuro, Materze, Ravello (Włochy) i Paryżu (Francja).

Inne

Film kręcono od 13 listopada 2015 roku do 9 maja 2016 roku.


Podczas zdjęć dodatkowych (tzw. re-shoots), odtwórczyni tytułowej roli, Gal Gadot była w piątym miesiącu ciąży. Mimo to wykonała wszystkie potrzebne sceny kaskaderskie. Stworzono dla niej specjalny kostium z green screenem wokół brzucha, który umożliwił za pomocą grafiki komputerowej ukrycie jej błogosławionego stanu w post-produkcji.


W komiksach Steven Trevor i Diana spotkali się podczas II wojny światowej (1939-1945), a w filmie następuje to w czasie I wojny światowej (1914-1918). Ta zmiana miała na celu podkreślenie nieśmiertelności Wonder Woman i ukazanie zmian w historii jakie napotkała.


Jeszcze przed swoją światową premierą film został zakazany w Libanie. Przyczyną tego był fakt, iż Gal Gadot, aktorka odtwarzająca postać Diany, jest z pochodzenia Izraelką i służyła w tamtejszej armii.

Obsada:

Gal Gadot

Gal Gadot

Diana
Chris Pine

Chris Pine

Steve Trevor
Connie Nielsen

Connie Nielsen

Hippolyta
Robin Wright

Robin Wright

Antiope
Danny Huston

Danny Huston

Ludendorff
David Thewlis

David Thewlis

Sir Patrick
Saïd Taghmaoui

Saïd Taghmaoui

Sameer
Ewen Bremner

Ewen Bremner

Charlie
Eugene Brave Rock

Eugene Brave Rock

The Chief
Lucy Davis

Lucy Davis

Etta
Elena Anaya

Elena Anaya

Dr. Maru
Lilly Aspell

Lilly Aspell

Young Diana
Lisa Loven Kongsli

Lisa Loven Kongsli

Menalippe
Ann Wolfe

Ann Wolfe

Artemis
Ann Ogbomo

Ann Ogbomo

Philippus

Specyfikacja Techniczna

Runtime2 hr 21 min (141 min)
Sound MixDolby Atmos | 12-Track Digital Sound
ColorColor (Technicolor)
Aspect Ratio2.35 : 1
CameraArri Alexa 65, Panavision Sphero 65 Lenses  Arriflex 235, Panavision Primo Lenses  Arriflex 435, Panavision Primo Lenses  Panavision Panaflex Millennium XL2, Panavision Primo Lenses
LaboratoryCompany 3 (digital intermediate)
Negative Format35 mm (Kodak)
Cinematographic ProcessARRIRAW (6.5K) (some shots) (source format)  Digital Intermediate (2K) (master format)  Super 35 (source format)
Printed Film Format 35 mm  70 mm (Kodak Vision 2383)  D-Cinema (also 3-D version)

Ekipa Filmowa:

Dystrybutor:

Warner Bros. Entertainment Polska Sp. z o. o.


Ilustracja Muzyczna:

Rupert Gregson-Williams


Kostiumograf:

Lindy Hemming


Zdjęcia:

Matthew Jensen


Montaż:

Martin Walsh


Zobacz więcej

Wytwórnia:

Atlas Entertainment, Cruel & Unusual Films, DC Entertainment, Dune Entertainment, Warner Bros.


Kierownik Castingu:

Kristy Carlson, Lora Kennedy, Lucinda Syson


Scenograf:

Aline Bonetto


Dekoracje:

Anna Lynch-Robinson


Materiały do Scenariusza:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Allan Heinberg(screenplay)
Zack Snyder(story by) &
Allan Heinberg(story by) and
Jason Fuchs(story by)
William Moulton Marston(Wonder Woman created by)

Kierownictwo Artystyczne:

Steve Carter, James Collins, Phil Harvey, Dominic Hyman, Stuart Kearns, Dominic Masters, Domenico Sica, Remo Tozzi


Charakteryzacje:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Inma Azorinhair & make up artist: dailie
Christine Blundellmakeup department head
Andrea Cracknellcrowd hairdresser
Rebecca Hadfieldmakeup & hair trainee: crowd
Jenny Hammondcrowd make-up artist
Frances Hitchcock-Wynnehair & makeup junior crowd daily
Nadine Keiser2nd unit hair/makeup junior
Kristyan Mallettprosthetics supervisor
Ray Marstonwigmaker
Claire Matthewsmakeup artist: core daily
Nuria Mbomiomake-up/hair artist: crowd
Scarlett McGrathmakeup junior crowd daily
Amy McLaughlinHair and makeup junior crowd
Kirsty Mcqueenmakeup artist
Chloe Meddingsmakeup artist
Charlotte MilehamJunior hair and makeup artist
Laura Morsehair stylist
Adam James Phillipscrowd hairdresser
Amber Pitkinmake up and hair junior: crowd dailies
Laura Pollockhair & makeup: crowd
Tony Stasibarber
Georgie Whittlehair and makeup junior: crowd
Louise Youngdailies makeup artist: crowd
Linda Zirkusmakeup artist

producenci:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Jon Bergexecutive producer
Wesley Collerexecutive producer
Tommy Gormleyco-producer
Geoff Johnsexecutive producer
Stephen Jonesexecutive producer
Curt Kanemotoco-producer (as Curtis Kanemoto)
Steven Mnuchinexecutive producer
Charles Rovenproducer (produced by) (p.g.a.)
Rebecca Steel Rovenexecutive producer
Enzo Sistiline producer
Deborah Snyderproducer (produced by) (p.g.a.)
Zack Snyderproducer (produced by) (p.g.a.)
Richard Suckleproducer (produced by) (p.g.a.)

Zarządzanie Produkcją:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Andrea Alunniunit manager: italy
Damian Andersonproduction supervisor: second unit
Daniele Di Biasiunit manager italy: aerial unit
Neil Grigsonstudio unit manager
Marianne Jenkinspost production executive
Marco Milaniunit manager: Italy
Lulu Morganproduction supervisor
Mark Mostynunit production manager
Michele Ottaggiounit manager
Erik Paolettiunit production manager: Italy
Carmen Pepeleaproduction supervisor: Italy
Roxanne Pinheiroproduction manager: France / production manager: Paris
Andy Reeveunit manager
Mark Scoonexecutive in charge of production
Massimiliano Sistiunit manager: Italy
Elisabetta Tomassounit manager: 2nd Unit
Carrick Welshunit manager: studio

Drugi/Asystent Reżysera:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Sarah Michelle Attardbase camp pa
Sam Barry-Parkercrowd third assistant director
David Bisphamthird assistant director: second unit
Phil Boothfirst assistant director: second unit - Additional photography
Rory Broadfootadditional third assistant director: second unit
Tom Brownesecond assistant director floor: second unit
Scott Buncesecond assistant director: second unit
Paula C. Fríasadditional third assistant director: 2nd unit
Inti Carbonifirst assistant director: Italy
Damon Carosecond unit director
Chloe Chestertonkey 2nd assistant director
Sekani Doramthird assistant director: italy
Jacopo Fournierset pa
Alex Gavigansecond assistant director additional photography second unit
Joe Gearyfirst assistant director: second unit
Tommy Gormleyfirst assistant director
Freddie Hallthird assistant director: additional photography second unit
Zak Harneythird assistant director: second unit, dailies
Gianluca La Rosaset pa
Robert Maddenthird assistant director
Manjari Makijanyproduction assistant
Yvonne Olivieriset pa main unit: Italy
Edoardo Pettisecond assistant director: Italy
Veronica Ponzoniset pa: Italy
Tom Reynoldsthird assistant director: crowd (dailies)
Zoe Toughset pa: Second Unit

Dział Artystyczny:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Oscar Allanart department assistant
Maudie Andrewsassistant set decorator
Matthew Babbtrainee prop
Dion Bannerset painter
Max Bermanconcept artist: dailies
Lizzie Bravoaction prop buyer
Gabi Brownart department coordinator (as Gabriela Dolenska)
Mark Buckstand by plasterer
Steven Burdettgreens chargehand
Graham Caulfielddrapesmaster
Cristina Cecilistand by painter Italy
Court Chuconcept artist
Po Sing Chuconcept artist
Danny Clark2nd Unit Standby Art Director / draughtperson
Gianni Colettiassistant art director
Laura Collinsgreenswoman
Kelton Cramconcept artist
Gary Dawsonsecond unit chargehand standby props
C.J. Dempseycarpenter
Gary Dempseypainter
Neil Dengelrigger
Jim Dinesboat rigger
Cristiano Donzellistoryboard artist
Stephen Doyleprops
Tommaso Dublahead painter
Jamie Egnerdaily dressing props
Scott Elmscarpenter
Simon Elsleyassistant art director
Andy Evansconstruction manager
James Fennessyscenic painter
Kevin Fisheraction vehicles floor supervisor
Matt Francisart department assistant
Steve Furneauxcarpenter
Paula Gimenezart department work experience
Gary Gleesonhod painter
Clara Gomez del Moraldraughtsperson
Larry Goochscenic painter
Thomas Goodwindraughtsman
Gary Greenhamstand-by props
Amy Grewcockgraphic designer
Anita Guptaproduction buyer
Andrew Guyettscenic painter
Angus Halegreensman horticulturalist
Patrick Harrisassistant art director
Rohan Harrisprop paintings
Aaron Harveyprop modeller
Sean Haskettpicture vehicles senior technician
Richard Haydenrigger
Terry Heggartystand by painter
Kevin J.J. Hillassistant art director
Charlie HorwoodTrainee Prop: dailies
Anson Jewstoryboard artist
Benton Jewstoryboard artist
Michael Kelmconcept modeller
Samantha Kelmmodeller/painter
Beth Kendrickassistant graphic designer
Mark Kimberchargehand props
Alex KingPicture vehicle supervisor
Sally Knightdrapeswoman
Didier Koningsconcept artist
Jared Krichevskyconcept artist
Arnand KularajahDigital Asset Manager
Carol Kupiszgraphic designer
Dominic Laveryconcept artist
Andrew LaybatsGreens painter
Will Loughlingreens supervisor
Leslie Lovelaceprop modeller
Janice MacraeAssistant Prop Buyer
James Mannellprops
Régis Marduelprops
Jon Marsonkey greensman
Wayne Matthewscarpenter
Celene McDowelljunior draughtsman
Cariddi McKinnon Nardulliart deparment co-ordinator (Italy)
Peter McKinstryconcept artist
Duncan McNeilcarpenter
Nathan Middletonsupervising painter
Joshua Minconcept artist
Lorna Moonprop modeller
David Morisonassistant set decorator
Craig NarramoreHOD Supervising Prop-Maker
Julia Newellprop department coordinator
Josh O'Neillcarpenter
Paul Oatwaychargehand props
Camise Oldfieldgraphic designer
Jay Olivastoryboard artist
Lee Oliverconcept artist
Roberto Oliveriset dresser
Irene Orruassistant art director
Massimo Papinichargehand dressing propsman
Warren Parkinsonassistant property master
Thomas Powersculptor
Adam Rashbrooksupervising stagehand
Polly Rawlingsset dec co-ordinator
Steffen Reichstadtconcept artist
Victoria Rhodesprop making buyer
Paul Robinsonstand-by props
Alex Rutherfordsenior prop modeller
Susanna della Salaart department
Jo Sansomjunior draughtswoman
Letizia Santucciasst set decorator: italy
Elizabeth E. Schuchstoryboard artist
Keith Seymourconcept artist
Houston Sharpconcept artist
Aaron Simsconcept artist
Michael Sinnottpaint laborer
Bethany Spencegreens
Gert Stevensconcept artist
Steve HyunSuk Suhconcept artist
Kouji Tajimaconcept artist
Caitlin Thompsonassistant set decorator
Daniel Thompsoncarpenter
Eddie Tycerprop modeller
Daniel Valentinegreensman
Gena Vazquezprops
Armando Vicih.o.d. carpenter
Rowena Vickermanmodelmaker
Cassandra Virdeeart department assistant
Rachel WallbridgeGreens Set Dresser (dailies)
Norman Walsheconcept artist
Olivia Watkinsart department assistant (as Olivia Dixon)
Simon Webbergraphic artist
Clint Whelansenior prop modeller
Candice Whitejunior draughtsman
Krysia Whittyassistant production buyer
Harriet Willisset decoration assistant
Mimi Winsorprop maker
Terry Woodsproperty master
Oscar Wrightstoryboard artist
Mark Yeoprop modeller

Dźwięk:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Lilly Blazewiczsupervising foley editor
Alex Bryce1st assistant sound: second unit
Chris Burdonre-recording mixer
Peter Burgisfoley artist
Simon Chasesupervising ADR editor
Samir Focosound effects editor
Cei Framptonsound trainee
Kevin Hilla.d.r recordist
Jaime Horriganaudio post-production coordinator - adr
Thomas Kennedysound assistant: additional photography
Rob Killickdialogue editor
Gilbert Lakere-recording mixer
Jed Loughransound effects editor
David Mackieassistant sound editor
James Mathersupervising sound editor
Ronnie Mukwayamix technician
Chris Munroproduction sound
Paul Munrosound mixer: 2nd unit
Nina Noreksecond assistant sound editor
Jason Oliveradr mixer
Jason Swanscottfoley artist
Matt Daviesadr recordist (uncredited)
Tyler Rambieadr mixer (uncredited)

Efekty Specjalne:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Liz Barronsenior special effects technician
Adrian Bennettspecial effects technician
Julie Bentleysnow effects consultant
Danilo Bollettinispecial effects coordinator
Ben Broadbridgemain unit floor supervisor
Taylor Brownspecial effects crew
George Buckletonspecial effects technician
David CaunceSpecial Effects Assistant Technician
Maurizio Corridorispecial effects italian supervisor
Fernando da Silvasfx driver
Michael Dawsonspecial effects assistant supervisor
Jake Dimmerspecial effects assistant
Manex Efremspecial effects lead senior technician
Andy Fraserspecial effects senior technican
Stephanie Gibbinsspecial effects assistant coordinator
Tom Goodmanexplosives engineer
Charlie Graovacspecial effects assistant
Oliver Guy-Watkinssnow effects supervisor
Paul Hodgesspecial effects technician
David Holtfloor supervisor: second unit
Mark Holtspecial effects supervisor
Mark Hutchinsonsnow effects technician
Ben Jamesspecial effects technician
Peter Kerseysenior sfx technician
Emanuel LaFrancesenior digital compositor
Alex Landrum Jr.special effects
Jack Lenniespecial effects draughtsperson
Thomas Lloydspecial effects technician
Dan MacIntyrespecial effects technician
Jay Malletspecial effects technician
Rick Marrspecial effects technician
Doug McCarthypyrotechnician
Paul McGuinnessspecial effects
Dickon Mitchellspecial effects design supervisor
Steve Mosleysenior special effects technician
Ellie O'Rourkespecial effects trainee
James Paytonsnow technician
Laura Odette Phippsspecial effects crew
Neil Reynoldsspecial effects technician
Grant Roganspecial effects senior technician
John Schoonraadprosthetics supplier: baby / special effects supplier
Mark Weatherbespecial effects technician
Hannah Wilsonspecial effects technician

Efekty Wizualne:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Amin Ben Abdallahdigital compositor
Karthik Adepujunior compositor
David Agudelocompositor
Alicia Aguileradigital compositor
Africa Aguirre Martínstudio data management: double negative
Wakeel Ahmadmatchmove and rotoanim artist
Habeeb Ahmedlead modeling and sculpting
Mohite Alankardigital artist
Carlos A. Alarcondigital compositor
Nadia Alaskarilayout td: Double Negative
Mark Edward Allensenior fur groomer: Weta Digital
Matthew Almeidamatchmove artist: Pixomondo
Juan Alonsodigital compositor
Purvez Amiralivisual effects artist
Andreas Anderssondigital compositor
Kanika Andrewdigital compositor: double negative
Edward Andrewsdigital compositor: Double Negative
Malcolm Angellproduction manager: weta digital
Fabricio de Vasconcellos Baessa AntonioTechnical Director Generalist
Fernando Arbelaezdigital compositor: mpc
Jose Armengoldata capture td: MPC
Irene Armitvisual effects coordinator
Adam Arnotcompositor: Double Negative
Ruth Asensiohead of layout dept: MPC Montreal
Stewart Ashprevis lead artist: the third floor inc
Joyce Auvisual effects coordinator
Alexy Auffevesdigital compositor
David Auldscompositor: Double Negative
Vincent Aupetitprevis supervisor
Zaid Babeelvisual effects coordinator: MPC
Zahida Bacchusstereoscopic producer
Goran Backmancg supervisor: Pixomondo
Harveen Bahiavfx production assistant
Muhammad Junaid Baiglighting td
Kenneth Baileylighting effects: DNEG Vancouver
Alexandre Baindigital compositor
Ayush Bajoriamatchmoving artist
Margherita Balestriprevis artist: The Third Floor
Dorothy Ballarinidigital artist
Magali Barbeprevis artist
Lluis Barcelosenior lighting artist
Tricia Barrettdigital compositor
Hernan Barroscompositor: in-house
Rubén Bautistafx td: MPC
Prashant Bavariyaroto artist: double negative
Boyan Baynovlightning td
Mike Beaulieuhead of animation: MPC Montreal
Paul F. Beckerexecutive producer: stereoscopic conversion
Nathan Behmlanderstereoscopic compositor
Janelle M. Bellline producer: Double Negative (as Janelle Day)
Gregory Belliscamera technical director: Weta Digital
Nadir Bennacwitness camera operator
Stephen Bennettcompositor: Double Negative
Damien Bentassistant colourist: visual effects
Ian Bergdata i/o: Double Negative
Laurence Berkanivisual effects producer
Uttham Bhalaykarroto prep
Daniel Bigajdigital compositor: Double Negative
Babak Binavisual effects artist: 3D Artist
Diego Bittencourtcompositor: Pixomondo
Eduardo Bivarvisual effects artist
Rob Bluevisual effects artist: Warner Bros. In House
George Bootmanon-set vfx pa
Marco Bordignoncompositor
Micha Boströmprevis artist
Guy Bothamvisual effects producer
Jason Bowersstereo compositing supervisor
Matt Bowlercapture lead: cyber scanning, Clear Angle Studios
Peter Bowmarfx supervisor: DNeg
Paul Brannanlighting technical director: Double Negative
Jamie Brienspipeline supervisor: Double Negative
Constantin Brodtvisual effects editor
Seth Browercompositor: Encore Hollywood
Jon R. Brownvfx plate manager: Dneg
Mirella Brunoldfx artist: MPC
Andre Brutodigital compositor: Double Negative
Rory Bryanslead data capture td: MPC
Izet BucoVFX Lead Compositor at Double Negative
Simon Burkelead lighting technical director: Double Negative
Maria Buscolead effects technical director: Double Negative
Anita Börcsökdigital matte painter
Giulia Cadeddudigital compositor: MPC
Andrew Cadeyfx td / visual effects technical director
Ignacio Caicoyacompositor: Double Negative
Jon Caldwellvisual effects
Korinne Cammaranodigital compositor: Double Negative VFX
Annie Caps-Wightmandigital compositor: MPC
Antonio Carranza PérezLighting TD: Double Negative
Owen Cartagenastereo compositor: Gener8
Adrián Castro Viejomatchmove artist: double negative
Leopoldo Castrovisual effects artist
Pierre Catafordvisual effects artist
Galen Caulfieldcompositor: Pixomondo
Michal Cavojdigital effects artist
Simona Cecimatte painter: Double Negative
Carolina Cedresvisual effects coordinator
Kshirsagar Chaitanyalookdev td
Gordon Champdigital artist: previz
Cori Chanlighting td: double negative
Po Yan Chancompositor
Anoop Chandranmatchmove & rotoanim artist: mpc
James Charlesfx td: double negative
Brendan Cheathammodeler
John Abraham Chempildigital compositor: MPC
Bruce Hwang Chendigital compositor
Karen Chenglead compositor: Pixomondo
Tim Chengvisual effects artist: digital painter
Christopher Chineamatchmove artist: Pixomondo
Giuseppe Chisaricreature supervisor: double negative
Alex Chiumatte painter: Pixomondo
Borae Jungsuk Chopipeline td
Jong Jin Choilead lighting technical director
Laurence Chongmatchmove artist: Double Negative
Caleb Choovisual effects artist
Robin Chowsystem administrator: Pixomondo
Erik Christensenenvironment artist: weta digital
Kajsa Christianssonprep artist: Double Negative
Edward Churchwardvisual effects producer
Martin Cicmanecdigital compositor
Jimi Clarkelement supervisor
Isabel Codyprevis artist
In House Compositordigital compositor
Mollie Connorvisual effects artist
Sean Cooncedigital compositor: Double Negative
Bradley Cormacksystem administrator: Pixomondo
Francesco Cosattidigital compositor: Double Negative
Christopher Michael Coupeeffects technical director: Double Negative
Eric Covellocomp supervisor: Pixomondo
Daniel Cowleydigital compositor: in-house
William J. Coxdigital compositor: MPC
Jake Coydigital compositor
Craig Cranelidar supervisor
Tucker Cullinandigital matte painter
Mangesh S. Dabholkarvisual effects artist
Stephen Dagenaiscompositor: Pixomondo
Ken Daileyvisual effects producer: Double Negative
Dexter Daveycompositor
Dave Davidanimator: Pixomondo
Chris Dawsondigital compositor
Robin De Lillovisual effects
Pablo del Molinodigital matte painter & environment artist
Stanley A. Dellimoreglobal head of layout (MPC)
Romain Delmairedigital compositor: MPC Montreal
Gianluca Denticidigital compositor: double negative
Etienne Devilléevisual effects artist
Santosh Kumar DeyMatchmove Lead: Double Negative
Maurizio Di Vittoprep artist
Ruben Diaz Hernandezvisual effects software developer
Craig Dibblelead render systems engineer: MPC
John Dinhsenior compositor: Pixomondo
Peter Diverspost visualization artist
Daniele Dolcirigging td: MPC
Bea Domengesoftware developer: Double Negative
Federico Dominguezvisual effects coordinator
Curro Doyagüezprep artist: double negative
Alex Drinkallcyber scanning capture artist: Clear Angle Studios
Remi Dupontdigital compositor / digital compositor: MPC
Michael Dvoravicdigital artist
Chan Ee Jienvisual effects line producer: Double Negative
Kate Elumvisual effects coordinator
Sara Emackvisual effects production manager: double negative
Victor Manuel Enríquez Díazdigital compositor
Jenn Epsteinsenior digital compositor: Double Negative
Ana Laura Esperóndigital compositor: double negative
Josh Evansmatte painter
Gianpietro Fabretexturing lead: MPC
Peter Fastbomstereo compositor: Gener8
Christine Felmanvfx production manager
Andrew Fensomsenior compositor: Double Negative
Siân Feverprevis editor
Maike Fienepre-visualization artist
David Fixhead of it: Pixomondo
Marco Fogliahead of animation: MPC
Chun Wai Adam Foklead rigger: Pixomondo
Jak Fordassistant vfx editor: Double Negative
Daniel Foxasset artist: Pixomondo
Dave Freemanconcept artist: double negative
Ludovic Fregédigital compositor: Double Negative
Neville Freitaslighting technical director: Double Negative
Matthew Froggattlighter: Pixomondo
Claudia Fugazzottocharacter rigger
Shizuka Fukudadigital compositor: double negative
Pawl Fulkerprevis supervisor
Kai Gaddprep artist: Double Negative
Jason Gagnonlookdev supervisor: MPC
Vikas Ganerprep artist: Double Negative
Bryce Gardinerstereoscopic editor: prime focus
Ales Gargulakdigital compositor
Hayley Garwoodvisual effects pa
Sotiris Georghiouvisual effects artist
Matt Gibsonpre-visualization lead
Pedro Giménezvisual effects artist
Daniel Gironmatte painter: Double Negative
Matthew Gleasonvisual effects artist: end title sequence
Nicole Glenmotion capture
Jose Gloriatechnical animator: MPC
Prashant Goelcompositor: Pixomondo
Ilia Goncharovdigital compositor
Samuel Gononvisual effects artist
Igor Gonzálezeffects technical director: DoubleNegative
Catarina Gonçalvesroto artist: Double Negative
Oded Granotdigital compositor: Double Negative
Luke Graytechnical director
Emily Greeleydigital compositor
Joel Greencg supervisor: double negative
Michael Leigh GreshamPrep and Roto Supervisor DNEG
John Greskotracking supervisor
Dmitry Grigoryevdigital compositor
Todd Grovesdigital artist: IMAX version
Jack Grundydigital compositor
Nicolas Guyondigital compositor
Tanya Haddadvisual effects production manager: Pixomondo
Aram Hakzegeneralist td: Double Negative
Patrick Halldigital compositor: MPC
Thierry Hamelenvironment lead: MPC
Chris Hardmanvisual effects
Mick Harpereffects artist: Double Negative
Rio Harringtonstereoscopic compositor
Ewoud Heidanusdigital compositor: Double Negative
Allan Hendersonsenior 3d generalist
Yasemin Hepgulercompositor
Lukas Herrmannhead of digital matte painting: UPP
Patrick Heumannanimator: MPC
Mike Hillroto artist: double negative
Yan Caspar Hirschbuehlvisual effects artist
Radka Holasovavisual effects production coordinator
Tomas Holcaklighting td: Double Negative
Nicolas Houleproduction support
Kenny HuiFX TD: Double Negative
Mark Huntervisual effects editor: double negative
Megan Hutchisonprep artist
Hiroki Iijimavisual effects artist/compositor
Vladimir Iliclighter: Pixomondo
Darko Ilievskirotoscoping artist
Pat Imriepre-vis artist (as Patrick Imrie)
Vincent Italialead techanim artist: visual effects lead
Adam Jacksonroto artist: double negative
David Jacksonvfx assistant data wrangler
Joni Jacobsonvisual effects executive producer: Pixomondo
Dalibor Jandasenior compositor
Daniel Jardintechnical animator
Alexander Jaroschfx artist: MPC
Jack Jenkinsroto artist: Double Negative
Woojo Jeonvisual effects line producer
Jorge Jimenezstereo elements: qc artist (as Jorge Miguel Jimenez Quintanilla)
Adam Johannessondata i/o: Double Negative
Therese Johanssonprep artist: double negative
Suvi Jokiniemianimator: Double Negative
Andrew Josephenvironment artist: MPC
Romeo Julienprevis artist: the third floor
YoonHa Jungvisual effects artist
Trilok Singh Kachhawatexturing artist: MPC
Fady Kadryfur groomer/modeler: Weta digital
Tomas Kalhoushead of 2D: UPP
Anurag Kapilmatchmove and rotoanim artist
Kavita KapriMatchmove & Rotoanim Artist
John Kayprevis animator: Double Negative
Simon Kaymotion capture supervisor
Ian Kellydigital artist
Sebastien Kerngroom artist
Christopher Kerrtechnology project manager: Double Negative
Damien Kesslervisual effects artist
Praveen Kilaruvisual effects producer
Jinsung Kimfx artist: Pixomondo
SungJune Kimlead asset artist: Pixomondo
Tricia Kimmatchmove supervisor: Pixomondo
Amber Kirschvisual effects producer
Lukas Tiberio Klopfensteinprep artist: double negative
Lauren Knowlton-Parryhead of production: MPC, Montreal (as Lauren McCallum)
Stewart Kojimavisual effects coordinator
Mischa Kolbecreature technical director: Double Negative
Stanislav KolevSenior Compositor
Dean Koonjullead compositor: Double Negative
Cyril Koteckýdigital compositor
Jonathon Kourosrigger: MPC
Sebastian Kralglobal head of pipeline: Pixomondo
Remko Kramdigital compositor: Double Negative
Laura Krauseprevis modeler: Proof, Inc
Mateusz Krzastekcompositor: MPC
Ashwin Kumarrotoscoping lead
Daniel Kuntzmaya td: Pixomondo
Balendu Kurupvisual effects coordinator: double negative
Sujung Kwonmatchmove artist: Pixomondo
George Kyparissousfx lead
Mick Lacinskilighting td
Mala Lalvisual effects artist
Greg Lamarsenior compositor: Pixomondo
Sam Lanevisual effects editor: Double Negative
Thomas Langleysenior imaging engineer: MPC
Pat Laumatte painter: Pixomondo
Matthew Leachr&d
Simon Lecavalierlighting artist: double negative
A.J. Leeasset artist: Pixomondo
Jiwon Leerigger: Pixomondo
Marco Leevisual effects artist: Clear Angle Studios
Minguk Leematte painter: Pixomondo
Sunkwan Leelead asset artist: Pixomondo
Nicolas Leroyshader technical director: Weta Digital
Mari Levitanproduction manager: visual effects
Hugo Leygnacgroom td / groom td: MPC
Allan Limatte painter: Pixomondo
Fangfei Lidigital compositor
Mujia Liaomatte painting supervisor: Pixomondo
Tord Liljedahl Tønnesenassistant colourist
Jarrod Lintonprevis virtual camera
Shenyan Liuvfx editor: Gener8
Brendan Llavelead stereo compositor
James Joshua Lojovisual effects artist
Steffan Lonesfx technical director
Fabio Luongodigital compositor: double negative
Chris Lynchassistant data wrangler: additional photography / on-set vfx pa
Alex James Macieirabodytrack artist: double negative
Michal Maciejewskifx td: Double Negative
Kit Mackenzieon-set vfx pa: dailies
Garry Maddisoncolourist: Double Negative
Dieter Magallanmatte painter: Pixomondo
Ioanna Maillivisual effects artist
Jérémie Maitrejeanvisual effects coordinator: MPC
Dipen Majmundarmatchmove and rotoanim artist
Hadrien Malinjodcompositor: Warner Bros. in-house
Gabriel Mandalacompositor
Marco Manzinidigital artist: Double Negative
Ben Marksvisual effects coordinator
Jason Marlowlead camera td
Ilse Martinezproduction coordinator
Alessandro Maschiettodigital compositor: MPC
Michael Hall Mauritzenanimator: Double Negative
Rajesh Mavilaroto/animation artist: double negative
Andrew Maynardfx artist: Pixomondo
Stefan Mayrvisual effects artist: Double negative
Matt McClurgpostvisualization supervisor
Luis Jorge Medinasenior compositor mpc
Shane Meehanroto/prep artist: Double Negative
Himanshu Meenasenior matchmove artist: double negative
Bahador Mehrpouyafx artist: Pixomondo
Cecilia Menchacavisual effects coordinator: double negative
Marc Menneglierdigital artist
Javier Meroñovisual effects technical director
Aron Merrittvisual effects data wrangler
John Meyersvisual effects coordinator
Joanna Migodzinskaprevis artist / previsualisation artist
Keith Millervisual effects supervisor: Weta Digital
Gaëlle Minisinivisual effects
Damjan Minovskipaint artist
Ankur Mishravisual effects artist
Sean Moatsdigital compositor
Snehal Mohpatracompositor: MPC
Kobi Moldavskidigital matte painter/environment artist: Double Negative
Alberto Montañésdigital compositor: Double Negative Vancouver
Diana Morawskiprevis artist: The Third Floor
Victor Morejondigital compositor
Dafydd Morrisprevisulization artist
Omar Morsyanimation supervisor: MPC
Rei Motoracompositor: Pixomondo
Farzin Mottaghicompositor: Pixomondo
Antoine Moulineaucg supervisor
Matt Moyesgeneralist td
Viktor Mullervisual effects supervisor
Chris Munnsassistant colourist: Double Negative
John Murnaghanmatchmove artist: Pixomondo
Murugananthammatchmove artist: double negative
Javier Muñozdigital compositor: double negative
Hedi Namarfx artist
Josiah Nathanroto artist: double negative
Alexander Naudvisual effects coordinator
Gabriel Naveaudigital compositor
Virginia Nearingpipeline td: Double Negative
Avadhut Nerurkarrender wrangler/render support: 3D Stereoscopic Conversion
Giang T. Nguyensenior texture artist: MPC
Georgi Nikolovdigital compositor
Siraphurin Nimmahnratanakuldigital compositor: Double Negative
Kelly Noordermeervisual effects editor: MPC
Mariluz Notovisual effects coordinator: double negative
Shyam Prasad Chowdhary Nunnasenior compositor: MPC
Steven O'Connordigital compositor: MPC
Gemma Officevisual effects coordinator: MPC
Alok Ogalevisual effects artist
Zofie Olssondigital compositor
Sonny Ongasset artist: Pixomondo
Jonathan Opgenhaffenvfx art director
Alban Orlhiaccg artist: senior: double negative
Mihaela Orzeavisual effects supervisor: Pixomondo
Ghislain Ouellettedigital compositor
Steve Ouellettevisual effects artist
Tahir Palalivisual effects artist
Guillaume Palegielead compositor: MPC
Khaled Pamirlead asset artist: Pixomondo
Richard Panggeneralist td: double negative
Peter Pantonpre-vis artist: The Third Floor
Rachelle Paquincompositor: Double Negative
Rajendra Parabmatchmove artist
Daniel Pastoresequence supervisor: double negative
Leo Pean de Ponfillyvisual effects artist
Justin Peervfx lead data wrangler
Tom Peggcompositor: Double Negative
Daniel Pelcroto artist
Matthew Pellarvisual effects producer: Pixomondo
Laurie Pellardvisual effects
Gina Pentassugliacrowd technical director: MPC
Guy Penwilldigital compositor: Double Negative
Melvin Pereiracompositor: Pixomondo
Marko Perendijadigital compositor
Angelica Perezdigital compositor
Frank Petitdigital compositor
Jeffy Mathew Philipfx artist: Pixomondo
Joe Phoebussenior effects technical director: Double Negative
Alessandro Pieriroto/prep supervisor: Double Negative
Robert Pikcompositing supervisor
Ezra PikeMid Level Element Compositor: MPC
Praveena PinnojuBody Track Artist: Double Negative
Andrew Pinsoncompositor: Double Negative
Curtis Poirierlead layout artist: MPC
Alfonso Pontillocompositor
Ganesh Poojarisenior modeler: Double Negative
Michael Porettiasset artist: Pixomondo
Tim Pounds-Cornishvisual effect production manager
Jeremy Poupinfx td
Joana Powellpost production: vfx assistant coordinator
Lucas Pozzeylighting td: Double Negative
Phil Pratessenior compositor: Pixomondo
Dan Prenticecg modeller
Stewart Probertproduction manager: Clear Angle Studios
Adrián Pueyodigital compositor
Ivan Pulido Suarezeffects technical director: double negative
Giorgia Pulvirenticompositor: Double Negative
Sadjad Rabieeeffects technical director: Double Negative
Roberto Raioanimator: double negative
Lara Ramirezassistant visual effects editor
Kade Ramseydigital paint artist: Weta Digital
David Ratajczakdigital matte painter & environment artist
Chetan Rathodmatchmove/layout/rotoanim: Gener8
Aatur Ravanisenior lighting technical director: Double Negative
Jorge Razoncg supervisor: Pixomondo
Diego Rebelloroto artist: double negative
Julia Reckanimator: MPC
Julien Recordcompositor: mpc
Derek Reindigital compositor
Kristian Rejekdigital compositor: MPC
Shinichi Rembutsulighting td: Double Negative
Aaron Reznick3D coordinator
Daniel Rheinsenior environment artist: DNEG
Josep Antoni Ribas Rossellodigital compositor
Radost Yonkova Ridlensenior compositor: Double Negative
Mnandi Ridleyvisual effects artist: Clear Angle Studios
Ellie Ritchievfx production assistant
Matt Rockrecruiter
Antonio Rodríguez Díazdigital compositor: double negative
Michelle Rosevisual effects coordinator
Gavin Roundvisual effects production supervisor: Warner Bros.
Tom Rubendallvisual effects coordinator
Ryan Ruiztechnical animator: MPC
Yves Ruprechtanimator: MPC
Katya Ruslanovadigital compositor: Double Negative
James Russelldigital compositor
Timothy Russellvisual effects artist
James Rustadcg supervisor
Mathias Røyrvikrigging td / rigging td: MPC
Sajmun Sachdevproduction manager: MPC
Anjum Sakharkarlead visual effects artist
Elena Salasdigital compositor
Mariel Sanchezanimator: Pixomondo
Ignacio Santamariaprevis artist
Hannes Saproto prep artist: Double Negative
K L Sateesh Varmastereoscopic compositer
Abhay Shashikant Sawanttexturing td: double negative
Rahul Saxenastereoscopic artist: rotomation artist
Abigail Scollayin-house senior compositor
Madeleine Scott-Spencerconcept artist: Double Negative
Balasubramaniam Senthil Kumarbodytracker/matchmove artist: double negative
Alican Serbestpost visualization artist
Foad Shahcompositor: Warner Bros. in-house
Fiaz Shaikhmodeling and sculpting artist: MPC
Yi Shantechnical animator: mpc
Aurora Shannoncolourist: visual effects
Leona Sharkeyvisual effects artist
Andrew Shawleyvfx pa
Vinith Shettylighting td
Yunis Ahmed SiddiquiSenior Lighting Artist
Samuel Simanjuntakenvironment technical director: MPC
Gabriella Sinellaon-set vfx pa: italy
Samantha Skinnermatchmove artist: Pixomondo
Klaus SkovboAsset Supervisor
Ben Soanvisual effects
Yoan Souligouxvisual effects artist
Eliot Speedvisual effects artist
Carl St-Pierrecompositor
Jim Steelsenior digital compositor: Double Negative
Nicolas Strettapreviz editor
Jan Strootmannfx artist: MPC
Alan Stucchidigital compositor
Musumuru Sudhasrinivasdigital artist: MPC
Michael Sunfx artist: Pixomondo
Nisarg Sutharlighter: Pixomondo
András Szõcsdigital compositor: double negative
Giuseppe Tagliavinicompositor: weta Digital uncredit
Aurelia Tamburrinovisual effects production assistant
Valerio Tarriconefx td: Double Negative
Ben Taylor-Bryantvisual effects artist: roto artist
Kenzo Teegeneralist td: double negative
Benoit Terminet Schupponlayout td: Double Negative
Hitesh Thadanicompositor: Pixomondo
Chetan Thakercompositor: Pixomondo
Olivier Thibautresearch and development: Double Negative
Adrian Thompsoneffects supervisor
Andrew K. Thompsonvisual effects artist
Jithendran Thottupurathdepartment manager:MPC
Steve Tizzarddigital compositor
Vladimir Tkachenkofx td: Double Negative
Tim Tobinroto/prep artist: roto/prep supervisor: Double Negative
Jeff Tongmodeling/texturing/lookdev artist: Pixomondo
Joshua Toonenroto artist
Peter Toufidissenior matte painter: Double Negative
Philip Trieumatchmove artist: Pixomondo
Saurabh Tripathidigital compositor: MPC
Jillian Tsaivisual effects coordinator
Frank Turcottedigital compositor
Niki Turpincompositor: Double Negative
Priyanshu Uniyallighting technical director: double negative
Tanzir Uzzamandigital compositor
Dragostin Valevdigital compositor
Luca Vallettadigital compositor: MPC
Jan van de Laarcompositor
Kays Vanderestvisual effects coordinator
Paola VarvaroRestoration Artist
Lies Veldemandigital compositor: double negative
Zachary Veselyvisual effects producer: Sizzle Reel Effects
Ezequiel Villanuevadigital compositor: Double Negative
Vinayagammatchmover: double negative
Mark Wainwrightvisual effects artist
Lisa Wakeleyvisual effects coordinator
Wes Walcottvfx editor: Prime Focus
Tara Walkervisual effects artist
Gongjin Wangdigital matte painter: MPC
Xiaoming Wanglead compositor
Glenn Wellsonset data processing
Bill Westenhofervisual effects supervisor
Brittany Wetzelstereo compositor: gener8
Ian W.S. Whitestereo lead: Gener8
Tom Whiteheadlook development artist
Andreas Wielandvfx production manager: MPC
Owen E. Williamsvisual effects
Toby Winderanimator
Jamie Wongdigital compositor
Loeng Wong-Savunvisual effects supervisor
Seungjin Wooconcept artist: double negative
Melody Woodfordvfx associate production manager
Rachel Wrightpostvis artist
Alex Wuttkevisual effects supervisor: double negative
Keisuke YamashitaCompositor: MPC
Emily Yangvisual effects artist
James Yeomantexture photography: Clear Angle Studios
Randal YeomanLighting Software Embedded Artist, MPC Montreal
Xiangyu Chad Yinasset artist: Pixomondo
Glen Younganimation department manager: MPC
Joshua Youngcompositor
Yak Hong Yungcg lead: Double Negative
Carlos Zaeradigital compositor
Alon Zaslavskysenior character td: Double Negative
Devin Marie Zoltowskidigital compositor
Pieterjan Bartelssoftware developer: Double Negative (uncredited)
Alistair Darbytexture artist: Double Negative (uncredited)
Giovanni Di GiulioVFX Production Runner: Double Negative (uncredited)
Alexandru Halcescumodeling and sculpting artist: Platige Image (uncredited)
Mouni Kompallyvisual effects coordinator (uncredited)
Yani Lathourisvisual effects (uncredited)
Ian Lawsonresearch and development: Double Negative (uncredited)
Matt MuellerSenior Head of Optical Department: Weta Digital (uncredited)
Nicole Nagataelement qc artist (uncredited)
Jay Roxasprevis artist (uncredited)
Adam H Stewartvisual effects (uncredited)
Tomek Suwalskicompositing supervisor: Platige Image (uncredited)
Daniele TostiWeta Digital: CG Supervisor (uncredited)
Brian Jason Traneffects technical director: Double Negative (uncredited)

Kaskaderzy/Dublerzy:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Sina Alistunt performer
Guiomar Alonsostunt performer
Chey Anichstunt performer
Georgina Armstrongstunt double:Gal Gadot stunt riding double (as Georgina Rawlings) / stunt performer:Amazon warrior (as Georgina Rawlings)
Adam Basilstunt double: Eugene Braverock
Joanna Bennettstunt double: Gal Gadot reshoots
Alexander Bracqstunt performer
Aidan Brindlestunt performer
Monique Brownstunt department co-ordinator
Andrew Burfordstunt performer
Nellie Burroughesstunt performer
Damon Carostunt coordinator
Elisabeth P. Carpenterstunts: reshoots
Richard Cetronestunt double: David Thewlis
Neil Chapelhowstunt performer
Jimmy Chhiustunts
Jonathan Cohenstunt performer
Joel Conlanstunt performer
Liam Cootestunt performer: additional photography
Rhye Copemankey stunt rigger
Lucy Corkstunt performer: reshoots
Jason Curlestunt performer
Nicholas Dainesstunt performer
Wayne Dalglishfight coordinator
Andrius Davidenasstunt performer
Caitlin Dechellelead stunt double: Gal Gadot
Arturo Dickeykey stunt rigger: additional photography
Harley Durststunt double: David Thewlis
Josh Dyerstunt performer
James Embreestunt performer
Mickey Facchinellostunt double: Robin Wright
Bradley Farmerstunt performer
Pete Fordstunt performer
Dean Forsterstunt performer
Sarah Franzlstunt performer
Aaron Gassorstunt performer
Martin Goeresstunt performer / utility stunts
Luke Gomesstunt performer
Oliver Goughstunt performer
Gary Grundystunt double: Said Taghmaoi
Tom Hallahanstunts
Bobby Holland HantonChris Pine stunt double
Jimmy Hartutility stunts: additional photography
Matt Hermistonstunt performer
Maria Hippolytestunt performer
Al Hollandstunt performer
Timo Honsastunt performer
Paul Howellstunt performer
Jack Jagodkastunt performer
Allen Jofight coordinator
Antal Kalikstunt double: chris pine
Gary Kanestunt double: danny huston / stunt double: eugene braverock
Mathew Kayestunt performer
Robbie Keanestunt performer
Cristian Knightstunt performer
Sarah Lawrencestunt office coordinator: additional photography
Sonny Louisstunt performer
Chelsea Matheryoung diana
Ginger McCarthywire stunt rigger
Adrian McGawstunt performer
Kye Mckeestunts
Andy Merchantstunt performer
Donald Millsstunt performer
Chris Morrisonstunt performer
Theo Mortonstunts
Monia Moulastunt double
Lucy Jayne Murraystunt performer
Daniel Naproushorse master
David Newtonstunt performer
Lauren Okadigbostunts
Natalie Padillastunt performer
Abian Padrónstunt performer
Charlie Pawlettstunt performer
Ian Peadstunt double: Ewen Bremmer / stunt double: ewen bremner
Justin Pearsonstunt performer
Andy Pilgrimstunt performer
Rubie Plansonstunt performer
Tilly Powellstunt performer
Tim Rigbystunt coordinator
Shane Robertsstunt performer
Phoebe Robinson-Galvinstunt performer
Tom Rodgersstunt performer
Nick Roetenstunt performer
Christiaan Schodelstunt double: Connie Nielsen / stunt double: Gal Gadot
Nicholas Schodelstunt performer / utility stunts
Julia Schunevitschstunt performer
Luke Scottstunt performer
Marcus Shakesheffstunt coordinator
Matt Sherrenstunt performer
Lee Shewardstunt coordinator: additional photography
Mark Slaughterstunt performer
Adam Smithstunt performer
Jolie Stanfordspecial action performer (as Jolie Myatt)
Mark Stanton-Kellystunt performer
Sam Stefanstunt performer
Anna Stephensonstunt performer
James Stewartstunt performer
Shane Steynstunt performer / utility stunts
Jonny Stockwellstunt performer
John Streetstunt performer
Roy Taylorstunt performer
Arran Tophamstunt performer
Luke Tumberstunt performer
Alicia Vela-Baileystunt double: Gal Gadot
Rudolf Vrbafight trainer
Calvin Warrington-Heasmanstunt performer
Ryan Watsonfight coordinator
Belle Williamsstunt performer
Justin A. Williamsstunts
Annabel Elizabeth Woodstunt performer
Hayley Wrightstunt performer: reshoots
Sebastian Zaniesienkostunt performer
Chad Bonannoprevis - camera operator (uncredited)

Obluga Techniczna:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Ben Adefarasincamera: second assistant cameraman
Rene Adefarasinfirst assistant camera
Phil Arntzphantom camera technician
Neil Ashtonelectrician / location electrician
Billy Askewcamera trainee
Peter Ayrissdrone pilot
Alex Baileystill photographer
Sebastian Barracloughfirst assistant b camera: second unit
Peter Battencamera operator: dailies
Anthony Benjaminbest boy grip
Jack Bentleysecond assistant camera: additional photography
Jason Bermanphantom camera technician
Alessandro Bertuccielectrician: main unit
Alasdair Boycecentral loader: main unit
Jeremy Brabenaerial director of photography
Bobby Brownelectrician rigging crew
Fred Brownrigging supervisor
Joshua Callis-Smithdigital imaging technician: second unit
Massimo Carbonitechnocrane tech: second unit, daily
Francesca Catalanocamera assistant: Main Unit Italy
Stephen Catneyelectrician: second unit
Chris Cavanaghvideo operator: main unit, Italy, Paris
Bennett Clarkecamera trainee: dailies
Joe Coffeyvideo assistant
Adam ColesB camera 1st AC: Main Unit
Theo Cookphantom camera technician
Simon Cullensupervising sparks rigger
Carlos De Carvalhoadditional cinematography
Andrea di Benedettogrip
James Edgcombevideo assist trainee: dailies
Martin ElvinCrane technician dailies
Clay Enosstill photographer
Antony Robert Ephgraverigging electrician
Bernard Esterhuysenphantom camera technician: dailies
Mauro Fainagrip
Mike Farrelectrician: additional photography
Fabio Ferrantinidigital imaging technician: second unit preparation / phantom technician: dailies
Alex Finlaysoncentral loader: additional photography
Simon FinneyB camera operator: main unit
Simon FirshtBehind the Scenes DP/Cameraman
Sergio Franceschinihelicopter pilot: panateam
Alex Frasergrip: "c" camera, main unit
Kevin Fraserkey grip
Harry Gamblesecond assistant camera: second unit
John Gamble"A" Camera Operator 2nd Unit
Karina Genissecond assistant camera italy unit
Ethan Glanfieldcamera trainee 'c' camera (as Ethan Sutcliffe)
Alan Grayleysecond unit: best boy electric
Woody Gregsonclapper /loader: C Camera dailies
Freddie Halladditional photography
George Harrisonvideo assistant: additional photography
Rowan Haugheypractical electrician
Harlon Havelandlighting technician
Rob Haynswire cam rigger
Matthew Hickinlighting desk operator: second unit
Des Hillsrussian arm precision driver
Paul Holleyrigging crew
Aaron Keatingunderwater chief lighting technician
Lizzie Kellyvideo assist operator: second unit
Wayne Kinggaffer: second unit
Harry Langstonpractical electrician
Olivier Leblancflight head technocrane technician
Guido Leonarduzziflight head technician: panateam
Stephen Lloydvideo assist 2nd unit
Fabio Lucheronielectrician
Alessandra Macivideo trainee
Dave Marriottelectrician: Rigging Crew
Luca Martiselectrician
Neil McConvillecamera trainee
Guy McDonaldwire cam rigger
Jack MealingCinematographer Assistant
James Metcalfedigital imaging technician: second unit
Andrea Micheloncamera trainee: Italy
Steve Minettstill photographer
Paul Molloybest boy electric: additional action unit
Dean Morrishsecond assistant "A "camera 2nd unit
Dean MurrayB Camera 2nd AC: Main Unit
Spencer Murrayfirst assistant camera: second unit
Steve MurrayMain Unit C Camera Operator
Robert Owenrigger
Antonio Paolucciphantom data wrangler: main unit, Italy, dailies
David Penfoldfirst assistant camera
Jordan Perryelectrician
Steve Petrievideo operator: moco unit
Toby Plaskittrussian arm operator
Rob Portuslibra technician
Daniele Postiglionegrip: Italy
Steve Powtonchargehand rigging electrician
Michele Abramo Puricellilibra head technician: dailies
David Ristdolly grip
Sam Rogersvideo assist assistant: main unit (Italy, Paris)
Sean Rogerslibra head tech: dailies
Alex Russelllocation electrician
James Samsbest boy grip
Fulvio Segiannirigging gafer
Lorenzo Senatoredirector of photography: 2n unit, additional photography
Cristiano Sergiolitechnocrane tech: second unit italy
Stuart Sheppardelectrician: rigging crew
David Sinfieldgaffer
Dan Smithlighting technician
Kat Spencersecond assistant camera: second unit, daily
Marco Sticchibest boy electric
Lawrence Stromskilighting console programmer
Andy Thomsonrussian arm technician
Gary Thornhillpractical electrician
Ryan Thornhillpractical electrician
Stamos Triantafylloscamera operator "b" camera: mk-v ar operator: second unit / camera operator: "b" camera 2nd unit/ MK-V AR operator
Toby Tyler Jr.lighting technician
Ricky Vallancekey grip rigger
Richard Vidaladditional electrician
Harry Walkerrigger
Dan Westsecond assistant camera: additional photography
Terry Williamsgrip
Ben Wilsoncamera operator: "a" camera.
Tim WoosterDirector of Photography second unit
Jonathan Wright2nd AC "A" Camera: Main Unit
Francesco Zaccariarigging gaffer
Rory Herncamera trainee (uncredited)

Animacje:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Michael Augelloanimator
Chris Baconanimator: double negative
Adrien Barbieranimator
Alexandra Berniervisual effects animation: MPC
Evan Cloveranimator
Danielle Dumontanimator
Adam Ellwangeranimator
Yarim Machado Galvananimator
Naomi Hibbertanimator
Chien-Chia Huanganimator
James Humphriesanimator
Olivier Ladeuixanimator: Double Negative
Michael Langfordlead animator
Sherin Mahboobanimator: Double Negative
Benoit Moranneanimator
Rameshbabu Morkonda Sethuramananimator
Thomas Phillips-Howardanimator
Jack Prestonanimator
A. Martín Puentesanimator
Tyrone ReedStandby stagehand 2nd unit
Howard Shihanimator: MPC
Navdeep Singhanimator: pixomondo
Shuchi Singhalanimator
Byron Slaybaughanimator: title sequence
Amelie Talarmainanimator: Double Negative
Ryan Viciksenior animator: MPC
Steven Whiteanimator: Double Negative
Ben Wiggsanimation supervisor
Roxan Carleanimator: MPC (uncredited)

Casting:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Jeanette Benziecasting associate
Kate McLaughlinextras casting
Charlotte Nicholextras casting assistant: dailies
Bex Reynoldscasting assistant
Kate Ringsellcasting associate
Leigh Ann Smithcasting assistant
Natasha Vincentcasting associate
Milla Wilcockextras casting

Logistyka Miejsc:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Tom Asquithlocation manager
Daniella R. Baggaleylocation pa (as Daniella Baggaley)
Gianluca Barralocation scout/assistant location manager: italy
Dillon Beagleylocation marshall
Julian Bivollocation marshall
Edward Bottenheimlocation marshall
Finlay Bradburylocation manager
Duncan Broadfootlocation manager: addiional photography
James 'Fingers' Buxtonassistant location manager
Valeria Casciaroassistant location coordinator: Italy
Leonardo Cellailocation manager: italy
Samantha Choatlocation marshal
Emily Coldwelllocation assistant
Hannah ColeLocation marshall
Marzia Coltellaccilocation coordinator: italy
Milo Cremer Eindhovenlocation marshal
James Dunstanlocation marshall
Fabio Ferrantelocation manager
Hamish Graylocation pa
Nathan HarpLocation Assistant
Emma Harrisonlocation marshal
Matthew Harrisonlocation marshal
Joshua Hibberdlocation marshall
Jonny Hodgettslocation marshall
Tobin HughesUnit Location Manager Italy
Jamie Jonesassistant location manager
James Kirbylocation marshall
Harry Le Pagelocation assistant
Lucy Leelocation coordinator
Sabrina Mannaassistant location manager: castel del monte
Jacob McIntyrelocation manager
Robin Melvillesupervising location manager: Italy
Matt Mirringtonassistant unit location manager: italy / key location assistant
Steve Mortimorelocation manager: China
Niall O'Sheaassistant location manager
Daniel Peacocklocation assistant
Jade Tamzin Robertsonlocation marshal (as Jade Robertson)
Ben Sandersonassistant location manager
Umberto Schrammlocation assistant
Kate Seymourlocation assistant
Asha Sharmalocation scout
Charlie Somerssupervising location manager
Georgette Turnerlocation manager

Transport:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Michael Barrow4x4 driver
Justin Brooksfacilities captain: second unit
Dean Burtenshawunit driver
Tony Cooperdriver: cast
Dobrin Danielafacilities crew
Mark Dilliwaydriver: bill westenhofer
Terry Drinkeldunit driver
Leandro Fabbri1st unit italy
Federico Fotitransportation captain: 2nd unit
Dante Gallofacility driver
Jerry Hamsharunit driver
Caroline Houghtontransportation coordinator
Gary Keithfacilities technician
Michael Kirkmanunit driver
David Lewistransport supplier: additional photography
Jim McGleishunit driver
Tony Molyneuxunit driver
Simone Olivieriassistant transportation captain: second unit
Fabio Orfanódriver: cast
David Rosenbaum Jr.transportation captain / unit driver: 2nd Unit
David Rosenbaumtransportation co-captain
Victoria Rosenbaumtransport captain: additional photography
Katerina Ruskovafacilities coordinator
Lawler Shadenefacilities
Clive Shaw4x4 driver
Olivier Suffertproduction driver: Paris
Tony Traxonunit driver

Muzyka:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Christopher Bensteadmusic editor
David Buckleycomposer: additional music
David Butterworthorchestrator
Dominick Certomusic editor
Simon Changermusic editor
Forest Christensonmusic scoring mixer
Tony Clarkemusician: Guitar
Dee Lewis Clayfeatured vocalist
Terry Edwardschoir master
Karen Elliottmusic supervisor
Alex Fergusonassistant engineer
J.J. Georgemusic editor
Peter Gregsonmusician: solo electric cello
Tina Guomusician: electric cello
Christopher Gutchcomposer agent (as Chris Gutch)
Tom Howecomposer: additional music
Andrew Kawczynskicomposer: additional music
Alastair Kingconductor / orchestrator
Steven Kofskymusic production services
Tori Letzlerfeatured vocalist
London Voiceschoir
Steve Mairmusician: double bass
Gerard McCannmusic editor
Alan Meyersonmusic scoring mixer
Sophie Mojsiejenkapianist
Jon Monroetechnical score engineer
Perry Montague Masonorchestra leader
Paul Mounseycomposer: additional music
Melissa Muikmusic editor
Ben Parrychoir master
Julian Pastorelliscore technical engineer
Alec Robertsorchestrator
Jill Streaterhead of music preparation
Eric Wieslercomposer: trailer music
Nick Wollagescore engineer
Sophie Mojsiejenkamusic tutor (uncredited)

Edycja Materiałów:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Katrina Annanassistant editor
Mike Austinfinishing editor
Lucie Barbiercolor assistant
Fred Brown IIassistant editor: EPK and BTS
John Bushdailies producer
Elle Callahaneditorial assistant: directors cut
Dhirendra Chhatparstereoscopic editor
Aaron Cootdailies operator
Laura Danieldigital intermediate producer
Nick Davisfirst assistant editor
Chris Dewoldedailies producer
Rob Duffieldassistant vfx editor
Chris Franciscolour assistant
Jonas Jangvadcolour assistant
Fred J. Julitopromo editor
Todd Kleparskihead of production: Company 3 UK
Vaibhav Marathestereoscopic editor
Elisha McCormickeditorial trainee
Jessica E. Newmanpost-production technical administrator
Tien Nguyenpost-production coordinator
Daniel Richardson3d assistant editor
Gemma Saundersdailies producer: additional photography
Jonathan Smilesdailies specialist
Stefan Sonnenfelddigital intermediate colorist
Yasmin Stewartpost-production coordinator
George Telferpost-production assistant
Matthew Tuckerassociate editor
Smeet Vedantstereoscopic editor
Kieran Wallerassistant editor

Garderoba:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Sophie AllenCostume Prop Modeller
Marco Alzaricostume supervisor: Italy
Pierfrancesco Ancillaiproduction assistant costume dept
Nicky Barronset costumer: daily
Costanza BastantiSet costumer Italy / costumer
Karen Beale2nd unit wardrobe mistress
Nicola Beltoncostume breakdown artist
Abigail Bestdaily costumer
Mariem BeyCostume Co-Ordinator
Frieda Basso Boccabellaprincipal costumer Italy
Max Brennancostume assistant - military
Caroline Bretthead buyer
Marco Caradonnaconcept artist
Sue Caseycostume stand-by
Ms Gadot
Peter k Christophercostume assistant
Jake Colliercostume propmaker / head leather modeller: additional photography
Annie Crawfordcostume supervisor
Emma Creancostume prop modeller
Sally Creescostume assistant
Andrea Crippsassistant costume designer
Brooke Dibbleconcept artist
Alexandra Disertoricostumer
Holly Dobsoncostume props modeller
Lucy Donowhoset costumer: second unit
Liz Essexjunior set costumer
Kirsa Ferreirocostume maker
Adelaide Filippeart finisher
John Fradecostume standby: dailies
Holly Freemanmilitary costume assistant
Rebecca Gillies-Bakertextile artist
Felicity Goldsworthyjunior principal standby
Yannick GondranCrowd assistant Costumier
Alex Gracecostume assistant
Alí Hallidaytrainee wardrobe assistant: reshoots
Dougie Hawkescrowd master
Emma Howarthcostume daily
Enrica Iacobonicostumer
Helen Inghamprincipal costumer
Targete Jean Pierrecostume illustrator
Harriet JohnsonSenior Costume Maker
Eileen Suzanne Zita KellyCostume Prop Modellor
Whitaker Malemcreative supervisor costume armour
Callum Martincostume assistant
Kishan Maynard-Clarkeproduction assistant
Ella McEwanCostume Maker
Jessie Metcalfcostume assistant
Mark Millersenior costume armourer
Sanaz Missaghiancostume coordinator
Sarah Moorechief textile artist
Clo Nearycostume pa
Iona Smith Olivertrainee costume maker
Geo Pavlovconcept artist
Kimberley Popecostume concepts
Kevin Prattenwardrobe master
Elena Rotatoricostume dept. coordinator italy
Charlotte Sadlercostume assistant
James Shuttleworthcrowd costumer
Jessica Snydercostume standby
Claire Suckalltextile artist
Carl Summersgillmetal costume armour
Barbara Swerydacostume assistant
Victoria Taylorprincipal costumer
Simone Carlo Toniato Tosocostumer
Maurizio Tortiwardrobe master
Nat Turnerassistant costume designer
John Ushercostume assistant
Ivan Vasilevtextile artist
Ian Frazer Wallaceassistant cutter
Darrell Warnercostume illustrator
Hannah Warrencrowd costumier
Jon Mossprop maker (uncredited)

Pozostała Ekipa:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
David Ambrosiflight coordinator: panateam
Stephen Apostolinaadr loop group
Terry Ashbyassistant accountant
Ruby Avardsassistant post production accountant: dailies
Judy Bafaroassistant to executive in charge of production
Daren Baileymarine coordinator
Kimberly Baileyadr loop group
Jon BakerArmourer Supervisor
Isabel Baquerochoreographer
Antonio BassoKey Office PA: Italy (as Tonino Basso)
David Baylissarmourer
Donald E G Bentleycrowd pa dailies
Joe Biggsfirst unit paramedic
Rebecca Boothassistant to Connie Nielsen: Italy Unit
Taylor Brownproduction staff
Kate Buckmanassistant accountant: pre-production
Marco Calabreseproduction coordinator: italy
Jo Cameron Browndialect coach
Sam Carmichaelproduction management trainee: Warner Bros
Roisin Cartydialogue coach post-production
Camille Chapmansecond assistant to Charles Roven
Filippo Contimarine coordinator: italy
Orsa Cousinset production assistant: France
Panateam Crewhelicopter unit
Roxanne Cuencaassistant script supervisor
Wendy Cutleradr loop group
Romy Cutler-Lengyeladr loop group
Ella Daines-Smithassistant production coordinator
Michelle Davisassistant to producer
Mollie Denny Gelderproduction assistant: additional
Margherita Di Tullioaccommodation coordinator: Italy
Samantha Dixonhome economist assistant
Dominic Meyrick-Brookassistant saddler
Sam Dormerarmourer
Charlotte Draperscript coordinator: additional photography
Stuart Ewenassistant production co-ordinator / production coordinator: additional photography
Liam Farnesproduction assistant
Camilla Fava del Pianoproduction secretary: Italy
Conor Felthamset pa
Massimiliano Finzimarine unit
Maria Fioritoproduction accountant: italy
Georgia Fletcheraccounts trainee
Jacopo Fournierset pa
Joanne FoxAssistant to Tommy Gormley, Production Secretary: additional photography
Sternkiker Françoisdouble: Chris Pine
Richard Friendcomic book artist
Rachael Fullertonchild licence coordinator
Judith Georgiadr loop group
Angela Godfreyscript supervisor: dailies
Shawn Goehlproduction resources assistant
Michelle Jubilee Gonzalezadr loop group
Lois Grationproduction assistant: 2nd unit (dailies)
Ian Greenwoodsecond unit medic
Sarah Grieveassistant accountant: post production
Stephanie Hamilton-Jordanproduction secretary: additional photography
Clair Hansonassistant accountant
Robert Havillset production assistant: dailies
Andy Henniganfinancial controller
Marina Heumannproduction assistant
David HigginsCast Trainer & Physical Therapist to Gal Gadot
Ben Hopeset security
Paul Hornsbymilitary advisor
Sammy Hortonlead payroll accountant
Jason Horwoodstand-in: Chris Pine
Tom HughesArmoury Modeller
Timea Huszarassitant to producers
Nini Le Huynhassistant to ms. wright (as Nini Huynh)
Elise Iglesiasassistant to Charles Roven
Rebecca Ioannoutravel coordinator
Paula JackKey Dialect Coach
Yasmine Jadeproduction accountant
Dolly Jagdeosecurity (as Dolly Ballea)
Richard Jaymain unit medic
Aaron Jennercarpenter
Jay Julierproduction assistant: dailies
Innes Knightfirearms technician
Kirsty Leaassistant accountant
Kerrie Lloydproduction co-ordinator: pre production
Mark Lobattoproduction staff
Alex Mandelbergadr loop group
Guy Manneringsassistant to the producers: post-production: dailies
Lucia Marasaassistant to line producer
Norma Marie MasciaProduction Coordinator Italy
Lizzie Maxwellset pa: dailies
Paul McAnearneyAssistant Production Coordinator 2nd Unit
Liam McCartneyarmourer
Mario Mercuripayroll accountant assistant: italy
Laura Milesscript supervisor / script supervisor: additional photography
Harry Minterassistant director dailies
Peter Jonathan Mooreproduction assistant: dailies
Lee Anne Muldoonunit publicist
Camilla Naproushorsemaster
Simon Nevilleset armorer
Declan O'Brienproduction coordinator
Simon O'Connellaerial co-ordinator
Juan Pachecoadr loop group
Emmanuel Pappasphysical production coordinator: WB
Jessica Penningtonadr loop group
Lee PretloveClose protection operative
Joanna Priceassistant accountant
Nic PringleFloor Runner: additional photography
Christian Proctorsecond unit daily crowd pa
Tom Ralphsarmourer
Ellie Rawlingsproduction assistant: additional photography
Aaron Reevesproduction assistant: additional photography
Steffen Reichstadtconcept designer
Sascha Robeyweapons specialist: 2nd Unit Supervising Armourer
Ben Rothwellarmoury coordinator
Tanya Rubyvfx accountant
Michelle Ruffadr loop group
Alessandro Ruggeriassistant production coordinator Italy
Annalisa Schmidaccommodation coordinator
Cristiano SebastianelliHead Payroll: Italy
Lucia Serpinicrowd production assistant
Sean Seymourset runner: dailies
Rebecca Sheridanscript supervisor: second unit
Weiwei Sichinese dialogue coach to Gal Gadot
Dennis Singletaryadr loop group
Jessica Emily Smithpayroll accountant: additional photography
Matt Smithaccount assistant
David Sowerbyset pa
Warren Srokaadr loop group
Chiara Stefanitax credit accountant: Italy
Yasmin Stewartproduction secretary
Ben Strowgerchef
Sarah Sugdencast chef: ATL Chef
Macarena Montero Sémelaskey floor runner: re-shoots
Katharine Tidyhome economist
Andrea Tolomeicashier
Robbie Torbuckproduction assistant
Anderson Tramassistant to director: Patty Jenkins
Luca TurtuliciPublicity p.a.
Kristin Van Der Voortadr loop group
Rasa Vilkaityteasst. accountant #1 (Italy) (as Rasa Vilkaityté)
Rudolf VrbaGal's Fitness Trainer
Vicci Wardconstruction medic
Aaron WarhamAssistant Accountant
Chloe Warrenassistant production coordinator: additional photography / shipping coordinator
Alex WayaffePicture Vehicle Coordinator UK
Madison Weireterassistant to Charles Roven
Tom Westgateset pa: dailies
Tim Wildgooseconcept artist
Luke Kimble Williamscrowd production assistant
Michael Martinez4D Motion Editor (uncredited)
Simon Nobesconservation consultant (uncredited)
Bags Simmonsmilitary instructor: pre-production (uncredited)
Daniel Yi4d motion editor (uncredited)

Specjalne Podziękowania:

OsobaFunkcja
OsobaFunkcja
Ross Andruspecial thanks
Lynda Carterspecial thanks
Jim Leespecial thanks
George Pérezspecial thanks

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
    *obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
    *dodawać je do ulubionych
    *polecać innym czytelnikom
    *odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
    *listować pozycje, które posiadasz
    *oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
    Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!