Mroczna Połowa

Zwiastun:

Menu płyty:

Opis:

Mistrz horroru, Stephen King ("Lśnienie") i kultowy reżyser George A. Romero ("Noc żywych trupów") stworzyli „trzymającą w napięciu, straszną i przerażającą" (L.A. Reader) opowieść, która „szokuje i przejmuje" (Los Angeles Times)! „Inteligentny scenariusz i znakomita obsada" (The New York Times) z laureatem* Oscara®, Timothy'm Huttonem na czele sprawią, że od napisów początkowych, po sam koniec nie oderwiesz się od telewizora!
Pisarz opowiadań grozy Thad Beaumont marzy o zdystansowaniu się od swoich książek i George'a Starka - nazwiska, pod którym wydawał swoje pozycje. By osiągnąć swój cel, autor pozoruje własną śmierć. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, bowiem wkrótce bliscy Thada zaczynają ginąć. Co więcej na miejscach zbrodni znalezione zostają odciski pisarza. Przerażony rozwojem sytuacji mężczyzna odkrywa, że Stark zaczyna przejmować kontrolę nad jego ciałem...

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Mroczna Połowa

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.