Bridget Jones: W Pogoni Za Rozumem

Zwiastun:

Opis:

Bridget Jones (Renée Zellweger) - niedawno jeszcze samotna trzydziestolatka - znalazła nareszcie mężczyznę swoich marzeń, adwokata Marka Darcy'ego (Colin Firth), ale już musi stawić czoła nowemu wyzwaniu – jak go zatrzymać. Wracają więc wątpliwości, a wraz z nimi stary znajomy, przystojniak Daniel Cleaver (Hugh Grant). To wystarcza, by Bridget znalazła się w centrum komediowych omyłek, złych rad i kompletnej katastrofy, która mogła przydarzyć się tylko jej. Kolejne gafy i romantyczne nieporozumienia sprawiają, że „W pogoni za rozumem" rozbawi do łez: film można by oglądać bez końca. (opis dystrybutora)

<script type="text/javascript">
(function() {
var bbtag = document.createElement("script");
bbtag.type = "text/javascript";
bbtag.async = true;
bbtag.src = "https://buybox.click/1083/buybox.js?number[]=5903560914280\x26number[]=5903560917755\x26number[]=4009900457452";
document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(bbtag);
})();
</script>
<div id="bb-widget"></div>

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Bridget Jones: W Pogoni Za Rozumem

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.