Po Tragedii Posejdona

Zwiastun:

Opis:

Na środku oceanu ogromna fala wywraca do góry dnem luksusowy liniowiec Posejdon, a ci którzy przeżyli, walczą o przetrwanie uwięzieni w kolosie. Tragedia Posejdona była tylko przerażającym preludium do tego, co wydarzy się teraz. Aby poczuć to napięcie, musisz zobaczyć, co się wydarzyło Po tragedii Posejdona.
Pod okiem producenta i reżyseria Irwina Allena, Michael Caine, Sally Field, a także pozostali członkowie gwiazdorskiej obsady muszą stawić czoła śmiertelnemu niebezpieczeństwu, które czai się w płonących korytarzach i zniszczonych pożarem pomieszczeniach. Kapitan (Michael Caine), jego zastępca (Karl Malden) i pasażerka (Sally Field) przeszukują statek w nadziei na odnalezienie i ocalenie osób, którym udało się przeżyć. Ale na pokładzie jest też ktoś niepożądany – niebezpieczny i bezwzględny dr Stefan Svevo (Telly Savalas), który chce zdobyć bezcenny ładunek plutonu i jest w stanie zabić każdego, kto stanie mu na drodze. [opis dystrybutora]

 
 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież


Okładka wydania:

Po Tragedii Posejdona

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

KARTA BIBLIOTECZNA

BIBLIOTECZKA

  • Załóż swoje konto
  • Karta Do Kultury

    Wstąp do klubu Kulturalnych. Karta otwiera drzwi do świata stworzonego przez Ciebie. Dodawaj książki, komiksy, gry, filmy do swojej przechowywalni wspomnień kulturalnych. Przy każdym darze kulturalnym znajdziesz wstążki, dzięki którym będziesz mógł dodawać je do swojej magicznej kolekcji. Daj się poznać z tej lepszej strony.