Wersja dla osób niedowidzącychWersja dla osób niedowidzących

Trio Z Belleville

Zwiastun:

Opis:

Trio z Belleville jest pełnometrażową animacją pełną zadziwiających pomysłów wizualnych i czarnego humoru. To niezwykły sen, który mogłby śnic Tim Burton, twórca m.in. Miasteczka Halloween i Batmana, albo Jean –Pierre Jeunet i Marc Caro, autorzy Delicatessen czy Miasta zaginionych dzieci – surrealistycznych, mrocznych bajek dla dorosłych.
Tak jak ci twórcy Chomet w swoim filmie zaskakująco miesza konwencje i style – czarną komedię łączy z filmem gangsterskim, thriller przeplata scenami rodem z wodewilu. Tytułowe Belleville to połączenie współczesnych metropolii jak Nowy Jork i Paryż z wyimaginowanymi Gotham lub Metropolis. Na ścieżce dźwiękowej z kolei, epoka swingu zmiksowano z piosenkami w stylu Edith Piaf. Dzięki tym zabiegom powstał świat, w którym może zdarzyć się absolutnie wszystko.
Wychowywany przez babcię Champion jest samotnym, małym chłopcem, któremu radość sprawia tylko zabawa z psem i jazda na rowerze.
Mijają lata i Champion staje się godny swego imienia. Jak doskonały kolarz kwalifikuje się do słynnego wyścigu Tour de France. Jednak podczas jednego z etapów, Champion zostaje porwany przez dwóch tajemniczych mężczyzn… [opis wydawcy dvd]

 
 

Podziel się!

Komentarze:

Kod antyspamowy
Odśwież

Aby Skomentować Kliknij Tutaj

Okładka wydania:

Trio Z Belleville

Dodatkowe informacje:

Współpracujemy z:

BIBLIOTECZKA

Karta Do Kultury

? Jeżeli zalogujesz się na swoje konto, będziesz mógł bezpłatnie:
*obserwować pozycje wydawnicze, promocje oraz oferty specjalne
*dodawać je do ulubionych
*polecać innym czytelnikom
*odradzać produkty, po które więcej nie sięgniesz
*listować pozycje, które posiadasz
*oznaczać pozycje przeczytane/obejrzane
Jeżeli nie masz konta, zarejestruj się, zapraszamy do rejestracji!
  • Zobacz Mini Tutorial